Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Slovak Training Camp

11.3. - 13.3.2022 X-BIONIC® SPHERE, Stôl 1, Stôl 2 | Slovakia

Otteluohjelma

Základné skupiny

La 12.3.2022
1   Skupina A
09:00
Stôl 1
Pavol Kubosko
Päättynyt 2 - 0
Timotej Tarkos
(12-8, 11-3)
 
 
2   Skupina A
09:00
Stôl 2
Jaroslav Gajdos
Päättynyt 2 - 0
Alenka Duroskova
(12-3, 11-9)
 
 
3   Skupina B
09:20
Stôl 1
Stefan Marcin
Päättynyt 2 - 0
Michal Sihelsky
(11-3, 12-7)
 
 
4   Skupina B
09:20
Stôl 2
Miroslav Marcinko
Päättynyt 2 - 0
Tatiana Blattnerova
(11-2, 12-0)
 
 
5   Skupina C
09:40
Stôl 1
Ladislav Brada
Päättynyt 2 - 0
Maria Rajtarova
(12-3, 12-4)
 
 
6   Skupina C
09:40
Stôl 2
Dusan Milo
Päättynyt 2 - 0
Alzbeta Bartosova
(11-8, 11-5)
 
 
7   Skupina D
10:00
Stôl 1
Matus Marcin
Päättynyt 1 - 2
Kristina Cesnakova
(0-11, 12-5, 2-11)
 
 
8   Skupina D
10:00
Stôl 2
Henrich Wilnrotter
Päättynyt 2 - 0
Ladislav Dubovan
(12-7, 11-7)
 
 
9   Skupina A
10:20
Stôl 1
Alenka Duroskova
Päättynyt 0 - 2
Pavol Kubosko
(4-12, 2-12)
 
 
10   Skupina A
10:20
Stôl 2
Timotej Tarkos
Päättynyt 0 - 2
Jaroslav Gajdos
(4-11, 6-11)
 
 
11   Skupina B
10:40
Stôl 1
Michal Sihelsky
Päättynyt 1 - 2
Miroslav Marcinko
(7-11, 14-12, 12-15)
 
 
12   Skupina B
10:40
Stôl 2
Tatiana Blattnerova
Päättynyt 1 - 2
Stefan Marcin
(11-7, 5-11, 6-11)
 
 
13   Skupina C
11:00
Stôl 1
Maria Rajtarova
Päättynyt 0 - 2
Dusan Milo
(4-12, 4-12)
 
 
14   Skupina C
11:00
Stôl 2
Alzbeta Bartosova
Päättynyt 0 - 2
Ladislav Brada
(2-11, 3-12)
 
 
15   Skupina D
11:20
Stôl 1
Ladislav Dubovan
Päättynyt 0 - 2
Kristina Cesnakova
(5-12, 2-11)
 
 
16   Skupina D
11:20
Stôl 2
Henrich Wilnrotter
Päättynyt 2 - 0
Matus Marcin
(12-5, 11-7)
 
 
17   Skupina A
11:40
Stôl 1
Pavol Kubosko
Päättynyt 2 - 0
Jaroslav Gajdos
(11-5, 12-9)
 
 
18   Skupina A
11:40
Stôl 2
Alenka Duroskova
Päättynyt 0 - 2
Timotej Tarkos
(4-11, 3-11)
 
 
19   Skupina B
12:00
Stôl 1
Stefan Marcin
Päättynyt 2 - 1
Miroslav Marcinko
(11-4, 5-11, 11-6)
 
 
20   Skupina B
12:00
Stôl 2
Tatiana Blattnerova
Päättynyt 2 - 1
Michal Sihelsky
(13-10, 6-11, 11-9)
 
 
21   Skupina C
12:20
Stôl 1
Ladislav Brada
Päättynyt 0 - 2
Dusan Milo
(5-11, 10-12)
 
 
22   Skupina C
12:20
Stôl 2
Alzbeta Bartosova
Päättynyt 2 - 0
Maria Rajtarova
(12-5, 11-2)
 
 
23   Skupina D
12:40
Stôl 1
Matus Marcin
Päättynyt 2 - 0
Ladislav Dubovan
(11-5, 12-7)
 
 
24   Skupina D
12:40
Stôl 2
Kristina Cesnakova
Päättynyt 2 - 0
Henrich Wilnrotter
(11-9, 13-10)
 
 

Štvrťfinále

La 12.3.2022
14:00
Stôl 1
Pavol Kubosko
Päättynyt 3 - 0
Henrich Wilnrotter
(12-6, 11-0, 13-10)
 
 
14:00
Stôl 2
Stefan Marcin
Päättynyt 3 - 1
Ladislav Brada
(11-5, 11-0, 8-11, 11-8)
 
 
14:30
Stôl 1
Jaroslav Gajdos
Päättynyt 3 - 2
Kristina Cesnakova
(12-5, 2-11, 12-7, 1-11, 11-8)
 
 
14:30
Stôl 2
Dusan Milo
Päättynyt 3 - 0
Miroslav Marcinko
(11-8, 11-2, 11-7)
 
 

9-16 Play Off

La 12.3.2022
15:00
Stôl 1
Michal Sihelsky
Päättynyt 2 - 1
Maria Rajtarova
(12-7, 4-12, 11-4)
 
 
15:00
Stôl 2
Timotej Tarkos
Päättynyt 2 - 0
Matus Marcin
(11-6, 12-6)
 
 
15:20
Stôl 1
Alenka Duroskova
Päättynyt 0 - 2
Ladislav Dubovan
(5-11, 7-11)
 
 
15:20
Stôl 2
Tatiana Blattnerova
Päättynyt 0 - 2
Alzbeta Bartosova
(4-12, 5-12)
 
 

9-16 Miesto

La 12.3.2022
33   Miesto 15-16
15:40
Stôl 1
Alenka Duroskova
Päättynyt 1 - 2
Maria Rajtarova
(11-5, 7-12, 6-12)
 
 
34   Miesto 13-14
15:40
Stôl 2
Ladislav Dubovan
Päättynyt 1 - 2
Michal Sihelsky
(11-5, 11-13, 6-11)
 
 
35   Miesto 11-12
16:00
Stôl 1
Matus Marcin
Päättynyt 1 - 2
Tatiana Blattnerova
(12-8, 10-13, 7-12)
 
 
36   Miesto 9-10
16:00
Stôl 2
Timotej Tarkos
Päättynyt 0 - 2
Alzbeta Bartosova
(9-12, 10-13)
 
 

5-8 Play Off

Su 13.3.2022
08:30
Stôl 1
Henrich Wilnrotter
Päättynyt 0 - 2
Miroslav Marcinko
(7-11, 9-11)
 
 
08:30
Stôl 2
Ladislav Brada
Päättynyt 2 - 0
Kristina Cesnakova
(11-8, 11-8)
 
 

Semifinále

Su 13.3.2022
09:00
Stôl 1
Pavol Kubosko
Päättynyt 1 - 3
Dusan Milo
(7-12, 7-12, 12-4, 11-13)
 
 
09:00
Stôl 2
Stefan Marcin
Päättynyt 3 - 0
Jaroslav Gajdos
(11-4, 11-9, 12-9)
 
 

5-8 Miesto

Su 13.3.2022
41   Miesto 7-8
09:30
Stôl 1
Henrich Wilnrotter
Päättynyt 2 - 0
Kristina Cesnakova
(11-6, 12-10)
 
 
42   Miesto 5-6
09:30
Stôl 2
Miroslav Marcinko
Päättynyt 0 - 2
Ladislav Brada
(4-12, 10-12)
 
 

O 3. Miesto

Su 13.3.2022
43   O 3. Miesto
10:00
Stôl 1
Pavol Kubosko
Päättynyt 1 - 3
Jaroslav Gajdos
(12-5, 7-12, 9-11, 5-11)
 
 

Finále

Su 13.3.2022
44   Finále
10:40
Stôl 1
Dusan Milo
Päättynyt 1 - 3
Stefan Marcin
(9-12, 7-12, 12-6, 9-12)
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com