F1 Lukko loppiaisturnaus F1 LUKKO LOPPIAISTURNAUS
5.1.2019 Rauma | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Lauantai 5.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyTPS 2Päättynyt55
Lukko 233
209:00Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyLukko 4Päättynyt77
TPS 455
309:30Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyHPK 2Päättynyt11
Tappara 122
409:30Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyHPK 4Päättynyt22
Tappara 388
510:00Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyLukko 1Päättynyt22
HPK 144
610:00Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyLukko 3Päättynyt1010
HPK 322
710:30Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyHPK 5Päättynyt22
TPS 155
810:30Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyTappara 2Päättynyt33
TPS 322
911:20Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyLukko 2Päättynyt55
HPK 266
1011:20Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyLukko 4Päättynyt99
HPK 422
1111:50Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyTPS 2Päättynyt33
Tappara 177
1211:50Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyTappara 3Päättynyt44
TPS 466
1312:20Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyLukko 1Päättynyt33
HPK 544
1412:20Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyLukko 3Päättynyt66
Tappara 244
1512:50Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyHPK 1Päättynyt44
TPS 144
1612:50Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyHPK 3Päättynyt55
TPS 388
1713:40Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyLukko 2Päättynyt33
Tappara 177
1813:40Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyLukko 4Päättynyt33
Tappara 366
1914:10Lohko Btukiareena 2, kahviopäätyTPS 2Päättynyt66
HPK 277
2014:10Lohko Dtukiareena 2, jääkonepäätyHPK 4Päättynyt22
TPS 41010
2114:40Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyLukko 1Päättynyt33
TPS 155
2214:40Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyLukko 3Päättynyt33
TPS 333
2315:10Lohko Atukiareena 2, kahviopäätyHPK 1Päättynyt1010
HPK 533
2415:10Lohko Ctukiareena 2, jääkonepäätyHPK 3Päättynyt66
Tappara 277

Jatkopelit (Tukiareena 1 ja 2)

Lauantai 5.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2516:00Jatkolohko JE (tukiareena 2)tukiareena 2, kahviopäätyTPS 1Päättynyt33
HPK 222
2616:00Jatkolohko JF (tukiareena 2)tukiareena 2, jääkonepäätyTappara 2Päättynyt66
Tappara 355
2716:30Jatkolohko JA (tukiareena 1)tukiareena 1, kahviopäätyLukko 1Päättynyt33
Lukko 266
2816:30Jatkolohko JB (tukiareena 1)tukiareena 1, jääkonepäätyHPK 3Päättynyt1010
HPK 466
2916:30Jatkolohko JG (tukiareena 2)tukiareena 2, kahviopäätyHPK 1Päättynyt11
Tappara 177
3016:30Jatkolohko JH (tukiareena 2)tukiareena 2, jääkonepäätyLukko 3Päättynyt44
TPS 433
3117:00Jatkolohko JC (tukiareena 1)tukiareena 1, kahviopäätyHPK 5Päättynyt44
TPS 233
3217:00Jatkolohko JD (tukiareena 1)tukiareena 1, jääkonepäätyTPS 3Päättynyt55
Lukko 444

Sijoitusottelut (tukiareena 1 ja 2)

Lauantai 5.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3317:30Sijat 15-16 (tukiareena 1)tukiareena 1, jääkonepäätyLukko 1Päättynyt66
HPK 444
3417:30Sijat 13-14 (tukiareena 1)tukiareena 1, kahviopäätyLukko 2Päättynyt44
HPK 31212
3518:00Sijat 11-12 (tukiareena 1)tukiareena 1, jääkonepäätyTPS 2Päättynyt55
Lukko 444
3618:00Sijat 9-10 (tukiareena 1)tukiareena 1, kahviopäätyHPK 5Päättynyt66
TPS 333
3717:30Sijat 7-8 (tukiareena 2)tukiareena 2, jääkonepäätyHPK 2Päättynyt33
Tappara 355
3817:30Sijat 5-6 (tukiareena 2)tukiareena 2, kahviopäätyTPS 1Päättynyt66
Tappara 277
3918:00Sijat 3-4 (tukiareena 2)tukiareena 2, jääkonepäätyHPK 1Päättynyt954JA
TPS 4651
4018:00Sijat 1-2 (tukiareena 2)tukiareena 2, kahviopäätyTappara 1Päättynyt422JA
Lukko 3321