Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P8 Harraste (-11)

Sarja

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
109:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Ryhänen, Noa LoPa/musta0-7KäPa HSVPäättynyt
209:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Suominen, VerneriPPS 11/punainen7-2LPS/valkoinenPäättynyt
310:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Ryhänen, Noa Tikka Taifuunit/ sininen4-3PPS 11/punainenPäättynyt
410:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Suominen, VerneriKäPa HSV5-3LPS/valkoinenPäättynyt
511:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Järvi, KarriLPS/valkoinen3-1Tikka Taifuunit/ sininenPäättynyt
611:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Laurikainen, EmmiPPS 11/punainen7-3LoPa/mustaPäättynyt
712:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Ryhänen, Noa KäPa HSV7-1Tikka Taifuunit/ sininenPäättynyt
812:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Suominen, VerneriLoPa/musta2-9LPS/valkoinenPäättynyt
913:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Järvi, KarriKäPa HSV6-3PPS 11/punainenPäättynyt
1013:30Lohko AVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Laurikainen, EmmiLoPa/musta5-4Tikka Taifuunit/ sininenPäättynyt
1114:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Pulkkinen, RoosaNuPS/valkoinen2-2PK-35/mustaPäättynyt
1214:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Mäkelä, IlonaTikka Taifuunit/valkoinen2-2FC SauPa P2011 LeijonatPäättynyt
1315:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Pulkkinen, RoosaNuPS/sininen2-5LoPa T10-11Päättynyt
1415:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Mäkelä, IlonaSibbo Vargarna/blå9-0FC Honka Pantterit/keltainenPäättynyt
1515:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Partanen, LeeviKaaPo11-0Tikka Taifuunit/valkoinenPäättynyt
1615:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Murtovuori, Oiva PK-35/musta1-2FC SauPa P2011 LeijonatPäättynyt
1716:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Mäkelä, OnniSibbo Vargarna/blå4-4FC SauPa P2011 KarhutPäättynyt
1816:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Joenniemi, EetuLoPa T10-119-0FC Honka Pantterit/keltainenPäättynyt
1916:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Mäkelä, OnniFC SauPa P2011 Leijonat3-7KaaPoPäättynyt
2016:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Joenniemi, EetuTikka Taifuunit/valkoinen3-1NuPS/valkoinenPäättynyt
2117:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Planting, JoonatanFC Honka Pantterit/keltainen1-6FC SauPa P2011 KarhutPäättynyt
2217:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Määttä, RoopeNuPS/sininen4-2Sibbo Vargarna/blåPäättynyt
2317:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Planting, JoonatanPK-35/musta1-5KaaPoPäättynyt
2417:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Määttä, RoopeNuPS/valkoinen5-5FC SauPa P2011 LeijonatPäättynyt
2518:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Mäkelä, OnniFC SauPa P2011 Karhut2-5LoPa T10-11Päättynyt
2618:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Joenniemi, EetuNuPS/sininen2-0FC Honka Pantterit/keltainenPäättynyt
2718:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Planting, JoonatanPK-35/musta2-5Tikka Taifuunit/valkoinenPäättynyt
2818:30Lohko CVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Määttä, RoopeNuPS/valkoinen0-5KaaPoPäättynyt
2919:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 3Planting, JoonatanLoPa T10-113-2Sibbo Vargarna/blåPäättynyt
3019:00Lohko BVirkkalan Urheilukenttä, Virkkala 4Määttä, RoopeFC SauPa P2011 Karhut4-1NuPS/sininenPäättynyt