Poikien 9. OP Lohja cup POIKIEN 9. OP LOHJA CUP
8.6. - 16.6.2019 Harjun Urheilukeskus , Asemanpellon kenttä, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen kenttä | Suomi

P12 Kilpa (-07)

Alkusarja

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
110:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekLoPa/valkoinen1-1Ilves P08 BetaPäättynyt
210:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron KJS P07-08 musta1-0RiPS/sininenPäättynyt
310:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekNuPS P07/musta5-0TPS/valkoinenPäättynyt
410:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron HJK Munkka 071-2LePa/vihreäPäättynyt
511:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekKJS P07-08 musta1-0LoPa/valkoinenPäättynyt
611:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron RiPS/sininen0-1Ilves P08 BetaPäättynyt
711:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekHJK Munkka 071-0NuPS P07/mustaPäättynyt
811:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron LePa/vihreä2-2TPS/valkoinenPäättynyt
912:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiLoPa/valkoinen1-2RiPS/sininenPäättynyt
1012:00Lohko AHarjun Urheilukeskus , Harju 2Panahi, HeidarIlves P08 Beta0-2KJS P07-08 mustaPäättynyt
1112:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 1Pönni, AlekNuPS P07/musta0-2LePa/vihreäPäättynyt
1212:30Lohko BHarjun Urheilukeskus , Harju 2Pönni, Aaron TPS/valkoinen2-3HJK Munkka 07Päättynyt

Sijoitusottelut 1

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
1313:15Sijat 5-8 aHarjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiLoPa/valkoinen0-2NuPS P07/mustaPäättynyt
1413:15Sijat 5-8 bHarjun Urheilukeskus , Harju 2Panahi, HeidarRiPS/sininen4-0TPS/valkoinenPäättynyt
1513:50Sijat 1-4 cHarjun Urheilukeskus , Harju 1Ashrafi, MahdiIlves P08 Beta1-2LePa/vihreäPäättynyt
1613:50Sijat 1-4 dHarjun Urheilukeskus , Harju 2Panahi, HeidarKJS P07-08 musta2-1HJK Munkka 07Päättynyt

Sijoitusottelut 2

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
1714:30Sijat 7-8Harjun Urheilukeskus , Harju 2Ashrafi, MahdiLoPa/valkoinen1-0TPS/valkoinenPäättynyt
1814:30Sijat 5-6Harjun Urheilukeskus , Harju 1Panahi, HeidarNuPS P07/musta1-2RiPS/sininenPäättynyt
1915:10Sijat 3-4Harjun Urheilukeskus , Harju 2Ashrafi, MahdiIlves P08 Beta0-1HJK Munkka 07Päättynyt
2015:10Sijat 1-2Harjun Urheilukeskus , Harju 1Panahi, HeidarLePa/vihreä1-0KJS P07-08 mustaPäättynyt