Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
Amber of Liepaja 2019
26.7. - 28.7.2019 - | Latvia
Miehet Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Miehet Eliitti
Naiset Eliitti
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
L(1-20)
Miehet Eliitti
Lohkotilanteet
L(1-20)
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Vladimir Polyakov
4
4
0
98 - 63
35
4
2
Adrian Sloninka
4
3
1
99 - 79
20
3
3
Alisher Hoshanijazov
4
2
2
90 - 81
9
2
4
Raimonds Briežkalns
4
1
3
74 - 80
-6
1
5
Andreas Schmitz
4
0
4
38 - 96
-58
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Keskinäisten otteluiden pisteet 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Miehet Eliitti
Otteluohjelma
Second round
Pe 26.7.2019
73
L(1-20)
19:35
Anna
Adrian Sloninka
Adrian Sloninka
Päättynyt
2 - 0
Raimonds Briežkalns
Raimonds Briežkalns
(12-9, 11-6)
Elena Santini Italy
77
L(1-20)
20:25
Laura
Alisher Hoshanijazov
Alisher Hoshanijazov
Päättynyt
2 - 0
Andreas Schmitz
Andreas Schmitz
(11-7, 12-2)
Artūrs Kalniņš Latvia
82
L(1-20)
20:50
Laura
Vladimir Polyakov
Vladimir Polyakov
Päättynyt
2 - 0
Adrian Sloninka
Adrian Sloninka
(11-6, 12-8)
Vladimirs Priede Latvia
88
L(1-20)
21:10
Anna
Raimonds Briežkalns
Raimonds Briežkalns
Päättynyt
0 - 2
Alisher Hoshanijazov
Alisher Hoshanijazov
(5-11, 9-11)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
La 27.7.2019
94
L(1-20)
08:15
Ella
Alisher Hoshanijazov
Alisher Hoshanijazov
Päättynyt
0 - 2
Vladimir Polyakov
Vladimir Polyakov
(7-11, 11-13)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
98
L(1-20)
08:40
Marta
Andreas Schmitz
Andreas Schmitz
Päättynyt
0 - 2
Raimonds Briežkalns
Raimonds Briežkalns
(2-12, 4-11)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
110
L(1-20)
09:55
Inna
Adrian Sloninka
Adrian Sloninka
Päättynyt
2 - 1
Alisher Hoshanijazov
Alisher Hoshanijazov
(11-6, 12-15, 11-6)
Vladimirs Priede Latvia
114
L(1-20)
10:45
Ella
Vladimir Polyakov
Vladimir Polyakov
Päättynyt
2 - 0
Andreas Schmitz
Andreas Schmitz
(11-5, 11-4)
Mateusz Prask Poland(Head Referee)
126
L(1-20)
13:40
Anna
Raimonds Briežkalns
Raimonds Briežkalns
Päättynyt
1 - 2
Vladimir Polyakov
Vladimir Polyakov
(2-11, 11-7, 9-11)
Kalevi Attola Finland
130
L(1-20)
14:00
Ella
Andreas Schmitz
Andreas Schmitz
Päättynyt
1 - 2
Adrian Sloninka
Adrian Sloninka
(0-11, 11-6, 3-11)
Artūrs Kalniņš Latvia
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com