Niemiturnaus 2017, PE11 NIEMITURNAUS 2017, PE11
26.5. - 28.5.2017 Suomen Urheiluopisto | Suomi

Niemiturnaus PE11 Kilpa

Niemiturnaus 2017 Alkulohkot

Perjantai 26.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
117:00Lohko ANiemi N1TiPS0-1FC69 valk.Päättynyt
217:00Lohko BNiemi N2FC89 Red1-3VaNLPäättynyt
318:00Lohko ANiemi N1NoPS kelt.6-0HaPKPäättynyt
418:00Lohko BNiemi N2TuNL Kupittaa Valk.2-3KomeetatPäättynyt
519:00Lohko AStalatube TN1P-Iirot kelt.4-0FC69 valk.Päättynyt
619:00Lohko BStalatube TN2PEPO viol.0-5VaNLPäättynyt
Lauantai 27.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
710:00Lohko AStalatube TN1HaPK0-12TiPSPäättynyt
810:00Lohko BStalatube TN2PEPO viol.1-4TuNL Kupittaa Valk.Päättynyt
911:00Lohko ANiemi N2P-Iirot kelt.8-2NoPS kelt.Päättynyt
1011:00Lohko BStalatube TN2Komeetat1-0FC89 RedPäättynyt
1113:00Lohko ANiemi N1FC69 valk.10-0HaPKPäättynyt
1213:00Lohko BNiemi N2VaNL5-1TuNL Kupittaa Valk.Päättynyt
1314:00Lohko ANiemi N1TiPS2-2P-Iirot kelt.Päättynyt
1414:00Lohko BNiemi N2FC89 Red3-1PEPO viol.Päättynyt
1515:00Lohko AStalatube TN1NoPS kelt.0-4FC69 valk.Päättynyt
1615:00Lohko BStalatube TN2Komeetat0-2VaNLPäättynyt
1716:00Lohko AStalatube TN1HaPK2-12P-Iirot kelt.Päättynyt
1816:00Lohko BStalatube TN2TuNL Kupittaa Valk.2-3FC89 RedPäättynyt
1917:00Lohko AStalatube TN1TiPS4-1NoPS kelt.Päättynyt
2017:00Lohko BNiemi N1PEPO viol.2-2KomeetatPäättynyt

Niemiturnaus 2017 sijoitusottelut

Sunnuntai 28.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2109:00Sijat 9-10Niemi N2HaPK1-7PEPO viol.Päättynyt

Niemiturnaus 2017 sijoitusottelut

Sunnuntai 28.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2210:00Sijat 5-8 ANiemi N1TiPS2-4TuNL Kupittaa Valk.Päättynyt
2310:00Sijat 5-8 BStalatube TN1NoPS kelt.3-2FC89 RedPäättynyt

Niemiturnaus 2017 välierät

Sunnuntai 28.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2411:00Sijat 1-4 ANiemi N2P-Iirot kelt.6-0KomeetatPäättynyt
2511:00Sijat 1-4 BStalatube TN2VaNL2-1FC69 valk.Päättynyt

Niemiturnaus 2017 loppuottelut

Sunnuntai 28.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2612:00Sijat 9-10Niemi N1PEPO viol.5-1HaPKPäättynyt
2713:00Sijat 7-8Stalatube TN1TiPS3-5FC89 RedPäättynyt
2813:00Sijat 5-6Niemi N1TuNL Kupittaa Valk.4-1NoPS kelt.Päättynyt

Niemiturnaus 2017 mitallipelit

Sunnuntai 28.5.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2914:00PronssiotteluStalatube TN1Komeetat2-3FC69 valk.Päättynyt
3014:00FinaaliNiemi N1P-Iirot kelt.3-2VaNLPäättynyt