Powered by GameResultsOnline.com tournament management

AKTIA Pääsiäisturnaus, Vantaa

3.4. - 6.4.2015 Raappavuorentie 6, 01600 Vantaa | Suomi

Pojat-05 Harraste - Otteluohjelma

Alkulohkot

Su 5.4.2015
1
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Valkoinen
0
-
5
VJS Myyrmäki
2
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2
FC Honka Zombit Musta
4
-
0
VJS/VJS Ylästö YJ
3
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3
FC Kasiysi
1
-
1
VJS 06
4
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Sininen
1
-
5
EsPa Tornadot
5
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2
FC Honka Zombit Keltainen
2
-
0
VJS Ylästö
6
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3
MPS Musta
0
-
4
PPS Kotkat Musta
7
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1
FC Honka Zombit Musta
6
-
0
MPS Valkoinen
8
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2
FC Kasiysi
3
-
4
VJS Myyrmäki
9
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3
VJS 06
3
-
1
VJS/VJS Ylästö YJ
10
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
FC Honka Zombit Keltainen
2
-
2
MPS Sininen
11
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2
MPS Musta
2
-
2
EsPa Tornadot
12
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3
PPS Kotkat Musta
2
-
2
VJS Ylästö
13
14:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Valkoinen
0
-
10
FC Kasiysi
14
14:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2
VJS 06
1
-
3
FC Honka Zombit Musta
15
13:30
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3
VJS/VJS Ylästö YJ
1
-
4
VJS Myyrmäki
16
14:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Sininen
1
-
1
MPS Musta
17
14:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2
PPS Kotkat Musta
3
-
0
FC Honka Zombit Keltainen
18
15:00
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
VJS Ylästö
1
-
1
EsPa Tornadot
Ma 6.4.2015
19
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1
VJS 06
9
-
1
MPS Valkoinen
20
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2
VJS/VJS Ylästö YJ
2
-
1
FC Kasiysi
21
10:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3
VJS Myyrmäki
3
-
1
FC Honka Zombit Musta
22
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
PPS Kotkat Musta
1
-
0
MPS Sininen
23
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2
VJS Ylästö
0
-
0
MPS Musta
24
10:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3
EsPa Tornadot
3
-
0
FC Honka Zombit Keltainen
25
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Valkoinen
0
-
3
VJS/VJS Ylästö YJ
26
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 2
VJS Myyrmäki
4
-
0
VJS 06
27
12:00
Lohko A
Päättynyt
Kenttä 3
FC Honka Zombit Musta
2
-
3
FC Kasiysi
28
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Sininen
1
-
5
VJS Ylästö
29
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 2
EsPa Tornadot
2
-
1
PPS Kotkat Musta
30
12:30
Lohko B
Päättynyt
Kenttä 3
FC Honka Zombit Keltainen
1
-
1
MPS Musta

Sijoitusottelu 11-12

Ma 6.4.2015
31
14:00
Päättynyt
Kenttä 1
MPS Valkoinen
1
-
5
MPS Sininen

Sijoitusottelu 9-10

Ma 6.4.2015
32
14:00
Päättynyt
Kenttä 2
VJS/VJS Ylästö YJ
2
-
0
MPS Musta

Sijoitusottelu 7-8

Ma 6.4.2015
33
13:30
Päättynyt
Kenttä 3
VJS 06
4
-
0
FC Honka Zombit Keltainen

Sijoitusottelu 5-6

Ma 6.4.2015
34
14:30
Päättynyt
Kenttä 1
FC Kasiysi
3
-
1
VJS Ylästö

Sijoitusottelu 3-4

Ma 6.4.2015
35
14:30
Päättynyt
Kenttä 2
FC Honka Zombit Musta
3
-
1
PPS Kotkat Musta

Sijoitusottelu 1-2

Ma 6.4.2015
36
15:00
Päättynyt
Kenttä 1
VJS Myyrmäki
4
-
1
EsPa Tornadot
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com