Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games showdown 2017

20.1. - 22.1.2017 Room | Suomi

PG 2017 Men
Lohkotilanteet

First round

Men A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen3306 - 068 - 223
2Matthieu Juglar3214 - 259 - 372
3Lukasz Skapski3122 - 440 - 571
4Antonio Michienzi3030 - 617 - 680
Men B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juha Oikarainen3306 - 069 - 313
2Aliser Hozanijazov3214 - 264 - 462
3Konsta Kuorikoski3122 - 546 - 701
4Thomas Häni3031 - 641 - 730
Men C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel3306 - 177 - 303
2Jeremy Travert3215 - 376 - 632
3Jörn Pedersen3123 - 452 - 571
4Pasi Pumperi3030 - 613 - 680
Men D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka3306 - 071 - 343
2Tatu Lattu3214 - 364 - 512
3Deniz Kurtoglu3123 - 469 - 541
4Josef Stöckli3030 - 65 - 700
Men E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen3306 - 067 - 183
2Robert Glojnaric3214 - 254 - 372
3Kevin Kjelldahl3122 - 441 - 521
4Jim Moertabat3030 - 615 - 700
Men F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thibaut Le Brun 3306 - 070 - 273
2Zygimantas Matusevicius3214 - 254 - 402
3Andreas Schmitz3122 - 456 - 521
4Frank De Lange3030 - 69 - 700
Men G
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Mindaugas Dvylaitis3306 - 066 - 153
2Pierre Bertrand3214 - 255 - 222
3Henk Battem3122 - 426 - 441
4Erik Jensen3030 - 60 - 660
Men H
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki3306 - 069 - 333
2Christoffer Örnevik3214 - 363 - 572
3Robert Lätt3123 - 572 - 671
4Philip Naraschkewitz3031 - 634 - 810

Second round

Men I(1-16)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen3306 - 174 - 303
2Zygimantas Matusevicius3215 - 263 - 592
3Jouni Viitamäki3122 - 556 - 711
4Jeremy Travert3031 - 643 - 760
Men J(1-16)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Mindaugas Dvylaitis3306 - 069 - 243
2Juha Oikarainen3122 - 448 - 541
3Tatu Lattu3122 - 442 - 631
4Robert Glojnaric3122 - 443 - 611
Men K(1-16)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Krystian Kisiel3215 - 381 - 642
2Matthieu Juglar3214 - 362 - 592
3Thibaut Le Brun 3124 - 477 - 811
4Christoffer Örnevik3122 - 554 - 701
Men L(1-16)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen3306 - 173 - 483
2Adrian Sloninka3215 - 369 - 572
3Aliser Hozanijazov3123 - 463 - 691
4Pierre Bertrand3030 - 638 - 690
Men M(17-24)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Robert Lätt3306 - 073 - 443
2Jörn Pedersen3214 - 267 - 422
3Lukasz Skapski3122 - 451 - 571
4Andreas Schmitz3030 - 620 - 680
Men N(17-24)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniz Kurtoglu3306 - 176 - 303
2Kevin Kjelldahl3214 - 365 - 582
3Konsta Kuorikoski3124 - 567 - 781
4Henk Battem3031 - 630 - 720
Men O
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Antonio Michienzi3306 - 069 - 173
2Philip Naraschkewitz3214 - 365 - 542
3Pasi Pumperi3123 - 453 - 571
4Frank De Lange3030 - 610 - 690
Men P
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thomas Häni3306 - 068 - 173
2Jim Moertabat3214 - 360 - 462
3Josef Stöckli3123 - 450 - 491
4Erik Jensen3030 - 60 - 660

Third round

Men Places 5-8 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Adrian Sloninka1102 - 023 - 11
2Zygimantas Matusevicius1010 - 21 - 230
Men Places 5-8 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Matthieu Juglar1102 - 023 - 131
2Juha Oikarainen1010 - 213 - 230
Men Places 9-12 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aliser Hozanijazov1102 - 023 - 71
2Jouni Viitamäki1010 - 27 - 230
Men Places 9-12 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thibaut Le Brun 1102 - 023 - 41
2Tatu Lattu1010 - 24 - 230
Men Places 13-16 1.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jeremy Travert1102 - 023 - 121
2Pierre Bertrand1010 - 212 - 230
Men Places 13-16 2.
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Robert Glojnaric1102 - 024 - 201
2Christoffer Örnevik1010 - 220 - 240
Men Places 17-18
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Deniz Kurtoglu1102 - 132 - 301
2Robert Lätt1011 - 230 - 320
Men Places 19-20
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jörn Pedersen1102 - 127 - 271
2Kevin Kjelldahl1011 - 227 - 270
Men Places 21-22
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Lukasz Skapski1102 - 023 - 91
2Konsta Kuorikoski1010 - 29 - 230
Men Places 23-24
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andreas Schmitz1102 - 128 - 231
2Henk Battem1011 - 223 - 280
Men Places 25-26
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thomas Häni1102 - 129 - 171
2Antonio Michienzi1011 - 217 - 290
Men Places 27-28
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Philip Naraschkewitz1102 - 129 - 201
2Jim Moertabat1011 - 220 - 290
Men Places 29-30
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pasi Pumperi1102 - 023 - 151
2Josef Stöckli1010 - 215 - 230
Men Places 31-32
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Frank De Lange1102 - 022 - 01
2Erik Jensen1010 - 20 - 220

Sun Men semifinals and places 5-16

Men semifinal 1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen1103 - 140 - 341
2Ari Lahtinen1011 - 334 - 400
Men semifinal 2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Mindaugas Dvylaitis1103 - 252 - 431
2Krystian Kisiel1012 - 343 - 520
Men places 5-6
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Matthieu Juglar1102 - 023 - 171
2Adrian Sloninka1010 - 217 - 230
Men places 7-8
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Zygimantas Matusevicius1102 - 022 - 131
2Juha Oikarainen1010 - 213 - 220
Men places 9-10
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Thibaut Le Brun 1102 - 022 - 41
2Aliser Hozanijazov1010 - 24 - 220
Men places 11-12
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jouni Viitamäki1102 - 023 - 91
2Tatu Lattu1010 - 29 - 230
Men places 13-14
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Jeremy Travert1102 - 023 - 181
2Robert Glojnaric1010 - 218 - 230
Men places 15-16
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Pierre Bertrand1102 - 130 - 271
2Christoffer Örnevik1011 - 227 - 300

Men pronze and final matches

Men pronze
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ari Lahtinen1103 - 140 - 291
2Krystian Kisiel1011 - 329 - 400
Men final
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Teemu Ruohonen1103 - 139 - 371
2Mindaugas Dvylaitis1011 - 337 - 390
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com