Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pajulahti Games 2016

22.1. - 23.1.2016 Playroom | Suomi

Miehet Kilpa - Lohkotilanteet

First round

Men A
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Ari Lahtinen651525
2Juha Oikarainen651555
3Domenico Leo642274
4Jouni Viitamäki743314
5Paulius Asomontas63373
6Benjamin Neue615-511
7Michael Lapaz101-220
8Costante Piantoni606-990
Men B
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Teemu Ruohonen770937
2Thibaut Le Brun 752705
3Pierre Bertrand743-14
4Christoffer Örnevik743204
5Zygimantas Matisevicius74384
6Olli Kytöviita734-93
7Konsta Kuorikoski716-651
8Thomas Hani707-1160

Second round (cup)

C quarterfinal 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Ari Lahtinen11091
2Christoffer Örnevik101-90
C quarterfinal 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Domenico Leo11021
2Thibaut Le Brun 101-20
C quarterfinal 3.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Juha Oikarainen110151
2Pierre Bertrand101-150
C quarterfinal 4.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Teemu Ruohonen110171
2Jouni Viitamäki101-170
D places 9-16 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Paulius Asomontas110141
2Thomas Hani101-140
D places 9-16 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Olli Kytöviita110181
2Michael Lapaz101-180
D places 9-16 3.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Benjamin Neue11031
2Konsta Kuorikoski101-30
D places 9-16 4.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Zygimantas Matisevicius110221
2Costante Piantoni101-220

Third round 5-16 and semifinals

D 9-12 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Olli Kytöviita11071
2Paulius Asomontas101-70
D 9-12 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Zygimantas Matisevicius11041
2Benjamin Neue101-40
D 13-16 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Thomas Hani110111
2Costante Piantoni101-110
D 13-16 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Konsta Kuorikoski110221
2Michael Lapaz101-220
C 1-4 semifinal 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Ari Lahtinen110171
2Domenico Leo101-170
C 1-4 semifinal 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Teemu Ruohonen11081
2Juha Oikarainen101-80
C 5-8 1.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Thibaut Le Brun 11061
2Christoffer Örnevik101-60
C 5-8 2.
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Pierre Bertrand110141
2Jouni Viitamäki101-140

Fourth round places 9 - 16

D places 9-10
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Olli Kytöviita11081
2Zygimantas Matisevicius101-80
D places 11-12
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Paulius Asomontas11091
2Benjamin Neue101-90
D places 13-14
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Konsta Kuorikoski11081
2Thomas Hani101-80
D places 15-16
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Costante Piantoni110221
2Michael Lapaz101-220

Uusi turnausvaihe (5)

C places 5-6
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Thibaut Le Brun 110111
2Pierre Bertrand101-110
C places 7-8
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Jouni Viitamäki110101
2Christoffer Örnevik101-100
Pronze match
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Juha Oikarainen110141
2Domenico Leo101-140
Final match
Pelaaja Ott V H +/- Pst
1Ari Lahtinen110171
2Teemu Ruohonen101-170
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 3) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 4) Lohkon otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 6) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com