Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Suomen yritysmyynti

21.8. - 22.8.2021 Huurre-Areena | Suomi

Otteluohjelma

Alkuerät

La 21.8.2021
1   Lohko 1
08:00
Kenttä 1
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 3 - 3
Kiekko-Laser valkoinen
 
2   Lohko 3
08:30
Kenttä 2
Leki 1
Päättynyt 3 - 8
Hokkarit
 
3   Lohko 1
09:00
Kenttä 1
TPS
Päättynyt 3 - 2
Sport
 
4   Lohko 3
09:30
Kenttä 2
LJK Green
Päättynyt 3 - 0
Laitilan Jyske
 
5   Lohko 1
10:00
Kenttä 1
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 6 - 1
TPS
 
6   Lohko 3
10:30
Kenttä 2
Leki 1
Päättynyt 0 - 5
LJK Green
 
7   Lohko 1
11:00
Kenttä 1
Kiekko-Laser valkoinen
Päättynyt 6 - 4
Sport
 
8   Lohko 3
11:30
Kenttä 2
Hokkarit
Päättynyt 5 - 2
Laitilan Jyske
 
9   Lohko 1
12:00
Kenttä 1
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 5 - 4
Sport
 
10   Lohko 3
12:30
Kenttä 2
Leki 1
Päättynyt 4 - 2
Laitilan Jyske
 
11   Lohko 1
13:00
Kenttä 1
Kiekko-Laser valkoinen
Päättynyt 3 - 3
TPS
 
12   Lohko 3
13:30
Kenttä 2
Hokkarit
Päättynyt 3 - 2
LJK Green
 
13   Lohko 2
14:00
Kenttä 1
Uplakers Musta
Päättynyt 8 - 0
Saipa
 
14   Lohko 4
15:30
Kenttä 2
RNK Yellow Knights
Päättynyt 2 - 6
KPK
 
15   Lohko 4
14:30
Kenttä 2
Leki 2
Päättynyt 1 - 1
Kiekko-Laser punainen
 
16   Lohko 2
15:00
Kenttä 1
Porin Ässät
Päättynyt 1 - 1
KJT Haukat
 
17   Lohko 2
16:00
Kenttä 1
Uplakers Musta
Päättynyt 1 - 4
Porin Ässät
 
18   Lohko 4
16:30
Kenttä 2
Leki 2
Päättynyt 3 - 2
RNK Yellow Knights
 
19   Lohko 2
17:00
Kenttä 1
Saipa
Päättynyt 0 - 13
KJT Haukat
 
20   Lohko 4
17:30
Kenttä 2
Kiekko-Laser punainen
Päättynyt 2 - 2
KPK
 
21   Lohko 2
18:00
Kenttä 1
Uplakers Musta
Päättynyt 0 - 3
KJT Haukat
 
22   Lohko 4
18:30
Kenttä 2
Leki 2
Päättynyt 0 - 8
KPK
 
23   Lohko 2
19:00
Kenttä 1
Saipa
Päättynyt 0 - 13
Porin Ässät
 
24   Lohko 4
19:30
Kenttä 2
Kiekko-Laser punainen
Päättynyt 2 - 4
RNK Yellow Knights
 

Välierät

Su 22.8.2021
08:30
Kenttä 1
Sport
Päättynyt 1 - 4
Laitilan Jyske
 
08:00
Kenttä 2
Kiekko-Laser punainen
Päättynyt 10 - 3
Saipa
 
09:30
Kenttä 1
TPS
Päättynyt 1 - 0
Leki 1
 
09:00
Kenttä 2
Uplakers Musta
Päättynyt 3 - 1
RNK Yellow Knights
 
12:30
Kenttä 1
Kiekko-Laser valkoinen
Päättynyt 2 - 1
LJK Green
 
12:00
Kenttä 2
KJT Haukat
Päättynyt 2 - 3
 VL
Leki 2
 
13:30
Kenttä 1
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 7 - 2
Hokkarit
 
13:00
Kenttä 2
Porin Ässät
Päättynyt 3 - 1
KPK
 

Sijoitusottelut

Su 22.8.2021
10:30
Kenttä 1
Laitilan Jyske
Päättynyt 8 - 4
Kiekko-Laser punainen
 
10:00
Kenttä 2
Sport
Päättynyt 7 - 3
Saipa
 
11:30
Kenttä 1
TPS
Päättynyt 3 - 2
Uplakers Musta
 
11:00
Kenttä 2
Leki 1
Päättynyt 0 - 7
RNK Yellow Knights
 
14:30
Kenttä 1
Kiekko-Laser valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Leki 2
 
14:00
Kenttä 2
LJK Green
Päättynyt 2 - 5
KJT Haukat
 
39   Finaali
15:30
Kenttä 1
Uplakers Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Porin Ässät
 
15:00
Kenttä 2
Hokkarit
Päättynyt 5 - 4
KPK
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com