Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 24.1.2020
1
13:20
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty1414
West Hockey Team22
2
13:20
B LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds55
Oulu brOilers11
3
13:20
A LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Playmates44
Saunarekka1111
4
13:20
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Team Monomesta44
HC Rässärit77
5
13:40
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
UGI77
Norsemen HC22
6
13:40
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KärppäDaamit22
Hanssonit77
7
13:40
G LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
AlanMummot22
HC Pihvin Sonnit66
8
13:40
I LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 8244
Vuottolahden Vauhti55
9
14:00
J LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Kiekkopojat66
Ugly Ducks Torspo44
10
14:00
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jerusalemin Kiekkopojat44
Kulkukoirat33
11
14:20
L LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni77
Blueteam1212
12
14:20
M LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 11515
TRV33
13
14:40
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic55
Unikie 288
14
14:40
H LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
BackyardPlayboys44
Musikat99
15
14:40
O LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Villelän Tunarit Legioona33
Ottavat Senaattorit 66
16
14:40
P LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
AC Höpöhilpat NMKY55
Tunturipöllöt77
17
15:00
Q LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Pienee Tilaa77
Kondyt77
18
15:00
R LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Team Riipinen Restaurant1111
Kipeät Ukkelit55
19
15:20
A LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HaKi11
DYNAMO LEKA 66
20
15:20
B LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö44
Keskikentän Keisarit22
21
15:40
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map1010
Sun City Surfers22
22
15:40
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Satulanhaistelijat11
45 Allstars88
23
15:40
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit 44
Ugly Ducks Hockey 99
24
15:40
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE66
HT Rubber Ducks33
25
16:00
H LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Sawo Sultans 22
Team VFR77
26
16:00
G LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet1111
Tirskuvat Turisijat 11
27
16:20
I LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeittoReipas11
Ballbears- 7944
28
16:20
J LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Korpilätkä55
Ranta Rolex 44
29
16:40
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Waki lk44
EatRuka Shooters11
30
16:40
L LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Rangerit1010
HC Minions 11
31
16:40
M LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Oulunbaari66
IHCU33
32
16:40
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Eezy66
Flying Beavers44
33
17:00
O LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team1111
Mikkelin Kittaajat 33
34
17:00
P LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KieSu33
Varmatappio 1010
35
17:20
Q LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats44
Jekku1111
36
17:20
R LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Donkeynuts55
HC Gentlemen77
37
17:40
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map33
Lepattava Lätty1111
38
17:40
A LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HaKi77
Playmates33
39
17:40
B LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
RC Takapöllö33
Wilds33
40
17:40
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Satulanhaistelijat00
Team Monomesta77
41
18:00
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit 22
UGI88
42
18:00
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE44
KärppäDaamit11
43
18:20
G LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Varamiehet77
AlanMummot22
44
18:20
H LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Sawo Sultans 33
BackyardPlayboys33
45
18:40
I LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
KeittoReipas1111
SHB 8222
46
18:40
J LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Korpilätkä66
HC Kiekkopojat22
47
18:40
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Waki lk44
Jerusalemin Kiekkopojat33
48
18:40
L LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Rangerit77
HC Betoni11
49
19:20
O LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team44
Villelän Tunarit Legioona55
50
19:20
M LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari77
Unikie 144
51
19:20
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Eezy33
Scandic44
52
19:20
P LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KieSu55
AC Höpöhilpat NMKY77
La 25.1.2020
53
09:40
S LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
PPK1111
Pirtsakat 188
54
09:40
U LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pirtsakat 211
A-Naalit1212
55
09:40
T LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Jääkuutiot22
CKallio HT22
56
09:40
U LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KeRo66
HC Kutemajärvi33
57
09:40
S LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Academy00
HC Sintit1515
58
09:40
T LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
JJ44
Karleby Goats11
59
10:00
Q LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats00
Pienee Tilaa1313
60
10:00
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Sun City Surfers44
West Hockey Team1111
61
10:00
R LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Donkeynuts88
Team Riipinen Restaurant22
62
10:00
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
45 Allstars55
HC Rässärit99
63
10:00
A LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
DYNAMO LEKA 77
Saunarekka88
64
10:00
B LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Keskikentän Keisarit55
Oulu brOilers11
65
10:20
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Ugly Ducks Hockey 00
Norsemen HC00
66
10:20
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HT Rubber Ducks44
Hanssonit55
67
10:20
H LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Team VFR1010
Musikat55
68
10:40
S LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
PPK99
Villelän Tunarit Academy11
69
10:40
T LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jääkuutiot1010
JJ33
70
10:40
G LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tirskuvat Turisijat 66
HC Pihvin Sonnit1010
71
11:00
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
EatRuka Shooters88
Kulkukoirat33
72
11:00
I LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Ballbears- 7988
Vuottolahden Vauhti22
73
11:00
U LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo1616
Pirtsakat 222
74
11:00
J LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ranta Rolex 1010
Ugly Ducks Torspo44
75
11:00
L LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Minions 22
Blueteam1010
76
11:00
M LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
IHCU55
TRV33
77
11:20
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Flying Beavers22
Unikie 21010
78
11:20
O LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Mikkelin Kittaajat 44
Ottavat Senaattorit 88
79
11:40
P LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Varmatappio 11
Tunturipöllöt44
80
11:40
Q LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jekku55
Kondyt44
81
11:40
R LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
HC Gentlemen1010
Kipeät Ukkelit22
82
11:40
S LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 133
HC Sintit99
83
11:40
T LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
CKallio HT55
Karleby Goats11
84
12:00
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty1414
Sun City Surfers88
85
12:00
B LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds77
Keskikentän Keisarit44
86
12:00
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Team Monomesta66
45 Allstars44
87
12:00
U LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Kutemajärvi22
A-Naalit55
88
12:00
A LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Playmates33
DYNAMO LEKA 55
89
12:20
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI77
Ugly Ducks Hockey 22
90
12:20
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KärppäDaamit22
HT Rubber Ducks88
91
12:20
G LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
AlanMummot77
Tirskuvat Turisijat 33
92
12:40
H LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
BackyardPlayboys44
Team VFR1414
93
12:40
I LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 8233
Ballbears- 7966
94
12:40
J LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Kiekkopojat22
Ranta Rolex 66
95
13:00
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic66
Flying Beavers66
96
13:00
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jerusalemin Kiekkopojat22
EatRuka Shooters1313
97
13:00
L LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni44
HC Minions 22
98
13:00
M LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 11010
IHCU22
99
13:00
O LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Legioona66
Mikkelin Kittaajat 66
100
13:00
P LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
AC Höpöhilpat NMKY55
Varmatappio 77
101
13:00
Q LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Pienee Tilaa77
Jekku77
102
13:20
R LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Team Riipinen Restaurant44
HC Gentlemen99
103
13:20
S LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Villelän Tunarit Academy1010
Pirtsakat 144
104
13:20
T LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
JJ11
CKallio HT33
105
13:20
U LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 255
HC Kutemajärvi88
106
13:40
C LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
West Hockey Team77
NHL Without a Map33
107
13:40
A LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Saunarekka99
HaKi44
108
13:40
B LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Oulu brOilers33
RC Takapöllö1010
109
14:00
D LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HC Rässärit99
HC Satulanhaistelijat44
110
14:00
E LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Norsemen HC55
HC Runsor Slim Fit 1212
111
14:00
F LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Hanssonit77
Lumovaaran TATE99
112
14:00
G LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Pihvin Sonnit33
Varamiehet55
113
14:00
H LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Musikat99
Sawo Sultans 66
114
14:00
I LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Vuottolahden Vauhti44
KeittoReipas33
115
14:00
J LOHKO LÄNSI
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Ugly Ducks Torspo33
Korpilätkä66
116
14:20
K LOHKO LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Kulkukoirat33
Waki lk88
117
14:20
L LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Blueteam99
Rangerit22
118
14:20
M LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
TRV11
HC Oulunbaari1111
119
14:40
N LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 288
Eezy33
120
14:40
O LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit 55
Happy Hockey Team33
121
14:40
P LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tunturipöllöt55
KieSu33
122
15:00
Q LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Kondyt1212
Fat Cats22
123
15:00
R LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Kipeät Ukkelit22
Donkeynuts2020
124
15:00
S LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Sintit55
PPK22
125
15:00
T LOHKO ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Karleby Goats33
Jääkuutiot1313
126
15:00
U LOHKO ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
A-Naalit22
KeRo44

Läntinen konferenssi 1/8 Finaalit

La 25.1.2020
127
16:00
1/8 OTTELU 1 -LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka55
Ballbears- 7944
128
16:00
1/8 OTTELU 2 -LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö33
Korpilätkä00
129
16:00
1/8 OTTELU 3 -LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Lepattava Lätty55
Waki lk22
130
16:00
1/8 OTTELU 4 -LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Rässärit1616
DYNAMO LEKA 22
131
16:00
1/8 OTTELU 5 -LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
UGI55
Wilds44
132
16:00
1/8 OTTELU 6 -LÄNSI
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Lumovaaran TATE55
HC Pihvin Sonnit22
133
16:00
1/8 OTTELU 7 -LÄNSI
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Varamiehet1010
Ranta Rolex 33
134
16:00
1/8 OTTELU 8 -LÄNSI
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Team VFR1313
EatRuka Shooters44

Itäinen konferenssi 1/8 Finaalit

La 25.1.2020
135
16:20
1/8 OTTELU 1-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Blueteam33
Jääkuutiot1010
136
16:20
1/8 OTTELU 2-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari22
KeRo33
137
16:20
1/8 OTTELU 3-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 244
Unikie 155
138
16:20
1/8 OTTELU 4-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit 33
Pienee Tilaa77
139
16:20
1/8 OTTELU 5-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
Tunturipöllöt77
Donkeynuts55
140
16:20
1/8 OTTELU 6-ITÄ
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Jekku33
PPK55
141
16:20
1/8 OTTELU 7-ITÄ
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Gentlemen55
CKallio HT22
142
16:20
1/8 OTTELU 8-ITÄ
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Sintit22
A-Naalit00

1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT LÄNSI

La 25.1.2020
143
17:00
1/4 FINAALIT OTTELU 1-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka99
RC Takapöllö22
144
17:00
1/4 FINAALIT OTTELU 2-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Lepattava Lätty55
HC Rässärit44
145
17:00
1/4 FINAALIT OTTELU 3-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI55
Lumovaaran TATE22
146
17:00
1/4 FINAALIT OTTELU 4-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet77
Team VFR66

1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT ITÄ

La 25.1.2020
147
17:20
1/4 FINAALIT OTTELU 1-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jääkuutiot11
KeRo1010
148
17:20
1/4 FINAALIT OTTELU 2-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 100
Pienee Tilaa11
149
17:20
1/4 FINAALIT OTTELU 3-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt88
PPK77
150
17:20
1/4 FINAALIT OTTELU 4-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
HC Gentlemen22
HC Sintit66

VÄLIERÄT LÄNSI

La 25.1.2020
151
17:50
VÄLIERÄ 1-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka33
Lepattava Lätty44
152
17:50
VÄLIERÄ 2-LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
UGI44
Varamiehet55

VÄLIERÄT ITÄ

La 25.1.2020
153
17:50
VÄLIERÄ 1-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo33
Pienee Tilaa44
154
17:50
VÄLIERÄ 2-ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt33
HC Sintit22

KONFERENSSIFINAALI LÄNSI

La 25.1.2020
155
18:20
FINAALI LÄNSI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty55
Varamiehet22

KONFERENSSIFINAALI ITÄ

La 25.1.2020
156
18:20
FINAALI ITÄ
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pienee Tilaa44
Tunturipöllöt77

MITALIOTTELUT

La 25.1.2020
157
18:50
RUKA 2020 FINAALI
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty22
Tunturipöllöt66
158
18:50
PRONSSIOTTELU
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Varamiehet44
Pienee Tilaa55