Powered by GameResultsOnline.com tournament management

StH Pipolätkä

24.1. - 25.1.2020 Kaltiolampi, Stadion | Suomi

Pipolätkä 2020 -turnaus
Otteluohjelma

Alkusarja

Pe 24.1.2020
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Päättynyt 14 - 2
West Hockey Team
 
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds
Päättynyt 5 - 1
Oulu brOilers
 
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Playmates
Päättynyt 4 - 11
Saunarekka
 
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Team Monomesta
Päättynyt 4 - 7
HC Rässärit
 
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
UGI
Päättynyt 7 - 2
Norsemen HC
 
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KärppäDaamit
Päättynyt 2 - 7
Hanssonit
 
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
AlanMummot
Päättynyt 2 - 6
HC Pihvin Sonnit
 
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 82
Päättynyt 4 - 5
Vuottolahden Vauhti
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Kiekkopojat
Päättynyt 6 - 4
Ugly Ducks Torspo
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jerusalemin Kiekkopojat
Päättynyt 4 - 3
Kulkukoirat
 
11   L LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni
Päättynyt 7 - 12
Blueteam
 
12   M LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 1
Päättynyt 15 - 3
TRV
 
13   N LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic
Päättynyt 5 - 8
Unikie 2
 
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
BackyardPlayboys
Päättynyt 4 - 9
Musikat
 
15   O LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Villelän Tunarit Legioona
Päättynyt 3 - 6
Ottavat Senaattorit
 
16   P LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
AC Höpöhilpat NMKY
Päättynyt 5 - 7
Tunturipöllöt
 
17   Q LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Pienee Tilaa
Päättynyt 7 - 7
Kondyt
 
18   R LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Team Riipinen Restaurant
Päättynyt 11 - 5
Kipeät Ukkelit
 
15:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HaKi
Päättynyt 1 - 6
DYNAMO LEKA
 
15:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö
Päättynyt 4 - 2
Keskikentän Keisarit
 
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map
Päättynyt 10 - 2
Sun City Surfers
 
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Satulanhaistelijat
Päättynyt 1 - 8
45 Allstars
 
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit
Päättynyt 4 - 9
Ugly Ducks Hockey
 
15:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE
Päättynyt 6 - 3
HT Rubber Ducks
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Sawo Sultans
Päättynyt 2 - 7
Team VFR
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet
Päättynyt 11 - 1
Tirskuvat Turisijat
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeittoReipas
Päättynyt 1 - 4
Ballbears- 79
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Korpilätkä
Päättynyt 5 - 4
Ranta Rolex
 
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Waki lk
Päättynyt 4 - 1
EatRuka Shooters
 
30   L LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Rangerit
Päättynyt 10 - 1
HC Minions
 
31   M LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Oulunbaari
Päättynyt 6 - 3
IHCU
 
32   N LOHKO ITÄ
16:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Eezy
Päättynyt 6 - 4
Flying Beavers
 
33   O LOHKO ITÄ
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team
Päättynyt 11 - 3
Mikkelin Kittaajat
 
34   P LOHKO ITÄ
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
KieSu
Päättynyt 3 - 10
Varmatappio
 
35   Q LOHKO ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats
Päättynyt 4 - 11
Jekku
 
36   R LOHKO ITÄ
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Donkeynuts
Päättynyt 5 - 7
HC Gentlemen
 
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
NHL Without a Map
Päättynyt 3 - 11
Lepattava Lätty
 
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HaKi
Päättynyt 7 - 3
Playmates
 
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
RC Takapöllö
Päättynyt 3 - 3
Wilds
 
17:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Satulanhaistelijat
Päättynyt 0 - 7
Team Monomesta
 
18:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Runsor Slim Fit
Päättynyt 2 - 8
UGI
 
18:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Lumovaaran TATE
Päättynyt 4 - 1
KärppäDaamit
 
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Varamiehet
Päättynyt 7 - 2
AlanMummot
 
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Sawo Sultans
Päättynyt 3 - 3
BackyardPlayboys
 
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
KeittoReipas
Päättynyt 11 - 2
SHB 82
 
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Korpilätkä
Päättynyt 6 - 2
HC Kiekkopojat
 
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Waki lk
Päättynyt 4 - 3
Jerusalemin Kiekkopojat
 
48   L LOHKO ITÄ
18:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Rangerit
Päättynyt 7 - 1
HC Betoni
 
49   O LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Happy Hockey Team
Päättynyt 4 - 5
Villelän Tunarit Legioona
 
50   M LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari
Päättynyt 7 - 4
Unikie 1
 
51   N LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Eezy
Päättynyt 3 - 4
Scandic
 
52   P LOHKO ITÄ
19:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KieSu
Päättynyt 5 - 7
AC Höpöhilpat NMKY
 
La 25.1.2020
53   S LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
PPK
Päättynyt 11 - 8
Pirtsakat 1
 
54   U LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pirtsakat 2
Päättynyt 1 - 12
A-Naalit
 
55   T LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Jääkuutiot
Päättynyt 2 - 2
CKallio HT
 
56   U LOHKO ITÄ
09:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KeRo
Päättynyt 6 - 3
HC Kutemajärvi
 
57   S LOHKO ITÄ
09:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Academy
Päättynyt 0 - 15
HC Sintit
 
58   T LOHKO ITÄ
09:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
JJ
Päättynyt 4 - 1
Karleby Goats
 
59   Q LOHKO ITÄ
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Fat Cats
Päättynyt 0 - 13
Pienee Tilaa
 
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Sun City Surfers
Päättynyt 4 - 11
West Hockey Team
 
61   R LOHKO ITÄ
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Donkeynuts
Päättynyt 8 - 2
Team Riipinen Restaurant
 
10:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
45 Allstars
Päättynyt 5 - 9
HC Rässärit
 
10:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
DYNAMO LEKA
Päättynyt 7 - 8
Saunarekka
 
10:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Keskikentän Keisarit
Päättynyt 5 - 1
Oulu brOilers
 
10:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Ugly Ducks Hockey
Päättynyt 0 - 0
Norsemen HC
 
10:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HT Rubber Ducks
Päättynyt 4 - 5
Hanssonit
 
10:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Team VFR
Päättynyt 10 - 5
Musikat
 
68   S LOHKO ITÄ
10:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
PPK
Päättynyt 9 - 1
Villelän Tunarit Academy
 
69   T LOHKO ITÄ
10:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Jääkuutiot
Päättynyt 10 - 3
JJ
 
10:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tirskuvat Turisijat
Päättynyt 6 - 10
HC Pihvin Sonnit
 
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
EatRuka Shooters
Päättynyt 8 - 3
Kulkukoirat
 
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Ballbears- 79
Päättynyt 8 - 2
Vuottolahden Vauhti
 
73   U LOHKO ITÄ
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo
Päättynyt 16 - 2
Pirtsakat 2
 
11:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ranta Rolex
Päättynyt 10 - 4
Ugly Ducks Torspo
 
75   L LOHKO ITÄ
11:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Minions
Päättynyt 2 - 10
Blueteam
 
76   M LOHKO ITÄ
11:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
IHCU
Päättynyt 5 - 3
TRV
 
77   N LOHKO ITÄ
11:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Flying Beavers
Päättynyt 2 - 10
Unikie 2
 
78   O LOHKO ITÄ
11:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Mikkelin Kittaajat
Päättynyt 4 - 8
Ottavat Senaattorit
 
79   P LOHKO ITÄ
11:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Varmatappio
Päättynyt 1 - 4
Tunturipöllöt
 
80   Q LOHKO ITÄ
11:40
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jekku
Päättynyt 5 - 4
Kondyt
 
81   R LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
HC Gentlemen
Päättynyt 10 - 2
Kipeät Ukkelit
 
82   S LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 1
Päättynyt 3 - 9
HC Sintit
 
83   T LOHKO ITÄ
11:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
CKallio HT
Päättynyt 5 - 1
Karleby Goats
 
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Päättynyt 14 - 8
Sun City Surfers
 
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Wilds
Päättynyt 7 - 4
Keskikentän Keisarit
 
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Team Monomesta
Päättynyt 6 - 4
45 Allstars
 
87   U LOHKO ITÄ
12:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Kutemajärvi
Päättynyt 2 - 5
A-Naalit
 
12:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Playmates
Päättynyt 3 - 5
DYNAMO LEKA
 
12:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI
Päättynyt 7 - 2
Ugly Ducks Hockey
 
12:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
KärppäDaamit
Päättynyt 2 - 8
HT Rubber Ducks
 
12:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
AlanMummot
Päättynyt 7 - 3
Tirskuvat Turisijat
 
12:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
BackyardPlayboys
Päättynyt 4 - 14
Team VFR
 
12:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
SHB 82
Päättynyt 3 - 6
Ballbears- 79
 
12:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Kiekkopojat
Päättynyt 2 - 6
Ranta Rolex
 
95   N LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Scandic
Päättynyt 6 - 6
Flying Beavers
 
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jerusalemin Kiekkopojat
Päättynyt 2 - 13
EatRuka Shooters
 
97   L LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Betoni
Päättynyt 4 - 2
HC Minions
 
98   M LOHKO ITÄ
13:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Unikie 1
Päättynyt 10 - 2
IHCU
 
99   O LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Villelän Tunarit Legioona
Päättynyt 6 - 6
Mikkelin Kittaajat
 
100   P LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
AC Höpöhilpat NMKY
Päättynyt 5 - 7
Varmatappio
 
101   Q LOHKO ITÄ
13:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Pienee Tilaa
Päättynyt 7 - 7
Jekku
 
102   R LOHKO ITÄ
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Team Riipinen Restaurant
Päättynyt 4 - 9
HC Gentlemen
 
103   S LOHKO ITÄ
13:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Villelän Tunarit Academy
Päättynyt 10 - 4
Pirtsakat 1
 
104   T LOHKO ITÄ
13:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
JJ
Päättynyt 1 - 3
CKallio HT
 
105   U LOHKO ITÄ
13:20
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Pirtsakat 2
Päättynyt 5 - 8
HC Kutemajärvi
 
13:40
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
West Hockey Team
Päättynyt 7 - 3
NHL Without a Map
 
13:40
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Saunarekka
Päättynyt 9 - 4
HaKi
 
13:40
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Oulu brOilers
Päättynyt 3 - 10
RC Takapöllö
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
HC Rässärit
Päättynyt 9 - 4
HC Satulanhaistelijat
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Norsemen HC
Päättynyt 5 - 12
HC Runsor Slim Fit
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Hanssonit
Päättynyt 7 - 9
Lumovaaran TATE
 
14:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Pihvin Sonnit
Päättynyt 3 - 5
Varamiehet
 
14:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Musikat
Päättynyt 9 - 6
Sawo Sultans
 
14:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Vuottolahden Vauhti
Päättynyt 4 - 3
KeittoReipas
 
14:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Ugly Ducks Torspo
Päättynyt 3 - 6
Korpilätkä
 
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Kulkukoirat
Päättynyt 3 - 8
Waki lk
 
117   L LOHKO ITÄ
14:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Blueteam
Päättynyt 9 - 2
Rangerit
 
118   M LOHKO ITÄ
14:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
TRV
Päättynyt 1 - 11
HC Oulunbaari
 
119   N LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 2
Päättynyt 8 - 3
Eezy
 
120   O LOHKO ITÄ
14:40
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit
Päättynyt 5 - 3
Happy Hockey Team
 
121   P LOHKO ITÄ
14:40
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Tunturipöllöt
Päättynyt 5 - 3
KieSu
 
122   Q LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Kondyt
Päättynyt 12 - 2
Fat Cats
 
123   R LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Kipeät Ukkelit
Päättynyt 2 - 20
Donkeynuts
 
124   S LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
HC Sintit
Päättynyt 5 - 2
PPK
 
125   T LOHKO ITÄ
15:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Karleby Goats
Päättynyt 3 - 13
Jääkuutiot
 
126   U LOHKO ITÄ
15:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
A-Naalit
Päättynyt 2 - 4
KeRo
 

Läntinen konferenssi 1/8 Finaalit

La 25.1.2020
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Päättynyt 5 - 4
Ballbears- 79
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
RC Takapöllö
Päättynyt 3 - 0
Korpilätkä
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Lepattava Lätty
Päättynyt 5 - 2
Waki lk
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
HC Rässärit
Päättynyt 16 - 2
DYNAMO LEKA
 
16:00
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
UGI
Päättynyt 5 - 4
Wilds
 
16:00
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Lumovaaran TATE
Päättynyt 5 - 2
HC Pihvin Sonnit
 
16:00
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
Varamiehet
Päättynyt 10 - 3
Ranta Rolex
 
16:00
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
Team VFR
Päättynyt 13 - 4
EatRuka Shooters
 

Itäinen konferenssi 1/8 Finaalit

La 25.1.2020
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Blueteam
Päättynyt 3 - 10
Jääkuutiot
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
HC Oulunbaari
Päättynyt 2 - 3
KeRo
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 2
Päättynyt 4 - 5
Unikie 1
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Ottavat Senaattorit
Päättynyt 3 - 7
Pienee Tilaa
 
16:20
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
Tunturipöllöt
Päättynyt 7 - 5
Donkeynuts
 
16:20
Stadion, Kenttä 6 - FIRMANBILEET.FI
Jekku
Päättynyt 3 - 5
PPK
 
16:20
Stadion, Kenttä 7 - RADIO CITY
HC Gentlemen
Päättynyt 5 - 2
CKallio HT
 
16:20
Stadion, Kenttä 8 - KAVLI
HC Sintit
Päättynyt 2 - 0
A-Naalit
 

1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT LÄNSI

La 25.1.2020
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Päättynyt 9 - 2
RC Takapöllö
 
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Lepattava Lätty
Päättynyt 5 - 4
HC Rässärit
 
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
UGI
Päättynyt 5 - 2
Lumovaaran TATE
 
17:00
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Varamiehet
Päättynyt 7 - 6
Team VFR
 

1/4 FINAALIT - VÄLIERÄT ITÄ

La 25.1.2020
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Jääkuutiot
Päättynyt 1 - 10
KeRo
 
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
Unikie 1
Päättynyt 0 - 1
Pienee Tilaa
 
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt
Päättynyt 8 - 7
PPK
 
17:20
Kaltiolampi, Kenttä 5 - DICK JOHNSON
HC Gentlemen
Päättynyt 2 - 6
HC Sintit
 

VÄLIERÄT LÄNSI

La 25.1.2020
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Saunarekka
Päättynyt 3 - 4
Lepattava Lätty
 
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
UGI
Päättynyt 4 - 5
Varamiehet
 

VÄLIERÄT ITÄ

La 25.1.2020
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 3 - KUUSAMO
KeRo
Päättynyt 3 - 4
Pienee Tilaa
 
17:50
Kaltiolampi, Kenttä 4 - WILHELM
Tunturipöllöt
Päättynyt 3 - 2
HC Sintit
 

KONFERENSSIFINAALI LÄNSI

La 25.1.2020
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Päättynyt 5 - 2
Varamiehet
 

KONFERENSSIFINAALI ITÄ

La 25.1.2020
156   FINAALI ITÄ
18:20
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Pienee Tilaa
Päättynyt 4 - 7
Tunturipöllöt
 

MITALIOTTELUT

La 25.1.2020
18:50
Kaltiolampi, Kenttä 1 - VIAPLAY
Lepattava Lätty
Päättynyt 2 - 6
Tunturipöllöt
 
158   PRONSSIOTTELU
18:50
Kaltiolampi, Kenttä 2 - EEZY
Varamiehet
Päättynyt 4 - 5
Pienee Tilaa
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com