Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Miehet Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 7.8.2021
1   Lohko A
10:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Toppahousut
Päättynyt 0 - 5
Bussijalat
 
2   Lohko B
10:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
X
Päättynyt 6 - 2
HC JuoCarillosBoys
 
3   Lohko C
11:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
PINGUT x Pirkkalan TB
Päättynyt 4 - 2
HC Taikaponit
 
4   Lohko C
11:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
MaKo Juniors
Päättynyt 1 - 3
Kuha Pelataa
 
5   Lohko D
11:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
StH Baarikärpänen
Päättynyt 1 - 3
HC Puutuneet Jalat
 
6   Lohko A
11:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
Minnesota Viltti
Päättynyt 1 - 3
Toppahousut
 
7   Lohko D
12:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HD Karjut
Päättynyt 4 - 2
HC ruumiskisu
 
8   Lohko C
12:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
Mökkitie
Päättynyt 1 - 2
HC Taikaponit
 
9   Lohko A
13:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
Minnesota Viltti
Päättynyt 3 - 6
WILHELM DEVILS (Hodvenda)
 
10   Lohko C
13:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
PINGUT x Pirkkalan TB
Päättynyt 4 - 2
Kuha Pelataa
 
11   Lohko B
13:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
MaKo Senior's
Päättynyt 1 - 2
X
 
12   Lohko D
13:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 5 - 1
HD Karjut
 
13   Lohko D
14:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
HC ruumiskisu
Päättynyt 0 - 7
FC RaikasJalka
 
14   Lohko C
14:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
MaKo Juniors
Päättynyt 1 - 2
PINGUT x Pirkkalan TB
 
15   Lohko B
14:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Poro X Haippi
Päättynyt 5 - 1
HC JuoCarillosBoys
 
16   Lohko D
15:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
HD Karjut
Päättynyt 3 - 4
StH Baarikärpänen
 
17   Lohko D
15:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 3 - 1
HC ruumiskisu
 
18   Lohko A
15:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
WILHELM DEVILS (Hodvenda)
Päättynyt 0 - 3
Bussijalat
 
19   Lohko C
15:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Kuha Pelataa
Päättynyt 1 - 4
HC Taikaponit
 
20   Lohko C
16:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
Mökkitie
Päättynyt 6 - 1
MaKo Juniors
 
21   Lohko D
16:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
FC RaikasJalka
Päättynyt 0 - 5
HC Puutuneet Jalat
 
22   Lohko A
17:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
WILHELM DEVILS (Hodvenda)
Päättynyt 0 - 3
Toppahousut
 
23   Lohko B
17:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
MaKo Senior's
Päättynyt 1 - 4
Poro X Haippi
 
Su 8.8.2021
24   Lohko C
10:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
PINGUT x Pirkkalan TB
Päättynyt 0 - 5
Mökkitie
 
25   Lohko A
10:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Bussijalat
Päättynyt 1 - 0
Minnesota Viltti
 
26   Lohko D
10:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC ruumiskisu
Päättynyt 3 - 2
StH Baarikärpänen
 
27   Lohko D
10:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
FC RaikasJalka
Päättynyt 1 - 0
HD Karjut
 
28   Lohko B
11:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC JuoCarillosBoys
Päättynyt 3 - 3
MaKo Senior's
 
29   Lohko C
11:00
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
HC Taikaponit
Päättynyt 5 - 0
MaKo Juniors
 
30   Lohko B
11:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
X
Päättynyt 2 - 1
Poro X Haippi
 
31   Lohko C
11:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
Kuha Pelataa
Päättynyt 1 - 5
Mökkitie
 
32   Lohko D
12:30
Kenttä 2 / Metsän puoleinen
StH Baarikärpänen
Päättynyt 3 - 1
FC RaikasJalka
 

Puolivälierät

Su 8.8.2021
12:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Bussijalat
Päättynyt 0 - 1
Poro X Haippi
 
13:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
X
Päättynyt 3 - 0
HC Taikaponit
 
13:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
Mökkitie
Päättynyt 1 - 5
StH Baarikärpänen
 
13:50
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 5 - 0
Toppahousut
 

Välierä

Su 8.8.2021
37   Välierä 1
14:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 5 - 2
Poro X Haippi
 
38   Välierä 2
14:10
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
StH Baarikärpänen
Päättynyt 2 - 3
X
 

Mitalipelit

Su 8.8.2021
15:00
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
StH Baarikärpänen
Päättynyt 4 - 2
Poro X Haippi
 

Mitalipelit

Su 8.8.2021
15:30
Kenttä 1 / Katsomon puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 2 - 1
X