Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Miehet Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 31.7.2021
1   Lohko B
10:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Tampiot
Päättynyt 6 - 0
Team Sähis
 
2   Lohko B
10:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Ogelin Mirrit
Päättynyt 5 - 2
Killeri
 
3   Lohko C
11:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Kontulan Pursiseura
Päättynyt 1 - 6
Vesalan Märkä
 
11:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Myyrmäki Wankers
Päättynyt 5 - 0
Kiinteistö Varustamo
 
5   Lohko A
11:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Väsyneet Jalat
Päättynyt 0 - 0
Naulamäen näädät
 
6   Lohko B
12:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Team Sähis
Päättynyt 0 - 7
Killeri
 
7   Lohko C
12:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
KePa
Päättynyt 3 - 1
HC Nilkkaralli
 
13:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
First Round Exit
Päättynyt 0 - 4
Itä
 
9   Lohko A
13:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Väsyneet Jalat
Päättynyt 0 - 0
Gimmel
 
10   Lohko C
13:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
KePa
Päättynyt 6 - 2
Kontulan Pursiseura
 
11   Lohko B
13:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Ogelin Mirrit
Päättynyt 3 - 2
Tampiot
 
15:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Myyrmäki Wankers
Päättynyt 4 - 2
Itä
 
13   Lohko A
15:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Naulamäen näädät
Päättynyt 6 - 0
Kerhon Pojat
 
14   Lohko B
16:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Ogelin Mirrit
Päättynyt 11 - 1
Team Sähis
 
15   Lohko C
16:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Kontulan Pursiseura
Päättynyt 0 - 3
HC Nilkkaralli
 
17:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Itä
Päättynyt 5 - 3
Kiinteistö Varustamo
 
17   Lohko B
17:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Tampiot
Päättynyt 2 - 0
Killeri
 
18   Lohko C
18:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Vesalan Märkä
Päättynyt 0 - 2
KePa
 
18:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
First Round Exit
Päättynyt 2 - 6
Myyrmäki Wankers
 
20   Lohko A
18:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Gimmel
Päättynyt 4 - 1
Kerhon Pojat
 
Su 1.8.2021
21   Lohko A
10:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Gimmel
Päättynyt 1 - 4
Naulamäen näädät
 
10:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Kiinteistö Varustamo
Päättynyt 5 - 3
First Round Exit
 
23   Lohko A
11:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Kerhon Pojat
Päättynyt 0 - 4
Väsyneet Jalat
 
24   Lohko C
11:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HC Nilkkaralli
Päättynyt 3 - 1
Vesalan Märkä
 

Puolivälierät

Su 1.8.2021
12:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Naulamäen näädät
Päättynyt 3 - 1
HC Nilkkaralli
 
12:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Ogelin Mirrit
Päättynyt 7 - 2
Itä
 
12:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
KePa
Päättynyt 4 - 1
Väsyneet Jalat
 
12:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Myyrmäki Wankers
Päättynyt 0 - 1
Tampiot
 

Välierät

Su 1.8.2021
29   Välierä 1
13:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Naulamäen näädät
Päättynyt 2 - 1
Tampiot
 

Mitalipelit

Su 1.8.2021
15:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Tampiot
Päättynyt 3 - 0
KePa
 

Välierät

Su 1.8.2021
31   Välierä 2
13:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Ogelin Mirrit
Päättynyt 2 - 0
KePa
 

Sijotusottelut 5-8

Su 1.8.2021
32   Sijat 5-6
14:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HC Nilkkaralli
Päättynyt 1 - 7
Myyrmäki Wankers
 
33   Sijat 7-8
14:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Itä
Päättynyt 5 - 0
Väsyneet Jalat
 

Mitalipelit

Su 1.8.2021
14:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Kiinteistö Varustamo
Päättynyt 0 - 1
First Round Exit
 

Mitalipelit

Su 1.8.2021
16:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Naulamäen näädät
Päättynyt 3 - 1
Ogelin Mirrit