Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Miehet Kilpa
Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 3.9.2021
1   Lohko C
17:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
First Round Exit
Päättynyt 1 - 3
002 Production x Team Sähis
 
2   Lohko B
19:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HotShots
Päättynyt 4 - 1
Vesalan Wet
 
3   Lohko C
17:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
MyWa
Päättynyt 0 - 2
Barry and the Boys
 
4   Lohko B
17:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HC Torrevieja
Päättynyt 2 - 1
Naulamäen Näädät
 
5   Lohko A
18:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 5 - 2
StaraLegioona
 
6   Lohko C
18:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
002 Production x Team Sähis
Päättynyt 5 - 3
Barry and the Boys
 
7   Lohko A
18:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Vuorelan Veikot
Päättynyt 1 - 0
Joukkue
 
8   Lohko B
18:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
JaVo
Päättynyt 1 - 2
HC Torrevieja
 
9   Lohko A
19:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Joukkue
Päättynyt 0 - 1
HC Puutuneet Jalat
 
10   Lohko B
19:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Vesalan Wet
Päättynyt 3 - 2
JaVo
 
11   Lohko A
20:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Vuorelan Veikot
Päättynyt 1 - 3
HS127
 
12   Lohko C
20:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
First Round Exit
Päättynyt 0 - 7
MyWa
 
La 4.9.2021
13   Lohko A
09:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
StaraLegioona
Päättynyt 1 - 1
Vuorelan Veikot
 
14   Lohko B
09:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HC Torrevieja
Päättynyt 0 - 1
HotShots
 
15   Lohko C
09:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
002 Production x Team Sähis
Päättynyt 1 - 3
MyWa
 
16   Lohko A
09:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Joukkue
Päättynyt 3 - 1
HS127
 
17   Lohko B
10:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Naulamäen Näädät
Päättynyt 2 - 3
HotShots
 
18   Lohko C
10:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Barry and the Boys
Päättynyt 5 - 0
First Round Exit
 
19   Lohko A
11:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HS127
Päättynyt 0 - 3
StaraLegioona
 
20   Lohko B
11:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Naulamäen Näädät
Päättynyt 0 - 1
Vesalan Wet
 
21   Lohko A
11:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 0 - 0
Vuorelan Veikot
 
22   Lohko A
11:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Joukkue
Päättynyt 0 - 3
StaraLegioona
 
23   Lohko B
12:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Naulamäen Näädät
Päättynyt 3 - 5
JaVo
 
24   Lohko B
12:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Vesalan Wet
Päättynyt 1 - 0
HC Torrevieja
 
25   Lohko B
13:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
HotShots
Päättynyt 4 - 1
JaVo
 
26   Lohko A
13:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HS127
Päättynyt 0 - 3
HC Puutuneet Jalat
 

Puolivälierät

La 4.9.2021
15:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 2 - 0
HC Torrevieja
 
15:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HotShots
Päättynyt 2 - 1
Vuorelan Veikot
 
15:00
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
MyWa
Päättynyt 0 - 1
Vesalan Wet
 
15:30
Kenttä 2 / Kampin puoleinen
Barry and the Boys
Päättynyt 1 - 8
StaraLegioona
 

Välierät

La 4.9.2021
31   Välierä 1
16:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 7 - 1
Vesalan Wet
 
32   Välierä 2
16:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
StaraLegioona
Päättynyt 1 - 2
HotShots
 

Mitalipelit

La 4.9.2021
17:00
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
Vesalan Wet
Päättynyt 1 - 3
StaraLegioona
 
17:30
Kenttä 1 / Henry's pubin puoleinen
HC Puutuneet Jalat
Päättynyt 5 - 0
HotShots