Petri Kontiola -turnaus 2019 PETRI KONTIOLA -TURNAUS 2019
8.9.2019 Jouppilanvuoren jäähalli, Seinäjoen jäähalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Sunnuntai 8.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
110:00Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Kurikan RyhtiPäättynyt22
Hermes Punainen1414
210:00Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Virkiä SininenPäättynyt66
S-Kiekko Valkoinen66
310:15Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1S-Kiekko SininenPäättynyt00
Hermes Sininen1010
410:15Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2S-Kiekko PunainenPäättynyt33
Virkiä valkoinen88
510:30Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Cobrat MustaPäättynyt55
HC Nokia Oranssi33
610:30Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Leki ValkoinenPäättynyt22
Koovee Yellow77
710:45Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1HC Nokia MustaPäättynyt77
Cobrat Valkoinen33
810:45Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Koovee BlackPäättynyt55
Leki Sininen22
911:00Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Kurikan RyhtiPäättynyt22
Cobrat Musta1212
1011:00Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Koovee YellowPäättynyt99
S-Kiekko Valkoinen00
1111:15Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Hermes SininenPäättynyt99
HC Nokia Musta55
1211:15Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Virkiä valkoinenPäättynyt33
Koovee Black88
1311:55Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1HC Nokia OranssiPäättynyt1414
Kurikan Ryhti11
1411:55Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2S-Kiekko ValkoinenPäättynyt22
Leki Valkoinen1111
1512:25Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Hermes PunainenPäättynyt22
HC Nokia Oranssi33
1612:25Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Leki ValkoinenPäättynyt1212
Virkiä Sininen22
1712:45Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Cobrat ValkoinenPäättynyt44
Hermes Sininen55
1812:45Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Leki SininenPäättynyt77
Virkiä valkoinen22
1912:55Lohko ASeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Cobrat MustaPäättynyt1313
Hermes Punainen55
2012:55Lohko BSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Virkiä SininenPäättynyt11
Koovee Yellow1515
2113:15Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1S-Kiekko SininenPäättynyt22
Cobrat Valkoinen77
2213:15Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Leki SininenPäättynyt88
S-Kiekko Punainen11
2313:45Lohko CJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1HC Nokia MustaPäättynyt33
S-Kiekko Sininen55
2413:45Lohko DJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Koovee BlackPäättynyt1111
S-Kiekko Punainen00
25Lohko ECobrat MustaPeruttu
HC Nokia Oranssi
26Lohko FHermes SininenPeruttu
HC Nokia Musta
27Lohko EKoovee YellowPeruttu
Leki Valkoinen
28Lohko FKoovee BlackPeruttu
Leki Sininen
29Lohko GHermes PunainenPeruttu
Kurikan Ryhti
30Lohko GS-Kiekko ValkoinenPeruttu
Virkiä Sininen
31Lohko HCobrat ValkoinenPeruttu
S-Kiekko Sininen
32Lohko HVirkiä valkoinenPeruttu
S-Kiekko Punainen

Välisarja

Sunnuntai 8.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3313:35Lohko ESeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Cobrat MustaPäättynyt33
Koovee Yellow55
3413:35Lohko GSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Hermes PunainenPäättynyt99
Virkiä Sininen11
3514:05Lohko ESeinäjoen jäähalli, Kenttä 1HC Nokia OranssiPäättynyt00
Leki Valkoinen77
3614:05Lohko GSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Kurikan RyhtiPäättynyt11
S-Kiekko Valkoinen33
3714:25Lohko FJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Hermes SininenPäättynyt33
Koovee Black44
3814:25Lohko HJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Cobrat ValkoinenPäättynyt88
Virkiä valkoinen00
3914:35Lohko ESeinäjoen jäähalli, Kenttä 1Cobrat MustaPäättynyt99
Leki Valkoinen22
4014:35Lohko GSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Hermes PunainenPäättynyt1414
S-Kiekko Valkoinen22
4114:55Lohko FJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1HC Nokia MustaPäättynyt77
Leki Sininen55
4214:55Lohko HJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2S-Kiekko SininenPäättynyt11
S-Kiekko Punainen00
4315:05Lohko ESeinäjoen jäähalli, Kenttä 1HC Nokia OranssiPäättynyt55
Koovee Yellow55
4415:05Lohko GSeinäjoen jäähalli, Kenttä 2Kurikan RyhtiPäättynyt22
Virkiä Sininen44
4515:25Lohko FJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Hermes SininenPäättynyt33
Leki Sininen55
4615:25Lohko HJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Cobrat ValkoinenPäättynyt1010
S-Kiekko Punainen22
4716:05Lohko FJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1HC Nokia MustaPäättynyt44
Koovee Black99
4816:05Lohko HJouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2S-Kiekko SininenPäättynyt66
Virkiä valkoinen44

Sijoitusottelut

Sunnuntai 8.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4916:35Sijoitus 15-16Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Kurikan RyhtiPäättynyt55
S-Kiekko Punainen22
5016:35Sijoitus 13-14Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1S-Kiekko ValkoinenPäättynyt44
Virkiä valkoinen66
5117:05Sijoitus 11-12Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Virkiä SininenPäättynyt55
S-Kiekko Sininen99
5217:05Sijoitus 9-10Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Hermes PunainenPäättynyt11
Cobrat Valkoinen44
5317:45Sijoitus 7-8Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2HC Nokia OranssiPäättynyt44
HC Nokia Musta55
5417:45Sijoitus 5-6Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Leki ValkoinenPäättynyt88
Leki Sininen11

Finaalit

Sunnuntai 8.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
5518:15Sijoitus 3-4Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 2Cobrat MustaPäättynyt66
Hermes Sininen33
5618:15Sijoitus 1-2Jouppilanvuoren jäähalli, Kenttä 1Koovee YellowPäättynyt44
Koovee Black00