Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Play Team Harrasteturnaus 2024

27.4.2024 Riihimäen jäähalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 27.4.2024
1   Lohko A
09:00
Riihimäki 1 (vanha halli)
Play Team White
-
Rengon Syke
 
 
2   Lohko B
09:15
JJ-Areena (uusi halli)
Play Team Red
-
ITÄ-HELSINGIN MAILAVEIKOT IHM
 
 
3   Lohko A
09:30
Riihimäki 1 (vanha halli)
Vesikansan Kiekko
-
Kosken Kolinat
 
 
4   Lohko B
09:45
JJ-Areena (uusi halli)
Idän Ässät
-
Mighty Pucks
 
 
5   Lohko A
10:10
Riihimäki 1 (vanha halli)
Rengon Syke
-
Snowmen
 
 
6   Lohko B
10:25
JJ-Areena (uusi halli)
ITÄ-HELSINGIN MAILAVEIKOT IHM
-
HC Kalapään Arvaajat
 
 
7   Lohko A
10:40
Riihimäki 1 (vanha halli)
Vesikansan Kiekko
-
Play Team White
 
 
8   Lohko B
10:55
JJ-Areena (uusi halli)
Idän Ässät
-
Play Team Red
 
 
9   Lohko A
11:20
Riihimäki 1 (vanha halli)
Kosken Kolinat
-
Snowmen
 
 
10   Lohko B
11:35
JJ-Areena (uusi halli)
Mighty Pucks
-
HC Kalapään Arvaajat
 
 
11   Lohko A
11:50
Riihimäki 1 (vanha halli)
Rengon Syke
-
Vesikansan Kiekko
 
 
12   Lohko B
12:05
JJ-Areena (uusi halli)
ITÄ-HELSINGIN MAILAVEIKOT IHM
-
Idän Ässät
 
 
13   Lohko A
12:30
Riihimäki 1 (vanha halli)
Play Team White
-
Kosken Kolinat
 
 
14   Lohko B
12:45
JJ-Areena (uusi halli)
Play Team Red
-
Mighty Pucks
 
 
15   Lohko A
13:00
Riihimäki 1 (vanha halli)
Snowmen
-
Vesikansan Kiekko
 
 
16   Lohko B
13:15
JJ-Areena (uusi halli)
HC Kalapään Arvaajat
-
Idän Ässät
 
 
17   Lohko A
13:40
Riihimäki 1 (vanha halli)
Kosken Kolinat
-
Rengon Syke
 
 
18   Lohko B
13:55
JJ-Areena (uusi halli)
Mighty Pucks
-
ITÄ-HELSINGIN MAILAVEIKOT IHM
 
 
19   Lohko A
14:10
Riihimäki 1 (vanha halli)
Snowmen
-
Play Team White
 
 
20   Lohko B
14:25
JJ-Areena (uusi halli)
HC Kalapään Arvaajat
-
Play Team Red
 
 

Sijoitusottelut

La 27.4.2024
21   Sijat 9-10
15:00
Riihimäki 1 (vanha halli)
Lohko A | Sija 5
-
Lohko B | Sija 5
 
 
22   Sijat 7 - 8
15:35
Riihimäki 1 (vanha halli)
Lohko A | Sija 4
-
Lohko B | Sija 4
 
 
23   Sijat 5 - 6
16:20
Riihimäki 1 (vanha halli)
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
17:05
Riihimäki 1 (vanha halli)
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
25   Loppuottelu
17:50
Riihimäki 1 (vanha halli)
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com