Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HeinäCup 2023

30.6. - 2.7.2023 Jyväskylä, Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Viitaniemi (Lidl Areena), Huhtasuo (Go On Areena), Comets' Park (Näytöt.fi Areena), Vehkalampi (Jyväs Media Areena), Jyskä (ETRA Areena), Muurame (RealCars Areena) | Suomi

T2010 Haaste
Otteluohjelma

Lohkovaihe

Pe 30.6.2023
1   Lohko A
12:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
Komeetat T10-11
Päättynyt 1 - 5
KuKi Tiikerit T13
 
 
Oliver Malmberg
2   Lohko B
12:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
PaRi
Päättynyt 2 - 0
KuPS T13 Musta
 
 
Ville Kääriäinen
3   Lohko B
12:50
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
HJS Valkosininen
Päättynyt 0 - 4
FC Hertta 2010
 
 
Ville Kääriäinen
4   Lohko A
14:30
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
KuPS T13 Keltainen
Päättynyt 0 - 7
PPJ Oranssi
 
 
Oliver Malmberg
5   Lohko A
15:20
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
ONS10 Valkoinen
Päättynyt 11 - 1
Komeetat T10-11
 
 
Oliver Malmberg
6   Lohko B
15:20
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
LoVe
Päättynyt 0 - 1
PaRi
 
 
Ville Kääriäinen
7   Lohko B
16:10
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
KuPS T13 Musta
Päättynyt 2 - 2
HJS Valkosininen
 
 
Ville Kääriäinen
8   Lohko A
17:50
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
KuKi Tiikerit T13
Päättynyt 0 - 0
KuPS T13 Keltainen
 
 
Ville Kääriäinen
9   Lohko A
18:40
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
PPJ Oranssi
Päättynyt 1 - 3
ONS10 Valkoinen
 
 
Oliver Malmberg
10   Lohko B
18:40
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
FC Hertta 2010
Päättynyt 4 - 1
LoVe
 
 
Ville Kääriäinen
La 1.7.2023
11   Lohko A
10:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
KuKi Tiikerit T13
Päättynyt 2 - 1
PPJ Oranssi
 
 
Ville Kääriäinen
12   Lohko B
10:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
LoVe
Päättynyt 1 - 0
KuPS T13 Musta
 
 
Oliver Malmberg
13   Lohko A
10:50
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
Komeetat T10-11
Päättynyt 3 - 0
KuPS T13 Keltainen
 
 
Ville Kääriäinen
14   Lohko B
10:50
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
PaRi
Päättynyt 1 - 0
HJS Valkosininen
 
 
Oliver Malmberg
15   Lohko A
13:20
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
ONS10 Valkoinen
Päättynyt 3 - 0
KuKi Tiikerit T13
 
 
Ville Kääriäinen
16   Lohko B
13:20
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
KuPS T13 Musta
Päättynyt 1 - 5
FC Hertta 2010
 
 
Oliver Malmberg
17   Lohko A
14:10
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
PPJ Oranssi
Päättynyt 3 - 0
Komeetat T10-11
 
 
Ville Kääriäinen
18   Lohko B
14:10
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
LoVe
Päättynyt 0 - 2
HJS Valkosininen
 
 
Oliver Malmberg
19   Lohko A
16:40
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
KuPS T13 Keltainen
Päättynyt 0 - 4
ONS10 Valkoinen
 
 
Ville Kääriäinen
20   Lohko B
16:40
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
FC Hertta 2010
Päättynyt 0 - 0
PaRi
 
 
Oliver Malmberg

Sijoitusottelut

Su 2.7.2023
21   Sijat 9-10
11:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
KuPS T13 Keltainen
Päättynyt 0 - 1
KuPS T13 Musta
 
 
Oliver Malmberg
22   Sijat 7-8
12:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
Komeetat T10-11
Päättynyt 0 - 2
LoVe
 
 
Oliver Malmberg
23   Sijat 5-6
12:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
PPJ Oranssi
Päättynyt 1 - 2
 RPK
HJS Valkosininen
 
 
Ville Kääriäinen
13:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 4
KuKi Tiikerit T13
Päättynyt 0 - 2
PaRi
 
 
Oliver Malmberg
25   Loppuottelu
13:00
Palokka (Puranen & Kiviluoto Areena), Kenttä 3
ONS10 Valkoinen
Päättynyt 4 - 3
 RPK
FC Hertta 2010
 
 
Ville Kääriäinen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com