Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Novelle Turnaus

9.4. - 10.4.2022 Nurmijärvi Klaukkala | Suomi

U9
Otteluohjelma

Lauantain lohkopelit

La 9.4.2022
09:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 6 - 1
EVU Red
 
09:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU White
Päättynyt 4 - 5
HPK Joly
 
10:00
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 10 - 1
HPK Nenonen
 
10:00
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 3 - 2
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
10:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Pynet
Päättynyt 5 - 5
HPK Tikka
 
10:30
Harjoitushalli 2 U9
TPS Inet
Päättynyt 4 - 1
HPK Nurmi
 
11:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 2 - 5
TPS Allut
 
11:30
Harjoitushalli 2 U9
TPS Inet
Päättynyt 13 - 1
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
12:00
Harjoitushalli 1 U9
EVU Red
Päättynyt 0 - 7
HPK Tikka
 
10   Alkulohko B
12:00
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 5 - 6
HPK Joly
 
11   Alkulohko A
13:00
Harjoitushalli 1 U9
TPS Pynet
Päättynyt 3 - 0
HPK Nenonen
 
12   Alkulohko B
13:00
Harjoitushalli 2 U9
EVU White
Päättynyt 7 - 1
HPK Nurmi
 
13   Alkulohko A
13:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 2 - 4
HPK Tikka
 
14   Alkulohko B
13:30
Harjoitushalli 2 U9
HPK Joly
Päättynyt 8 - 4
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
15   Alkulohko A
14:00
Harjoitushalli 1 U9
EVU Red
Päättynyt 1 - 2
HPK Nenonen
 
16   Alkulohko B
14:00
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 16 - 3
HPK Nurmi
 
17   Alkulohko A
14:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Pynet
Päättynyt 3 - 3
TPS Allut
 
18   Alkulohko B
14:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU White
Päättynyt 9 - 4
TPS Inet
 
19   Alkulohko A
15:30
Harjoitushalli 1 U9
HPK Nenonen
Päättynyt 3 - 8
HPK Tikka
 
20   Alkulohko B
15:30
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 2 - 8
TPS Inet
 
21   Alkulohko A
16:00
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 6 - 4
TPS Pynet
 
22   Alkulohko B
16:00
Harjoitushalli 2 U9
HPK Joly
Päättynyt 6 - 4
HPK Nurmi
 
23   Alkulohko A
16:30
Harjoitushalli 1 U9
EVU Red
Päättynyt 0 - 15
TPS Allut
 
24   Alkulohko B
16:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU White
Päättynyt 6 - 3
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
25   Alkulohko A
17:30
Harjoitushalli 1 U9
EVU Red
Päättynyt 1 - 4
TPS Pynet
 
26   Alkulohko B
17:30
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 5 - 7
EVU White
 
27   Alkulohko A
18:00
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 7 - 2
HPK Nenonen
 
28   Alkulohko B
18:00
Harjoitushalli 2 U9
HPK Nurmi
Päättynyt 6 - 7
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
29   Alkulohko A
18:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 9 - 4
HPK Tikka
 
30   Alkulohko B
18:30
Harjoitushalli 2 U9
TPS Inet
Päättynyt 5 - 5
HPK Joly
 

Jatkolohkot

Su 10.4.2022
31   Jatkolohko C
09:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 3 - 4
EVU White
 
32   Jatkolohko D
09:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU Red
Päättynyt 6 - 5
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
33   Jatkolohko C
10:00
Harjoitushalli 1 U9
HPK Tikka
Päättynyt 7 - 1
HPK Joly
 
34   Jatkolohko D
10:00
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 6 - 6
HPK Nenonen
 
35   Jatkolohko C
10:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 3 - 1
TPS Inet
 
36   Jatkolohko D
10:30
Harjoitushalli 2 U9
TPS Pynet
Päättynyt 11 - 1
HPK Nurmi
 
37   Jatkolohko C
11:30
Harjoitushalli 1 U9
HPK Tikka
Päättynyt 4 - 5
TPS Inet
 
38   Jatkolohko D
11:30
Harjoitushalli 2 U9
HPK Nenonen
Päättynyt 1 - 7
HPK Nurmi
 
39   Jatkolohko C
12:00
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 8 - 1
EVU White
 
40   Jatkolohko D
12:00
Harjoitushalli 2 U9
TPS Pynet
Päättynyt 9 - 0
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
41   Jatkolohko C
13:00
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 4 - 1
HPK Joly
 
42   Jatkolohko D
13:00
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 5 - 4
EVU Red
 
43   Jatkolohko C
13:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 7 - 1
HPK Joly
 
44   Jatkolohko D
13:30
Harjoitushalli 2 U9
Kurra Oranssi
Päättynyt 2 - 4
TPS Pynet
 
45   Jatkolohko C
14:00
Harjoitushalli 1 U9
HPK Tikka
Päättynyt 4 - 4
EVU White
 
46   Jatkolohko D
14:00
Harjoitushalli 2 U9
HPK Nenonen
Päättynyt 10 - 2
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
47   Jatkolohko C
14:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 3 - 8
TPS Inet
 
48   Jatkolohko D
14:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU Red
Päättynyt 7 - 2
HPK Nurmi
 
48   Jatkolohko C
06:00
HPK Tikka
-
Kurra Musta
 
 
48   Jatkolohko C
06:00
EVU White
-
HPK Joly
 
 
48   Jatkolohko C
06:00
Kurra Musta
-
TPS Allut
 
 
48   Jatkolohko C
06:00
TPS Allut
-
HPK Tikka
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
TPS Pynet
-
HPK Nenonen
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
HPK Nurmi
-
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
 
48   Jatkolohko C
06:00
TPS Inet
-
EVU White
 
 
48   Jatkolohko C
06:00
HPK Joly
-
TPS Inet
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
EVU Red
-
TPS Pynet
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
Kurra Oranssi
-
HPK Nurmi
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
Oulunkylän Kiekko-Kerho
-
Kurra Oranssi
 
 
48   Jatkolohko D
06:00
HPK Nenonen
-
EVU Red
 
 

Sijoituspelit

Su 10.4.2022
15:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 3 - 2
EVU White
 
15:30
Harjoitushalli 2 U9
HPK Nurmi
Päättynyt 4 - 2
Oulunkylän Kiekko-Kerho
 
16:00
Harjoitushalli 1 U9
TPS Inet
Päättynyt 2 - 4
HPK Tikka
 
16:00
Harjoitushalli 2 U9
TPS Pynet
Päättynyt 9 - 3
Kurra Oranssi
 
16:30
Harjoitushalli 1 U9
Kurra Musta
Päättynyt 6 - 2
HPK Joly
 
16:30
Harjoitushalli 2 U9
EVU Red
Päättynyt 2 - 10
HPK Nenonen
 

Finaali ja Pronssiottelu

Su 10.4.2022
55   Finaali
17:30
Harjoitushalli 1 U9
TPS Allut
Päättynyt 9 - 3
HPK Tikka
 
17:30
TPS Inet
Päättynyt 3 - 5
EVU White
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com