Powered by GameResultsOnline.com tournament management

P10 (2013) Harrasteturnaus

16.4.2023 Mikkeli | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Su 16.4.2023
1   Lohko A
09:30
Kenttä 1
MP Sininen (2013)
Päättynyt 3 - 3
FC Kuusysi / valkoinen
 
 
Aapo Kurki
2   Lohko B
09:30
Kenttä 2
MP Valkoinen (2013)
Päättynyt 0 - 4
FC Kuusysi / sininen
 
 
Mikko Haponen
3   Lohko A
09:30
Kenttä 3
FC KTP juniorit / valkoinen
Päättynyt 3 - 1
Sibbo-Vargarna blå
 
 
Josue Tumayini
4   Lohko B
09:30
Kenttä 4
FC KTP juniorit / sininen
Päättynyt 4 - 6
STPS keltainen
 
 
Juuso Kangaskorpi
5   Lohko C
10:00
Kenttä 1
MP Sinivalkoinen (2013)
Päättynyt 2 - 2
FC Kuusysi / keltainen
 
 
Aapo Kurki
6   Lohko D
10:00
Kenttä 2
MP 2012
Päättynyt 3 - 1
Union Plaani
 
 
Mikko Haponen
7   Lohko C
10:00
Kenttä 3
PU62 T11 keltainen
Päättynyt 2 - 4
KAPA-51
 
 
Josue Tumayini
8   Lohko D
10:00
Kenttä 4
STPS musta
Päättynyt 4 - 9
PU62 T11 Musta
 
 
Juuso Kangaskorpi
9   Lohko A
10:30
Kenttä 1
FC KTP juniorit / valkoinen
Päättynyt 10 - 0
MP Sininen (2013)
 
 
Aapo Kurki
10   Lohko B
10:30
Kenttä 2
FC KTP juniorit / sininen
Päättynyt 6 - 3
MP Valkoinen (2013)
 
 
Mikko Haponen
11   Lohko A
10:30
Kenttä 3
Sibbo-Vargarna blå
Päättynyt 8 - 2
FC Kuusysi / valkoinen
 
 
Josue Tumayini
12   Lohko B
10:30
Kenttä 4
STPS keltainen
Päättynyt 4 - 2
FC Kuusysi / sininen
 
 
Juuso Kangaskorpi
13   Lohko C
11:00
Kenttä 1
PU62 T11 keltainen
Päättynyt 6 - 0
MP Sinivalkoinen (2013)
 
 
Aapo Kurki
14   Lohko D
11:00
Kenttä 2
STPS musta
Päättynyt 2 - 3
MP 2012
 
 
Eemeli Krivetz
15   Lohko C
11:00
Kenttä 3
KAPA-51
Päättynyt 9 - 1
FC Kuusysi / keltainen
 
 
Malek Bouchia
16   Lohko D
11:00
Kenttä 4
PU62 T11 Musta
Päättynyt 6 - 2
Union Plaani
 
 
Juuso Kangaskorpi
17   Lohko A
11:30
Kenttä 1
MP Sininen (2013)
Päättynyt 0 - 11
Sibbo-Vargarna blå
 
 
Aapo Kurki
18   Lohko B
11:30
Kenttä 2
MP Valkoinen (2013)
Päättynyt 2 - 9
STPS keltainen
 
 
Eemeli Krivetz
19   Lohko A
11:30
Kenttä 3
FC Kuusysi / valkoinen
Päättynyt 0 - 9
FC KTP juniorit / valkoinen
 
 
Malek Bouchia
20   Lohko B
11:30
Kenttä 4
FC Kuusysi / sininen
Päättynyt 1 - 6
FC KTP juniorit / sininen
 
 
Mikko Haponen
21   Lohko C
12:00
Kenttä 1
MP Sinivalkoinen (2013)
Päättynyt 1 - 9
KAPA-51
 
 
Josue Tumayini
22   Lohko D
12:00
Kenttä 2
MP 2012
Päättynyt 2 - 0
PU62 T11 Musta
 
 
Eemeli Krivetz
23   Lohko C
12:00
Kenttä 3
FC Kuusysi / keltainen
Päättynyt 1 - 6
PU62 T11 keltainen
 
 
Malek Bouchia
24   Lohko D
12:00
Kenttä 4
Union Plaani
Päättynyt 3 - 6
STPS musta
 
 
Mikko Haponen

Sijoituspelit

Su 16.4.2023
25   6
12:30
Kenttä 2
FC Kuusysi / valkoinen
Päättynyt 2 - 4
FC Kuusysi / sininen
 
 
Eemeli Krivetz
26   5
12:30
Kenttä 1
MP Sininen (2013)
Päättynyt 0 - 9
MP Valkoinen (2013)
 
 
Josue Tumayini
27   7
12:30
Kenttä 3
Sibbo-Vargarna blå
Päättynyt 3 - 6
FC KTP juniorit / sininen
 
 
Malek Bouchia
28   FINAALI 1-2
12:30
Kenttä 4
FC KTP juniorit / valkoinen
Päättynyt 4 - 1
STPS keltainen
 
 
Mikko Haponen
29   3
13:00
Kenttä 3
PU62 T11 keltainen
Päättynyt 1 - 4
PU62 T11 Musta
 
 
Malek Bouchia
30   2
13:00
Kenttä 2
FC Kuusysi / keltainen
Päättynyt 3 - 5
STPS musta
 
 
Eemeli Krivetz
31   FINAALI
13:00
Kenttä 4
KAPA-51
Päättynyt 1 - 4
MP 2012
 
 
Mikko Haponen
32   1
13:00
Kenttä 1
Union Plaani
Päättynyt 2 - 1
MP Sinivalkoinen (2013)
 
 
Josue Tumayini
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com