Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Go On turnaus 2022

18.6. - 19.6.2022 Raviradan nurmikentät | Suomi

P9 (2013) haaste
Otteluohjelma

Lohkot

La 18.6.2022
1  
09:30
Kenttä 7
MP Valkoinen
Päättynyt 6 - 3
MäJä-U9
 
 
Jasper Malhonen
2  
09:30
Kenttä 8
MP 12 peliryhmä
Päättynyt 4 - 6
MiPK
 
 
Santeri Hänninen
3  
10:00
Kenttä 5
FC KTP juniorit / 3
Päättynyt 3 - 7
PEPO lila
 
 
Jere Bagge
4  
10:00
Kenttä 6
PaRi keltainen
Päättynyt 4 - 2
FC KTP juniorit / 4
 
 
Eetu Kivinen
5  
10:00
Kenttä 7
MP sinivalkoinen
Päättynyt 4 - 6
KJP Kajo
 
 
Jasper Malhonen
6  
10:00
Kenttä 8
FC KTP juniorit / 5
Päättynyt 3 - 2
PEPO musta
 
 
Santeri Hänninen
7  
10:30
Kenttä 8
Jippo/valkoinen
Päättynyt 3 - 1
MP 12 peliryhmä
 
 
Santeri Hänninen
8  
11:00
Kenttä 5
FC KTP juniorit / 3
Päättynyt 8 - 0
MäJä-U9
 
 
Aapo Kurki
9  
11:00
Kenttä 6
PaRi keltainen
Päättynyt 6 - 2
MP sinivalkoinen
 
 
Eetu Kivinen
10  
11:00
Kenttä 7
PaRi musta
Päättynyt 8 - 2
MP Valkoinen
 
 
Jasper Malhonen
11  
11:00
Kenttä 8
FC KTP juniorit / 4
Päättynyt 2 - 2
Jippo/keltainen
 
 
Santeri Hänninen
12  
11:30
Kenttä 7
MiPK
Päättynyt 1 - 1
PEPO musta
 
 
Onni Kimari
13  
11:30
Kenttä 8
Jippo/keltainen
Päättynyt 1 - 8
KJP Kajo
 
 
Veli Laatunen
14  
12:00
Kenttä 7
FC KTP juniorit / 5
Päättynyt 7 - 2
Jippo/valkoinen
 
 
Onni Kimari
15  
12:00
Kenttä 8
PEPO lila
Päättynyt 3 - 10
PaRi musta
 
 
Veli Laatunen
16  
12:30
Kenttä 7
FC KTP juniorit / 4
Päättynyt 0 - 2
MP sinivalkoinen
 
 
Onni Kimari
17  
12:30
Kenttä 6
PaRi musta
Päättynyt 12 - 2
FC KTP juniorit / 3
 
 
Veikko Karttunen
18  
12:30
Kenttä 5
Jippo/keltainen
Päättynyt 1 - 13
PaRi keltainen
 
 
Aapo Kurki
19  
13:00
Kenttä 8
PEPO musta
Päättynyt 8 - 3
Jippo/valkoinen
 
 
Joona Kuismala
20  
13:30
Kenttä 6
MäJä-U9
Päättynyt 3 - 9
PEPO lila
 
 
Josue Tumayine
21  
13:00
Kenttä 7
KJP Kajo
Päättynyt 2 - 2
FC KTP juniorit / 4
 
 
Onni Kimari
22  
13:30
Kenttä 8
MP Valkoinen
Päättynyt 4 - 3
FC KTP juniorit / 3
 
 
Joona Kuismala
23  
14:00
Kenttä 5
MiPK
Päättynyt 3 - 4
FC KTP juniorit / 5
 
 
Jere Bagge
24  
14:00
Kenttä 7
PEPO musta
Päättynyt 1 - 4
MP 12 peliryhmä
 
 
Mette Nieminen
25  
14:00
Kenttä 8
MP sinivalkoinen
Päättynyt 4 - 2
Jippo/keltainen
 
 
Joona Kuismala
26  
14:30
Kenttä 7
PEPO lila
Päättynyt 8 - 3
MP Valkoinen
 
 
Mette Nieminen
27  
14:30
Kenttä 8
MäJä-U9
Päättynyt 1 - 10
PaRi musta
 
 
Veikko Karttunen
28  
15:00
Kenttä 6
Jippo/valkoinen
Päättynyt 0 - 3
MiPK
 
 
Josue Tumayine
29  
15:00
Kenttä 7
MP 12 peliryhmä
Päättynyt 1 - 3
FC KTP juniorit / 5
 
 
Mette Nieminen
30  
15:00
Kenttä 8
KJP Kajo
Päättynyt 0 - 7
PaRi keltainen
 
 
Veikko Karttunen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com