Long Slide 2019 2010 syntyneille LONG SLIDE 2019 2010 SYNTYNEILLE
21.9. - 22.9.2019 Betoni Arena | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Lauantai 21.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Alkulohko AKenttä 1Jyki 1 LeijonatPäättynyt44
EKS99
209:00Alkulohko AKenttä 2Team LKPPäättynyt00
TIHC 1 VALKOINEN44
309:30Alkulohko AKenttä 1Jyki 1 LeijonatPäättynyt55
Team LKP11
409:30Alkulohko AKenttä 2EKSPäättynyt88
TIHC 1 VALKOINEN00
510:00Alkulohko BKenttä 1Jyki 2 TiikeritPäättynyt00
Leki99
610:00Alkulohko BKenttä 2KalPa 1 MustaPäättynyt55
TIHC 2 SININEN33
710:40Alkulohko BKenttä 1Jyki 2 TiikeritPäättynyt00
KalPa 1 Musta1111
810:40Alkulohko BKenttä 2LekiPäättynyt33
TIHC 2 SININEN22
911:10Alkulohko CKenttä 1Jyki 3 GeparditPäättynyt22
JPK00
1011:10Alkulohko CKenttä 2KalPa 2 KeltainenPäättynyt66
Uplakers11
1111:40Alkulohko CKenttä 1Jyki 3 GeparditPäättynyt44
KalPa 2 Keltainen55
1211:40Alkulohko CKenttä 2JPKPäättynyt00
Uplakers77
1312:20Alkulohko AKenttä 1Jyki 1 LeijonatPäättynyt33
TIHC 1 VALKOINEN88
1412:20Alkulohko AKenttä 2EKSPäättynyt1313
Team LKP00
1512:50Alkulohko BKenttä 1Jyki 2 TiikeritPäättynyt00
TIHC 2 SININEN1010
1612:50Alkulohko BKenttä 2KalPa 1 MustaPäättynyt22
Leki88
1713:20Alkulohko CKenttä 1Jyki 3 GeparditPäättynyt11
Uplakers55
1813:20Alkulohko CKenttä 2KalPa 2 KeltainenPäättynyt1313
JPK00

Jatkolohkot

Lauantai 21.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1914:00Ylempi jatkolohkoKenttä 1EKSPäättynyt88
TIHC 1 VALKOINEN33
2014:00Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 1 LeijonatPäättynyt44
Team LKP44
2114:30Ylempi jatkolohkoKenttä 1LekiPäättynyt77
KalPa 1 Musta44
2214:30Alempi jatkolohkoKenttä 2TIHC 2 SININENPäättynyt1111
Jyki 2 Tiikerit33
2315:00Ylempi jatkolohkoKenttä 1EKSPäättynyt33
Leki00
2415:00Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 1 LeijonatPäättynyt66
TIHC 2 SININEN44
2515:40Ylempi jatkolohkoKenttä 1TIHC 1 VALKOINENPäättynyt55
KalPa 1 Musta33
2615:40Alempi jatkolohkoKenttä 2Team LKPPäättynyt66
Jyki 2 Tiikerit22
2716:10Ylempi jatkolohkoKenttä 1KalPa 2 KeltainenPäättynyt1010
Uplakers22
2816:10Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 3 GeparditPäättynyt11
JPK11
2916:40Ylempi jatkolohkoKenttä 1KalPa 1 MustaPäättynyt99
Uplakers44
3016:40Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 2 TiikeritPäättynyt22
JPK66
Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3109:00Ylempi jatkolohkoKenttä 1EKSPäättynyt77
KalPa 1 Musta33
3209:00Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 1 LeijonatPäättynyt77
Jyki 2 Tiikerit22
3309:30Ylempi jatkolohkoKenttä 1EKSPäättynyt44
KalPa 2 Keltainen55
3409:30Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 1 LeijonatPäättynyt44
Jyki 3 Gepardit44
3510:00Ylempi jatkolohkoKenttä 1TIHC 1 VALKOINENPäättynyt00
Leki66
3610:00Alempi jatkolohkoKenttä 2Team LKPPäättynyt44
TIHC 2 SININEN22
3710:40Ylempi jatkolohkoKenttä 1KalPa 1 MustaPäättynyt22
KalPa 2 Keltainen44
3810:40Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 2 TiikeritPäättynyt33
Jyki 3 Gepardit55
3911:10Ylempi jatkolohkoKenttä 1TIHC 1 VALKOINENPäättynyt33
KalPa 2 Keltainen33
4011:10Alempi jatkolohkoKenttä 2Team LKPPäättynyt22
Jyki 3 Gepardit00
4111:40Ylempi jatkolohkoKenttä 1LekiPäättynyt55
Uplakers22
4211:40Alempi jatkolohkoKenttä 2TIHC 2 SININENPäättynyt66
JPK00
4312:20Ylempi jatkolohkoKenttä 1EKSPäättynyt1111
Uplakers22
4412:20Alempi jatkolohkoKenttä 2Jyki 1 LeijonatPäättynyt66
JPK00
4512:50Ylempi jatkolohkoKenttä 1LekiPäättynyt44
KalPa 2 Keltainen33
4612:50Alempi jatkolohkoKenttä 2TIHC 2 SININENPäättynyt66
Jyki 3 Gepardit11
4713:20Ylempi jatkolohkoKenttä 1TIHC 1 VALKOINENPäättynyt11
Uplakers33
4813:20Alempi jatkolohkoKenttä 2Team LKPPäättynyt11
JPK00

Sijoitusottelut

Sunnuntai 22.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4914:00Sijat 11-12Kenttä 1JPKPäättynyt33
Jyki 2 Tiikerit55
5014:00Sijat 9-10Kenttä 2TIHC 2 SININENPäättynyt88
Jyki 3 Gepardit11
5114:30Sijat 7-8Kenttä 1Team LKPPäättynyt22
Jyki 1 Leijonat33
5214:30Sijat 5-6Kenttä 2KalPa 1 MustaPäättynyt66
Uplakers44
5315:00Sijat 1-2Kenttä 1EKSPäättynyt55
Leki11
5415:00Sijat 3-4Kenttä 2KalPa 2 KeltainenPäättynyt00
TIHC 1 VALKOINEN22