Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Kivikova Iso Omena Lions Cup 2024, U12 (2012)

19.4. - 21.4.2024 Matinkylän jääurheilukeskus | Suomi

Kivikova AA
Otteluohjelma

Pe 19.4.2024
16:15
Ilmatar 1
Kiekko-Espoo EPS White
-
Viikingit Red
 
 
17:10
Ilmatar 1
EVU Red
-
Stockholm Hockey Academy
 
 
18:20
Ilmatar 1
Kiekko-Espoo EKS White
-
Pelicans Länsi Valkoinen
 
 
19:10
Ilmatar 1
Cobrat U12
-
Kiekko-Espoo Blues White
 
 
La 20.4.2024
08:00
Ilmatar 3
Stockholm Hockey Academy
-
Saipa keltainen
 
 
08:00
MK 4
Kiekko-Espoo Blues White
-
Tuto
 
 
08:50
Ilmatar 3
Pelicans Länsi Valkoinen
-
FoPS
 
 
08:50
MK 4
Helsingin Kiekko-Tiikerit Oranssi
-
EVU Red
 
 
09:50
Ilmatar 3
Kiekko-Espoo EKS White
-
TPS Eetut
 
 
10   Kivikova AA3
09:50
MK 4
Cobrat U12
-
Tappara Valkoinen
 
 
11   Kivikova AA2
10:40
Ilmatar 3
TPS Virot
-
Tappara Oranssi
 
 
12   Kivikova AA4
11:55
Ilmatar 1
Saipa keltainen
-
Helsingin Kiekko-Tiikerit Oranssi
 
 
13   Kivikova AA3
11:55
Ilmatar 3
Tuto
-
Cobrat U12
 
 
14   Kivikova AA1
11:55
MK 4
TPS Eetut
-
FoPS
 
 
15   Kivikova AA3
12:45
Ilmatar 3
Tappara Valkoinen
-
Kiekko-Espoo Blues White
 
 
16   Kivikova AA2
12:45
MK 4
Tappara Oranssi
-
Kiekko-Espoo EPS White
 
 
17   Kivikova AA2
13:45
Ilmatar 3
Viikingit Red
-
TPS Virot
 
 
18   Kivikova AA1
13:45
MK 4
FoPS
-
Kiekko-Espoo EKS White
 
 
19   Kivikova AA3
14:35
Ilmatar 3
Tuto
-
Tappara Valkoinen
 
 
20   Kivikova AA1
14:35
MK 4
Pelicans Länsi Valkoinen
-
TPS Eetut
 
 
21   Kivikova AA2
15:35
Ilmatar 1
TPS Virot
-
Kiekko-Espoo EPS White
 
 
22   Kivikova AA4
15:35
Ilmatar 3
Helsingin Kiekko-Tiikerit Oranssi
-
Stockholm Hockey Academy
 
 
23   Kivikova AA4
15:35
MK 4
EVU Red
-
Saipa keltainen
 
 
24   Kivikova AA2
16:40
MK 5
Tappara Oranssi
-
Viikingit Red
 
 
La 20.4.2024
16:35
Ilmatar 3
Kivikova AA1 | Sija 1
-
Kivikova AA3 | Sija 2
 
 
16:35
MK 4
Kivikova AA3 | Sija 1
-
Kivikova AA1 | Sija 2
 
 
18:50
Ilmatar 3
Kivikova AA2 | Sija 1
-
Kivikova AA4 | Sija 2
 
 
18:30
MK 4
Kivikova AA4 | Sija 1
-
Kivikova AA2 | Sija 2
 
 
Su 21.4.2024
08:00
Ilmatar 3
Kivikova AA3 | Sija 3
-
Kivikova AA1 | Sija 4
 
 
08:15
MK 5
Kivikova AA4 | Sija 3
-
Kivikova AA2 | Sija 4
 
 
08:50
Ilmatar 3
Kivikova AA1 | Sija 3
-
Kivikova AA3 | Sija 4
 
 
09:05
MK 5
Kivikova AA2 | Sija 3
-
Kivikova AA4 | Sija 4
 
 
Su 21.4.2024
09:50
Ilmatar 3
AA Puolivälierä 3 | Sija 1
-
AA Puolivälierä 4 | Sija 1
 
 
10:05
MK 5
AA Puolivälierä 1 | Sija 1
-
AA Puolivälierä 2 | Sija 1
 
 
11:00
MK 5
AA Puolivälierä 1 | Sija 2
-
AA Puolivälierä 2 | Sija 2
 
 
12:05
MK 5
AA Puolivälierä 3 | Sija 2
-
AA Puolivälierä 4 | Sija 2
 
 
MK 4
AA Sijoitusottelu 2 | Sija 1
AA Sijoitusottelu 1 | Sija 1
 
 
Ilmatar 3
AA Sijoitusottelu 4 | Sija 1
AA Sijoitusottelu 3 | Sija 1
 
 
AA Sijoitusottelu 1 | Sija 2
AA Sijoitusottelu 2 | Sija 2
 
 
AA Sijoitusottelu 3 | Sija 2
AA Sijoitusottelu 4 | Sija 2
 
 
Su 21.4.2024
41   AA Finaali
13:20
Ilmatar 1
AA Välierä 1 | Sija 1
-
AA Välierä 2 | Sija 1
 
 
13:50
Ilmatar 3
AA Välierä 1 | Sija 2
-
AA Välierä 2 | Sija 2
 
 
43   AA C-Finaali
MK 5
AA C Välierä 1 | Sija 1
AA C Välierä 2 | Sija 1
 
 
44   AA D-Finaali
MK 5
AA D Välierä 1 | Sija 1
AA D Välierä 2 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com