Powered by GameResultsOnline.com tournament management

VESILEPPIS CUP U9

9.9. - 10.9.2023 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 9.9.2023
1   A
09:00
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 6 - 3
KalPa etelä 1
 
2   C
09:00
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 3
Päättynyt 7 - 7
KalPa etelä 2
 
3   A
09:30
Kenttä 1
TIHC valkoinen
Päättynyt 5 - 0
Jokipojat musta
 
4   C
09:30
Kenttä 2
TIHC sininen
Päättynyt 7 - 3
Jokipojat punainen
 
5   B
10:00
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 13 - 2
LeKi-75
 
6   D
10:00
Kenttä 2
Jokipojat valkoinen
Päättynyt 2 - 10
KalPa etelä 3
 
7   A
10:45
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 6 - 5
Jokipojat musta
 
8   C
10:45
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 3
Päättynyt 8 - 1
Jokipojat punainen
 
9   A
11:15
Kenttä 1
KalPa etelä 1
Päättynyt 6 - 3
TIHC valkoinen
 
10   C
11:15
Kenttä 2
KalPa etelä 2
Päättynyt 1 - 3
TIHC sininen
 
11   B
11:45
Kenttä 1
JyKi sininen
Päättynyt 5 - 2
Kiekko-Oulu sininen
 
12   D
11:45
Kenttä 2
JYP Laukaa
Päättynyt 5 - 0
Kiekko-Oulu valkoinen
 
13   A
12:30
Kenttä 1
KalPa etelä 1
Päättynyt 2 - 3
Jokipojat musta
 
14   C
12:30
Kenttä 2
KalPa etelä 2
Päättynyt 10 - 0
Jokipojat punainen
 
15   B
13:00
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 10 - 5
JyKi sininen
 
16   D
13:00
Kenttä 2
Jokipojat valkoinen
Päättynyt 0 - 12
JYP Laukaa
 
17   B
13:30
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 2 - 5
Kiekko-Oulu sininen
 
18   D
13:30
Kenttä 2
KalPa etelä 3
Päättynyt 5 - 3
Kiekko-Oulu valkoinen
 
19   A
14:15
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 3 - 3
TIHC valkoinen
 
20   C
14:15
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 3
Päättynyt 0 - 14
TIHC sininen
 
21   B
14:45
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 5 - 4
Kiekko-Oulu sininen
 
22   D
14:45
Kenttä 2
Jokipojat valkoinen
Päättynyt 2 - 5
Kiekko-Oulu valkoinen
 
23   B
15:15
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 2 - 9
JyKi sininen
 
24   D
15:15
Kenttä 2
KalPa etelä 3
Päättynyt 0 - 4
JYP Laukaa
 

Välisarja

La 9.9.2023
25   E
16:00
Kenttä 1
TIHC sininen
Päättynyt 4 - 1
KalPa etelä 3
 
26   G
16:00
Kenttä 2
Jokipojat musta
Päättynyt 8 - 1
LeKi-75
 
27   E
16:30
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 4 - 4
JyKi sininen
 
28   G
16:30
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 3
Päättynyt 10 - 6
Jokipojat valkoinen
 
29   F
17:00
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 7 - 8
TIHC valkoinen
 
30   H
17:00
Kenttä 2
KalPa etelä 1
Päättynyt 8 - 3
Kiekko-Oulu sininen
 
31   F
17:30
Kenttä 1
JYP Laukaa
Päättynyt 8 - 0
KalPa etelä 2
 
32   H
17:30
Kenttä 2
Jokipojat punainen
Päättynyt 2 - 10
Kiekko-Oulu valkoinen
 
Su 10.9.2023
33   G
09:00
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 3 - 8
Jokipojat valkoinen
 
34   H
09:00
Kenttä 2
KalPa etelä 1
Päättynyt 7 - 0
Jokipojat punainen
 
35   G
09:30
Kenttä 1
Jokipojat musta
Päättynyt 3 - 1
KalPa pohjoinen 3
 
36   H
09:30
Kenttä 2
Kiekko-Oulu sininen
Päättynyt 4 - 4
Kiekko-Oulu valkoinen
 
37   E
10:00
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 1 - 5
TIHC sininen
 
38   F
10:00
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 5 - 3
JYP Laukaa
 
39   E
10:45
Kenttä 1
JyKi sininen
Päättynyt 1 - 4
KalPa etelä 3
 
40   F
10:45
Kenttä 2
TIHC valkoinen
Päättynyt 5 - 4
KalPa etelä 2
 
41   G
11:15
Kenttä 1
Jokipojat musta
Päättynyt 9 - 2
Jokipojat valkoinen
 
42   H
11:15
Kenttä 2
KalPa etelä 1
Päättynyt 5 - 2
Kiekko-Oulu valkoinen
 
43   G
11:45
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 3 - 10
KalPa pohjoinen 3
 
44   H
11:45
Kenttä 2
Kiekko-Oulu sininen
Päättynyt 9 - 2
Jokipojat punainen
 
45   E
12:30
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 4 - 3
KalPa etelä 3
 
46   F
12:30
Kenttä 2
KalPa pohjoinen 2
Päättynyt 1 - 3
KalPa etelä 2
 
47   E
13:00
Kenttä 1
JyKi sininen
Päättynyt 1 - 2
TIHC sininen
 
48   F
13:00
Kenttä 2
TIHC valkoinen
Päättynyt 1 - 4
JYP Laukaa
 

Sijoitus

Su 10.9.2023
49   S15/16
13:45
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 3 - 6
Jokipojat punainen
 
50   S13/14
13:45
Kenttä 2
Jokipojat valkoinen
Päättynyt 2 - 5
Kiekko-Oulu sininen
 
51   S11/12
14:15
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 3
Päättynyt 4 - 2
Kiekko-Oulu valkoinen
 
52   S9/10
14:15
Kenttä 2
Jokipojat musta
Päättynyt 1 - 5
KalPa etelä 1
 
53   S7/8
15:00
Kenttä 1
JyKi sininen
Päättynyt 8 - 2
KalPa pohjoinen 2
 
54   S5/6
15:00
Kenttä 2
KalPa etelä 3
Päättynyt 2 - 3
KalPa etelä 2
 
55   S3/4
15:30
Kenttä 1
KalPa pohjoinen 1
Päättynyt 6 - 5
TIHC valkoinen
 
56   S1/2
15:30
Kenttä 2
TIHC sininen
Päättynyt 2 - 4
JYP Laukaa
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com