Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Vesileppis Cup -12

12.9. - 13.9.2020 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 12.9.2020
1   A
09:30
Kenttä 1
Wolf
Päättynyt 11 - 1
Warkis
 
2   C
09:30
Kenttä 2
TIHC
Päättynyt 16 - 0
LeKi-75
 
3   A
10:00
Kenttä 1
Wolf
Päättynyt 10 - 2
KalPa Etelä Keltainen
 
4   C
10:00
Kenttä 2
TIHC
Päättynyt 16 - 3
KalPa Etelä Punainen
 
5   A
10:30
Kenttä 1
Warkis
Päättynyt 2 - 12
KalPa Etelä Keltainen
 
6   B
10:30
Kenttä 2
Jokipojat Musta
Päättynyt 2 - 5
PiPS
 
7   B
11:15
Kenttä 1
PiPS
Päättynyt 5 - 1
KalPa Etelä Musta
 
8   C
11:15
Kenttä 2
LeKi-75
Päättynyt 4 - 12
KalPa Etelä Punainen
 
9   B
11:45
Kenttä 1
KalPa Etelä Musta
Päättynyt 6 - 7
KalPa Pohjoinen 2
 
10   C
11:45
Kenttä 2
LeKi-75
Päättynyt 5 - 5
Jokipojat Punainen
 
11   A
12:15
Kenttä 1
Wolf
Päättynyt 6 - 7
KalPa Pohjoinen 1
 
12   C
12:15
Kenttä 2
TIHC
Päättynyt 18 - 0
Jokipojat Punainen
 
13   A
13:00
Kenttä 1
Warkis
Päättynyt 1 - 10
KalPa Pohjoinen 1
 
14   B
13:00
Kenttä 2
Jokipojat Musta
Päättynyt 5 - 10
KalPa Pohjoinen 2
 
15   B
13:30
Kenttä 1
PiPS
Päättynyt 2 - 4
KalPa Pohjoinen 2
 
16   B
13:30
Kenttä 2
Jokipojat Musta
Päättynyt 3 - 3
KalPa Etelä Musta
 
17   A
14:00
Kenttä 1
KalPa Etelä Keltainen
Päättynyt 4 - 12
KalPa Pohjoinen 1
 
18   C
14:00
Kenttä 2
KalPa Etelä Punainen
Päättynyt 9 - 2
Jokipojat Punainen
 

Loppusarja

La 12.9.2020
19   D
14:45
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 1
Päättynyt 10 - 4
KalPa Etelä Punainen
 
20   D
14:45
Kenttä 2
TIHC
Päättynyt 11 - 1
PiPS
 
21   D
15:15
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 2
Päättynyt 7 - 4
Wolf
 
22   E
15:15
Kenttä 2
KalPa Etelä Keltainen
Päättynyt 7 - 2
Jokipojat Punainen
 
23   E
15:45
Kenttä 1
LeKi-75
Päättynyt 2 - 4
Jokipojat Musta
 
24   E
15:45
Kenttä 2
KalPa Etelä Musta
Päättynyt 15 - 1
Warkis
 
Su 13.9.2020
25   E
09:00
Kenttä 1
KalPa Etelä Keltainen
Päättynyt 0 - 0
KalPa Etelä Musta
 
26   E
09:00
Kenttä 2
Jokipojat Musta
Päättynyt 0 - 0
Jokipojat Punainen
 
27   E
09:30
Kenttä 1
KalPa Etelä Keltainen
Päättynyt 2 - 0
LeKi-75
 
28   E
09:30
Kenttä 2
Jokipojat Musta
Päättynyt 10 - 0
Warkis
 
29   E
10:00
Kenttä 1
KalPa Etelä Musta
Päättynyt 9 - 2
Jokipojat Punainen
 
30   E
10:00
Kenttä 2
LeKi-75
Päättynyt 6 - 0
Warkis
 
31   D
10:45
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 1
Päättynyt 3 - 6
KalPa Pohjoinen 2
 
32   D
10:45
Kenttä 2
PiPS
Päättynyt 4 - 2
KalPa Etelä Punainen
 
33   D
11:15
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 1
Päättynyt 2 - 11
TIHC
 
34   D
11:15
Kenttä 2
PiPS
Päättynyt 1 - 9
Wolf
 
35   D
11:45
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 2
Päättynyt 5 - 3
KalPa Etelä Punainen
 
36   D
11:45
Kenttä 2
TIHC
Päättynyt 12 - 1
Wolf
 
37   E
12:30
Kenttä 1
KalPa Etelä Keltainen
Päättynyt 4 - 4
Jokipojat Musta
 
38   E
12:30
Kenttä 2
KalPa Etelä Musta
Päättynyt 6 - 4
LeKi-75
 
39   E
13:00
Kenttä 1
Warkis
Päättynyt 1 - 7
Jokipojat Punainen
 
40   D
13:00
Kenttä 2
KalPa Pohjoinen 1
Päättynyt 3 - 4
PiPS
 
41   D
13:30
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 2
Päättynyt 3 - 8
TIHC
 
42   D
13:30
Kenttä 2
Wolf
Päättynyt 10 - 6
KalPa Etelä Punainen
 
42   D
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 1
Wolf
 
 
42   E
Kenttä 1
KalPa Etelä Keltainen
Warkis
 
 
42   D
Kenttä 1
KalPa Pohjoinen 2
PiPS
 
 
42   E
Kenttä 1
KalPa Etelä Musta
Jokipojat Musta
 
 
42   D
Kenttä 1
TIHC
KalPa Etelä Punainen
 
 
42   E
Kenttä 1
LeKi-75
Jokipojat Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com