Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Season 2024 - 1st stage

27.4. - 28.4.2024 Kobra, Pitons, Mamba | Latvia

First League
Otteluohjelma

La 27.4.2024
1   Group A
09:30
Kobra
Aigija Tērauda (Sigulda)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
(7-11, 3-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
2   Group A
09:30
Mamba
Elīze Strazdiņa (Rīga)
Päättynyt 1 - 2
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
(3-11, 11-8, 4-11)
 
 
Mikuss Eļjaševics
3   Group A
09:30
Pitons
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Korjaks (Rīga)
(12-5, 5-11, 11-5)
 
 
Agnese Kalniņa
4   Group A
10:00
Kobra
Aigars Bušs (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Nikolajs Osipovs (Ogre)
(4-12, 3-11)
 
 
Artūrs Kalniņš
5   Group A
10:00
Pitons
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Mārtiņš Allis (Rīga)
(10-13, 9-12)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
6   Group A
10:30
Kobra
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(12-1, 12-5)
 
 
Dāvids Eļjaševics
7   Group A
11:00
Kobra
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
Päättynyt 2 - 0
Diāna Dubrovska (Rīga)
(11-2, 11-2)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
8   Group A
11:00
Pitons
Artūrs Korjaks (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Aigars Bušs (Liepāja)
(11-8, 12-4)
 
 
Mikuss Eļjaševics
9   Group A
11:00
Mamba
Nikolajs Osipovs (Ogre)
Päättynyt 2 - 1
Igors Kudrinskis (Liepāja)
(9-11, 12-2, 12-7)
 
 
Dāvids Dreimanis
10   Group A
11:30
Kobra
Mārtiņš Allis (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Aigija Tērauda (Sigulda)
(12-5, 11-5)
 
 
Artūrs Kalniņš
11   Group A
12:00
Pitons
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
(5-11, 0-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
12   Group A
12:00
Mamba
Aigars Bušs (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
(0-11, 0-12)
 
 
Mikuss Eļjaševics
13   Group A
13:30
Mamba
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Artūrs Korjaks (Rīga)
(5-12, 4-11)
 
 
Dāvids Dreimanis
14   Group A
13:30
Kobra
Mārtiņš Allis (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Nikolajs Osipovs (Ogre)
(3-11, 2-12)
 
 
Dāvids Eļjaševics
15   Group A
13:30
Pitons
Aigija Tērauda (Sigulda)
Päättynyt 1 - 2
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(3-12, 11-8, 4-11)
 
 
Agnese Kalniņa
16   Group A
14:00
Mamba
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
Päättynyt 2 - 0
Aigars Bušs (Liepāja)
(11-3, 12-5)
 
 
Dāvids Dreimanis
17   Group A
14:30
Kobra
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
Päättynyt 2 - 0
Igors Kudrinskis (Liepāja)
(11-0, 11-4)
 
 
Artūrs Kalniņš
18   Group A
14:30
Pitons
Artūrs Korjaks (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Mārtiņš Allis (Rīga)
(12-6, 12-9)
 
 
Agnese Kalniņa
19   Group A
15:00
Pitons
Nikolajs Osipovs (Ogre)
Päättynyt 1 - 2
Aigija Tērauda (Sigulda)
(10-13, 11-1, 9-11)
 
 
Agnese Kalniņa
20   Group A
15:00
Kobra
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(9-11, 1-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
21   Group A
15:30
Pitons
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
(2-11, 2-12)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
22   Group A
16:00
Mamba
Mārtiņš Allis (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
(2-11, 5-11)
 
 
Mikuss Eļjaševics
23   Group A
16:00
Kobra
Nikolajs Osipovs (Ogre)
Päättynyt 2 - 1
Artūrs Korjaks (Rīga)
(11-7, 2-12, 12-10)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
24   Group A
16:30
Mamba
Aigars Bušs (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(6-11, 4-12)
 
 
Mikuss Eļjaševics
25   Group A
16:30
Kobra
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Aigija Tērauda (Sigulda)
(7-12, 8-12)
 
 
Artūrs Kalniņš
26   Group A
17:30
Kobra
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
Päättynyt 2 - 0
Mārtiņš Allis (Rīga)
(11-1, 11-3)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
27   Group A
17:30
Pitons
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
Päättynyt 2 - 0
Nikolajs Osipovs (Ogre)
(11-5, 12-2)
 
 
Mikuss Eļjaševics
28   Group A
17:30
Mamba
Artūrs Korjaks (Rīga)
Päättynyt 2 - 1
Aigija Tērauda (Sigulda)
(3-11, 12-5, 11-2)
 
 
Dāvids Dreimanis
29   Group A
18:00
Pitons
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 0 - 2
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(12-14, 0-11)
 
 
Agnese Kalniņa
30   Group A
18:00
Kobra
Aigars Bušs (Liepāja)
Päättynyt 1 - 2
Diāna Dubrovska (Rīga)
(12-10, 4-11, 5-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
Su 28.4.2024
31   Group A
09:30
Pitons
Nikolajs Osipovs (Ogre)
Päättynyt 0 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
(8-11, 1-12)
 
 
Agnese Kalniņa
32   Group A
09:30
Kobra
Artūrs Korjaks (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
(11-7, 11-4)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
33   Group A
09:30
Mamba
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Igors Kudrinskis (Liepāja)
(12-7, 11-5)
 
 
Mikuss Eļjaševics
34   Group A
10:00
Pitons
Elīze Strazdiņa (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Mārtiņš Allis (Rīga)
(11-2, 13-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
35   Group A
10:00
Mamba
Aigija Tērauda (Sigulda)
Päättynyt 2 - 0
Aigars Bušs (Liepāja)
(12-8, 12-2)
 
 
Dāvids Dreimanis
36   Group A
11:00
Pitons
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
Päättynyt 2 - 0
Artūrs Korjaks (Rīga)
(11-6, 11-6)
 
 
Dāvids Eļjaševics
37   Group A
11:00
Mamba
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
Päättynyt 2 - 0
Aigija Tērauda (Sigulda)
(11-4, 12-8)
 
 
Mikuss Eļjaševics
38   Group A
11:00
Kobra
Nikolajs Osipovs (Ogre)
Päättynyt 2 - 0
Elīze Strazdiņa (Rīga)
(12-3, 11-2)
 
 
Artūrs Kalniņš
39   Group A
11:30
Kobra
Mārtiņš Allis (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Diāna Dubrovska (Rīga)
(11-7, 11-3)
 
 
Artūrs Būda (Head Referee)
40   Group A
11:30
Pitons
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 2 - 1
Aigars Bušs (Liepāja)
(12-6, 4-12, 13-11)
 
 
Dāvids Dreimanis
41   Group A
13:30
Kobra
Ziedonis Mazūrs (Cēsis)
Päättynyt 1 - 2
Deniss Ovsjaņņikovs (Jēkabpils)
(11-7, 7-11, 6-12)
 
 
Artūrs Kalniņš
42   Group A
13:30
Pitons
Elīze Strazdiņa (Rīga)
Päättynyt 0 - 2
Artūrs Korjaks (Rīga)
(6-11, 5-11)
 
 
Dāvids Eļjaševics
43   Group A
13:30
Mamba
Igors Kudrinskis (Liepāja)
Päättynyt 1 - 2
Aigija Tērauda (Sigulda)
(15-12, 9-11, 9-12)
 
 
Dāvids Dreimanis
44   Group A
14:00
Kobra
Diāna Dubrovska (Rīga)
Päättynyt 2 - 0
Nikolajs Osipovs (Ogre)
(12-6, 12-8)
 
 
Artūrs Kalniņš
45   Group A
14:00
Pitons
Aigars Bušs (Liepāja)
Päättynyt 1 - 2
Mārtiņš Allis (Rīga)
(12-9, 6-12, 4-11)
 
 
Mikuss Eļjaševics
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com