Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LNSS season 2022 closing stage

26.11. - 27.11.2022 Versace, Douglas, Armani | Latvia

Second league
Lohkotilanteet

First Round

Group A
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juris Strazdiņš4317 - 3110 - 683
2Nikolajs Osipovs4317 - 3102 - 503
3Alise Mālere4224 - 573 - 722
4Raivo Vedējs4226 - 586 - 1062
5Andris Kalniņš4040 - 822 - 970
Group B
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa3306 - 177 - 253
2Aigija Tērauda3215 - 266 - 492
3Vilis Dons Blumbergs3122 - 438 - 561
4Milēna Bogustova3030 - 619 - 700
Group C
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs2204 - 046 - 162
2Diāna Dubrovska2112 - 337 - 501
3Viktorija Dukaļska2021 - 436 - 530
4Andris Jugbārdis0000 - 00 - 00
Group D
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andis Briģis3306 - 071 - 213
2Elīze Strazdiņa3214 - 265 - 422
3Artūrs Līvmanis3122 - 440 - 611
4Aldis Kalniņš3030 - 619 - 710

Second Round

Group E
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs5419 - 3122 - 734
2Andis Briģis5419 - 2115 - 544
3Juris Strazdiņš5418 - 3105 - 814
4Elīze Strazdiņa5234 - 691 - 952
5Alise Mālere5142 - 853 - 1031
6Artūrs Līvmanis5050 - 1037 - 1170
Group F
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs55010 - 0115 - 395
2Liene Ciemiņa5418 - 3111 - 694
3Aigija Tērauda5327 - 595 - 973
4Diāna Dubrovska5234 - 787 - 1012
5Vilis Dons Blumbergs5142 - 851 - 1071
6Viktorija Dukaļska5052 - 1079 - 1250
New Group (26)
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Raivo Vedējs3306 - 069 - 233
2Milēna Bogustova3123 - 556 - 751
3Aldis Kalniņš3123 - 463 - 621
4Andris Kalniņš3122 - 543 - 711
5Andris Jugbārdis0000 - 00 - 00

Quarterfinals

QF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs1103 - 144 - 301
2Diāna Dubrovska1011 - 330 - 440
QF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 034 - 101
2Elīze Strazdiņa1010 - 310 - 340
QF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Aigija Tērauda1103 - 144 - 341
2Andis Briģis1011 - 334 - 440
QF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa1103 - 141 - 271
2Juris Strazdiņš1011 - 327 - 410

Semifinals

SF1
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Juris Strazdiņš1102 - 133 - 241
2Diāna Dubrovska1011 - 224 - 330
SF2
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa1102 - 023 - 41
2Andis Briģis1010 - 24 - 230
SF3
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Liene Ciemiņa1103 - 247 - 411
2Nikolajs Osipovs1012 - 341 - 470
SF4
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 033 - 211
2Aigija Tērauda1010 - 321 - 330

Finals

11.-12. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Viktorija Dukaļska1102 - 131 - 171
2Artūrs Līvmanis1011 - 217 - 310
9.-10. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Vilis Dons Blumbergs1102 - 133 - 201
2Alise Mālere1011 - 220 - 330
7.-8. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Andis Briģis1102 - 022 - 121
2Diāna Dubrovska1010 - 212 - 220
5.-6. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Elīze Strazdiņa1102 - 022 - 91
2Juris Strazdiņš1010 - 29 - 220
3.-4. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Nikolajs Osipovs1103 - 033 - 171
2Aigija Tērauda1010 - 317 - 330
1.-2. Place
Pelaaja Ott V H Erät TM-PM Pst
1Ziedonis Mazūrs1103 - 141 - 221
2Liene Ciemiņa1011 - 322 - 410
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 4) Keskinäisten otteluiden eräpisteet +/- 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com