Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Kesäleppis

31.7. - 1.8.2021 Leppävirta | Suomi

Kilpasarja
Otteluohjelma

Alkulohko

La 31.7.2021
1   Lohko A
10:00
Kenttä 1 (tekonurmi)
KuPS musta
Päättynyt 1 - 1
EPS Akatemia punainen
 
2   Lohko A
10:00
Kenttä 2 (tekonurmi)
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
Päättynyt 1 - 5
FC Kuusysi valkoinen
 
3   Lohko B
10:50
Kenttä 1 (tekonurmi)
KuPS keltainen
Päättynyt 2 - 0
EPS Akatemia valkoinen
 
4   Lohko B
10:50
Kenttä 2 (tekonurmi)
HoDy
Päättynyt 0 - 3
MP sininen
 
5   Lohko A
11:40
Kenttä 1 (tekonurmi)
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
Päättynyt 0 - 8
KuPS musta
 
6   Lohko A
11:40
Kenttä 2 (tekonurmi)
Komeetat
Päättynyt 1 - 1
EPS Akatemia punainen
 
7   Lohko B
12:30
Kenttä 1 (tekonurmi)
HoDy
Päättynyt 0 - 4
KuPS keltainen
 
8   Lohko B
12:30
Kenttä 2 (tekonurmi)
JIPPO punainen
Päättynyt 1 - 4
EPS Akatemia valkoinen
 
9   Lohko A
14:20
Kenttä 1 (tekonurmi)
Komeetat
Päättynyt 1 - 0
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
 
10   Lohko A
14:20
Kenttä 2 (tekonurmi)
FC Kuusysi valkoinen
Päättynyt 6 - 1
KuPS musta
 
11   Lohko B
15:10
Kenttä 1 (tekonurmi)
JIPPO punainen
Päättynyt 2 - 3
HoDy
 
12   Lohko B
15:10
Kenttä 2 (tekonurmi)
MP sininen
Päättynyt 1 - 3
KuPS keltainen
 
13   Lohko A
16:00
Kenttä 1 (tekonurmi)
FC Kuusysi valkoinen
Päättynyt 1 - 1
Komeetat
 
14   Lohko A
16:00
Kenttä 2 (tekonurmi)
EPS Akatemia punainen
Päättynyt 11 - 0
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
 
15   Lohko B
16:50
Kenttä 1 (tekonurmi)
MP sininen
Päättynyt 2 - 1
JIPPO punainen
 
16   Lohko B
16:50
Kenttä 2 (tekonurmi)
EPS Akatemia valkoinen
Päättynyt 4 - 1
HoDy
 
Su 1.8.2021
17   Lohko A
09:15
Kenttä 1 (tekonurmi)
EPS Akatemia punainen
Päättynyt 2 - 0
FC Kuusysi valkoinen
 
18   Lohko A
09:15
Kenttä 2 (tekonurmi)
KuPS musta
Päättynyt 2 - 0
Komeetat
 
19   Lohko B
10:05
Kenttä 1 (tekonurmi)
EPS Akatemia valkoinen
Päättynyt 3 - 4
MP sininen
 
20   Lohko B
10:05
Kenttä 2 (tekonurmi)
KuPS keltainen
Päättynyt 1 - 0
JIPPO punainen
 

Sijoitusottelut

Su 1.8.2021
21   Sijat 9-10
11:20
Kenttä 1 (tekonurmi)
JIPPO punainen
Päättynyt 1 - 1
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
 
22   Sijat 5-8
12:30
Kenttä 1 (tekonurmi)
KuPS musta
Päättynyt 2 - 3
HoDy
 
23   Sijat 5-8
12:30
Kenttä 2 (tekonurmi)
EPS Akatemia valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Komeetat
 
24   Sijat 1-4
13:20
Kenttä 1 (tekonurmi)
EPS Akatemia punainen
Päättynyt 0 - 1
MP sininen
 
25   Sijat 1-4
13:20
Kenttä 2 (tekonurmi)
KuPS keltainen
Päättynyt 2 - 3
FC Kuusysi valkoinen
 

Sijoitusottelut

Su 1.8.2021
26   Sijat 9-10
14:10
Kenttä 1 (tekonurmi)
JIPPO punainen
Päättynyt 1 - 2
Kauklahden Pyrinto P2010 Sininen
 
27   Sijat 7-8
15:00
Kenttä 2 (tekonurmi)
KuPS musta
Päättynyt 1 - 0
EPS Akatemia valkoinen
 
28   Sijat 5-6
15:00
Kenttä 1 (tekonurmi)
HoDy
Päättynyt 2 - 4
Komeetat
 
29   Sijat 3-4
15:50
Kenttä 2 (tekonurmi)
EPS Akatemia punainen
Päättynyt 3 - 0
KuPS keltainen
 
30   Sijat 1-2
15:50
Kenttä 1 (tekonurmi)
MP sininen
Päättynyt 1 - 3
FC Kuusysi valkoinen
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com