Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Vesileppis kevätturnaus

13.5. - 14.5.2023 Leppävirta, Leppävirta | Suomi

Haastesarja
Otteluohjelma

Uusi vaihe (1)

La 13.5.2023
1   Lohko B
10:00
Leppävirta, Kenttä 2
Kuopion Elo Punainen
Päättynyt 6 - 2
KuPS P8 Keltainen
 
 
2   Lohko A
10:00
Leppävirta, Kenttä 3
Kuopion Elo Musta
Päättynyt 1 - 6
KuPS P8 Musta
 
 
3   Lohko A
10:30
Leppävirta, Kenttä 2
KuPS P9 kaupunginosa
Päättynyt 13 - 0
MP sininen
 
 
4   Lohko B
10:30
Leppävirta, Kenttä 3
KuPS Valkoinen
Päättynyt 8 - 0
SaPa
 
 
5   Lohko B
11:00
Leppävirta, Kenttä 3
MiPk P9
Päättynyt 1 - 1
KuPS P8 Keltainen
 
 
6   Lohko A
11:30
Leppävirta, Kenttä 2
OLS Belgia14 sininen
Päättynyt 6 - 2
Jippo musta
 
 
7   Lohko A
11:30
Leppävirta, Kenttä 3
MP sininen
Päättynyt 2 - 2
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
 
 
8   Lohko B
12:00
Leppävirta, Kenttä 2
OLS Belgia14 keltainen
Päättynyt 6 - 1
Jippo valkoinen
 
 
9   Lohko B
12:00
Leppävirta, Kenttä 3
KuPS P8 Keltainen
Päättynyt 2 - 6
KuPS Valkoinen
 
 
10   Lohko A
12:30
Leppävirta, Kenttä 2
MP sininen
Päättynyt 4 - 4
Jippo musta
 
 
11   Lohko A
12:30
Leppävirta, Kenttä 3
Kuopion Elo Musta
Päättynyt 4 - 3
OLS Belgia14 sininen
 
 
12   Lohko A
13:00
Leppävirta, Kenttä 2
KuPS P9 kaupunginosa
Päättynyt 1 - 13
KuPS P8 Musta
 
 
13   Lohko B
13:00
Leppävirta, Kenttä 3
Kuopion Elo Punainen
Päättynyt 3 - 2
KuPS Valkoinen
 
 
14   Lohko B
13:30
Leppävirta, Kenttä 2
Jippo valkoinen
Päättynyt 6 - 1
SaPa
 
 
15   Lohko A
13:30
Leppävirta, Kenttä 3
KuPS P9 kaupunginosa
Päättynyt 3 - 8
OLS Belgia14 sininen
 
 
16   Lohko A
14:00
Leppävirta, Kenttä 2
Jippo musta
Päättynyt 4 - 3
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
 
 
17   Lohko B
14:00
Leppävirta, Kenttä 3
Kuopion Elo Punainen
Päättynyt 1 - 5
OLS Belgia14 keltainen
 
 
18   Lohko B
14:30
Leppävirta, Kenttä 2
KuPS Valkoinen
Päättynyt 10 - 3
Jippo valkoinen
 
 
19   Lohko B
14:30
Leppävirta, Kenttä 3
SaPa
Päättynyt 2 - 8
Kuopion Elo Punainen
 
 
20   Lohko B
15:00
Leppävirta, Kenttä 2
MiPk P9
Päättynyt 5 - 4
OLS Belgia14 keltainen
 
 
21   Lohko A
15:00
Leppävirta, Kenttä 3
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
Päättynyt 3 - 7
Kuopion Elo Musta
 
 
22   Lohko A
15:30
Leppävirta, Kenttä 3
OLS Belgia14 sininen
Päättynyt 2 - 5
KuPS P8 Musta
 
 
23   Lohko B
16:00
Leppävirta, Kenttä 2
SaPa
Päättynyt 1 - 2
MiPk P9
 
 
24   Lohko A
16:00
Leppävirta, Kenttä 3
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
Päättynyt 4 - 2
KuPS P9 kaupunginosa
 
 
25   Lohko A
16:30
Leppävirta, Kenttä 2
KuPS P8 Musta
Päättynyt 10 - 2
MP sininen
 
 
26   Lohko B
16:30
Leppävirta, Kenttä 3
OLS Belgia14 keltainen
Päättynyt 7 - 1
KuPS P8 Keltainen
 
 
27   Lohko A
17:00
Leppävirta, Kenttä 2
Jippo musta
Päättynyt 4 - 5
Kuopion Elo Musta
 
 
28   Lohko B
17:00
Leppävirta, Kenttä 3
Jippo valkoinen
Päättynyt 3 - 9
MiPk P9
 
 
Su 14.5.2023
29   Lohko A
10:30
Leppävirta, Kenttä 2
Kuopion Elo Musta
Päättynyt 13 - 1
MP sininen
 
 
30   Lohko B
10:30
Leppävirta, Kenttä 3
OLS Belgia14 keltainen
Päättynyt 3 - 6
KuPS Valkoinen
 
 
31   Lohko B
11:00
Leppävirta, Kenttä 2
Jippo valkoinen
Päättynyt 0 - 5
Kuopion Elo Punainen
 
 
32   Lohko A
11:00
Leppävirta, Kenttä 3
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
Päättynyt 0 - 9
KuPS P8 Musta
 
 
33   Lohko B
11:30
Leppävirta, Kenttä 2
SaPa
Päättynyt 0 - 2
KuPS P8 Keltainen
 
 
34   Lohko A
11:30
Leppävirta, Kenttä 3
Jippo musta
Päättynyt 4 - 5
KuPS P9 kaupunginosa
 
 
35   Lohko A
12:00
Leppävirta, Kenttä 2
OLS Belgia14 sininen
Päättynyt 12 - 3
MP sininen
 
 
36   Lohko B
12:00
Leppävirta, Kenttä 3
MiPk P9
Päättynyt 3 - 4
KuPS Valkoinen
 
 
37   Lohko A
12:30
Leppävirta, Kenttä 2
KuPS P8 Musta
Päättynyt 12 - 0
Jippo musta
 
 
38   Lohko B
12:30
Leppävirta, Kenttä 3
KuPS P8 Keltainen
Päättynyt 2 - 1
Jippo valkoinen
 
 
39   Lohko A
13:00
Leppävirta, Kenttä 2
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
Päättynyt 0 - 4
OLS Belgia14 sininen
 
 
40   Lohko B
13:00
Leppävirta, Kenttä 3
SaPa
Päättynyt 0 - 2
OLS Belgia14 keltainen
 
 
41   Lohko A
13:30
Leppävirta, Kenttä 2
Kuopion Elo Musta
Päättynyt 8 - 0
KuPS P9 kaupunginosa
 
 
42   Lohko B
13:30
Leppävirta, Kenttä 3
Kuopion Elo Punainen
Päättynyt 3 - 2
MiPk P9
 
 

Uusi vaihe (3)

Su 14.5.2023
43   Sijat 13-14
14:30
Leppävirta, Kenttä 2
MP sininen
Päättynyt 4 - 6
SaPa
 
 
44   Sijat 11-12
15:00
Leppävirta, Kenttä 2
Ylämyllyn Yllätys Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Jippo valkoinen
 
 
45   Sijat 9-10
15:00
Leppävirta, Kenttä 3
Jippo musta
Päättynyt 3 - 7
KuPS P8 Keltainen
 
 
45   Sijat 7-8
15:30
Leppävirta, Kenttä 2
MiPk P9
-
KuPS P9 kaupunginosa
 
 
45   Sijat 5-6
15:30
Leppävirta, Kenttä 3
OLS Belgia14 sininen
-
OLS Belgia14 keltainen
 
 
46   Pronssipeli
16:00
Leppävirta, Kenttä 2
Kuopion Elo Musta
Päättynyt 2 - 8
KuPS Valkoinen
 
 
47   Finaali
16:00
Leppävirta, Kenttä 3
KuPS P8 Musta
Päättynyt 8 - 1
Kuopion Elo Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com