Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Vesileppis-syysturnaus 2022

1.10. - 2.10.2022 Vesileppis tekonurmi | Suomi

Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 1.10.2022
1   Lohko C
11:00
Kenttä 2
MP
Päättynyt 9 - 0
KuPS 14 musta
 
 
Riku
2   Lohko C
11:00
Kenttä 3
JJK/Sininen
Päättynyt 2 - 5
KaPa 13 Valkoinen
 
 
Valtteri
3   Lohko A
11:30
Kenttä 2
MP valkoinen
Päättynyt 1 - 12
KuPS 13, Musta
 
 
Riku
4   Lohko A
11:30
Kenttä 3
JJK/Valkoinen
Päättynyt 3 - 2
HauPa vihreä
 
 
Valtteri
5   Lohko B
12:00
Kenttä 2
KuPS 14 keltainen
Päättynyt 3 - 5
KuPS 12 kaupunginosat
 
 
Riku
6   Lohko B
12:00
Kenttä 3
Ajax Sarkkiranta Sininen
Päättynyt 10 - 4
MP sininen
 
 
Valtteri
7   Lohko C
13:00
Kenttä 2
KaPa 13 Valkoinen
Päättynyt 4 - 5
MP
 
 
Riku
8   Lohko C
13:00
Kenttä 3
KuPS 14 musta
Päättynyt 1 - 1
JJK/Sininen
 
 
Valtteri
9   Lohko A
13:30
Kenttä 2
KuPS 13, Musta
Päättynyt 8 - 0
HauPa vihreä
 
 
Riku
10   Lohko A
13:30
Kenttä 3
MP valkoinen
Päättynyt 1 - 6
JJK/Valkoinen
 
 
Valtteri
11   Lohko B
14:00
Kenttä 2
KuPS 14 keltainen
Päättynyt 3 - 6
Ajax Sarkkiranta Sininen
 
 
Harri
12   Lohko B
14:00
Kenttä 3
MP sininen
Päättynyt 2 - 5
KuPS 12 kaupunginosat
 
 
Valtteri
13   Lohko C
14:30
Kenttä 2
MP
Päättynyt 9 - 2
JJK/Sininen
 
 
Valtteri
14   Lohko C
14:30
Kenttä 3
KuPS 14 musta
Päättynyt 1 - 3
KaPa 13 Valkoinen
 
 
Oliver
15   Lohko A
15:00
Kenttä 2
KuPS 13, Musta
Päättynyt 10 - 0
JJK/Valkoinen
 
 
Juha
16   Lohko A
15:00
Kenttä 3
HauPa vihreä
Päättynyt 1 - 11
MP valkoinen
 
 
Oliver
17   Lohko B
15:30
Kenttä 2
KuPS 12 kaupunginosat
Päättynyt 4 - 5
Ajax Sarkkiranta Sininen
 
 
Valtteri
18   Lohko B
15:30
Kenttä 3
MP sininen
Päättynyt 3 - 6
KuPS 14 keltainen
 
 
Oliver

Loppusarjat

Su 2.10.2022
19   Sijat 10-12
10:30
Kenttä 2
KuPS 14 musta
Päättynyt 6 - 2
HauPa vihreä
 
 
Riku
20   Sijat 7-9
10:30
Kenttä 3
JJK/Sininen
Päättynyt 0 - 7
MP valkoinen
 
 
Oliver
21   Sijat 4-6
11:00
Kenttä 2
KuPS 12 kaupunginosat
Päättynyt 1 - 4
KaPa 13 Valkoinen
 
 
Riku
22   Sijat 1-3
11:00
Kenttä 3
Ajax Sarkkiranta Sininen
Päättynyt 4 - 7
MP
 
 
Oliver
23   Sijat 10-12
11:30
Kenttä 2
HauPa vihreä
Päättynyt 6 - 4
MP sininen
 
 
Riku
24   Sijat 7-9
11:30
Kenttä 3
KuPS 14 keltainen
Päättynyt 5 - 1
JJK/Sininen
 
 
Roope
25   Sijat 4-6
12:30
Kenttä 2
KaPa 13 Valkoinen
Päättynyt 8 - 1
JJK/Valkoinen
 
 
Oliver
26   Sijat 1-3
12:30
Kenttä 3
MP
Päättynyt 0 - 7
KuPS 13, Musta
 
 
Roope
27   Sijat 10-12
13:00
Kenttä 2
MP sininen
Päättynyt 2 - 5
KuPS 14 musta
 
 
Oliver
28   Sijat 7-9
13:00
Kenttä 3
MP valkoinen
Päättynyt 2 - 0
KuPS 14 keltainen
 
 
Roope
29   Sijat 4-6
13:30
Kenttä 2
JJK/Valkoinen
Päättynyt 1 - 1
KuPS 12 kaupunginosat
 
 
Oliver
30   Sijat 1-3
13:30
Kenttä 3
KuPS 13, Musta
Päättynyt 8 - 1
Ajax Sarkkiranta Sininen
 
 
Roope
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com