Powered by GameResultsOnline.com tournament management

KooKoo E-09 Syysturnaus

7.9. - 8.9.2019 Kuusankosken Jäähalli, Valkealan Jäähalli | Suomi

Pojat-09 AA - Otteluohjelma

ALKUSARJA

La 7.9.2019
1
08:00
Lohko B
Kuusankosken Jäähalli
Rautio, Roope
TPS Rasset202
Helsingin Kiekko-Tiikerit523
2
08:00
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Rasalahti, Pasi
TPS Mikot220
KY-80 Black716
3
08:50
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Rasalahti, Pasi
Hunters220
KooKoo White211
4
09:50
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Rasalahti, Pasi
TPS Mikot624
GrIFK White000
5
10:40
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Konster, Eerik
KY-80 Black844
KooKoo Orange101
6
11:40
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Konster, Eerik
Hunters000
Helsingin Kiekko-Tiikerit000
7
12:30
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Konster, Eerik
Tappara E2 punaiset514
KooKoo Orange000
8
13:30
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Lehtinen, Joonas
Vaajakosken Pelikaanit E2954
TPS Rasset000
9
14:20
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Lehtinen, Joonas
Tappara E2 punaiset431
TPS Mikot000
10
15:20
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Lehtinen, Joonas
GrIFK White110
KY-80 Black422
11
16:10
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Lehtinen, Joonas
Vaajakosken Pelikaanit E2532
Hunters101
12
17:10
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Nurkka, Pasi
KooKoo White220
Helsingin Kiekko-Tiikerit202
13
18:00
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Nurkka, Pasi
GrIFK White000
Tappara E2 punaiset624
14
19:00
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Nurkka, Pasi
KooKoo White000
Vaajakosken Pelikaanit E2550
Su 8.9.2019
15
08:00
Lohko A
Kuusankosken Jäähalli
Rasalahti, Pasi
KooKoo Orange101
TPS Mikot404
16
08:00
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Korhonen, Juhani
KY-80 Black211
Tappara E2 punaiset743
17
08:50
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Korhonen, Juhani
TPS Rasset000
Hunters532
18
09:50
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Korhonen, Juhani
Helsingin Kiekko-Tiikerit000
Vaajakosken Pelikaanit E2404
19
10:40
Lohko A
Valkealan Jäähalli
Ala-Turkia, Veeti
KooKoo Orange312
GrIFK White211
20
11:40
Lohko B
Valkealan Jäähalli
Ala-Turkia, Veeti
TPS Rasset000
KooKoo White422

SIJOITUSOTTELUT

Su 8.9.2019
21
12:30
Sijat 9-10
Valkealan Jäähalli
Ala-Turkia, Veeti
TPS Rasset844
GrIFK White101
22
13:30
Sijat 7-8
Valkealan Jäähalli
Nurminen, Jouni
KooKoo Orange000
Helsingin Kiekko-Tiikerit624
23
14:30
Sijat 5-6
Valkealan Jäähalli
Nurminen, Jouni
TPS Mikot32103VL
KooKoo White40304
24
15:30
Pronssiottelu
Valkealan Jäähalli
Nurminen, Jouni
KY-80 Black413
Hunters211
25
16:30
Finaali
Valkealan Jäähalli
Nurminen, Jouni
Tappara E2 punaiset110
Vaajakosken Pelikaanit E2000
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com