Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pääsiäisturnaus U8

18.4.2022 Tikkurilan Urheilupuisto | Suomi

Iltapäivä turnaus
Otteluohjelma

Uusi turnausvaihe (1)

Ma 18.4.2022
1   Lohko D
11:45
Areena katsomopääty
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 13 - 6
EVU U8 Punainen
 
 
2   Lohko D
11:45
Areena kellopääty
Blues 14 - sininen
Päättynyt 3 - 13
Kiekko-Espoo EKS White
 
 
3   Lohko E
11:45
Harjoitusjäähalli katsomapääty
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 16 - 2
Kiekko-Vantaa Punainen
 
 
4   Lohko E
11:45
Harjoitusjäähalli kellopääty
EPS Oilers
Päättynyt 2 - 11
KooKoo Kraken
 
 
5   Lohko F
12:30
Harjoitusjäähalli katsomapääty
KooKoo Hurricanes
Päättynyt 1 - 5
Jokerit RED
 
 
6   Lohko F
12:30
Harjoitusjäähalli kellopääty
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 14 - 4
Blues 14 - Musta
 
 
7   Lohko E
12:30
Areena katsomopääty
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 11 - 3
KooKoo Kraken
 
 
8   Lohko E
12:30
Areena kellopääty
EPS Oilers
Päättynyt 0 - 11
Kiekko-Vantaa Punainen
 
 
9   Lohko F
13:00
Harjoitusjäähalli katsomapääty
KooKoo Hurricanes
Päättynyt 14 - 8
Blues 14 - Musta
 
 
10   Lohko F
13:00
Harjoitusjäähalli kellopääty
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 9 - 6
Jokerit RED
 
 
11   Lohko D
13:00
Areena katsomopääty
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 7 - 4
Kiekko-Espoo EKS White
 
 
12   Lohko D
13:00
Areena kellopääty
Blues 14 - sininen
Päättynyt 3 - 12
EVU U8 Punainen
 
 
13   Lohko E
15:45
Areena katsomopääty
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 21 - 0
EPS Oilers
 
 
14   Lohko E
15:45
Areena kellopääty
KooKoo Kraken
Päättynyt 8 - 7
Kiekko-Vantaa Punainen
 
 
15   Lohko D
15:45
Harjoitusjäähalli katsomapääty
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 13 - 4
Blues 14 - sininen
 
 
16   Lohko D
15:45
Harjoitusjäähalli kellopääty
Kiekko-Espoo EKS White
Päättynyt 6 - 3
EVU U8 Punainen
 
 
17   Lohko F
16:15
Areena katsomopääty
KooKoo Hurricanes
Päättynyt 3 - 9
Kiekko-Ahma Valkoinen
 
 
18   Lohko F
16:15
Areena kellopääty
Blues 14 - Musta
Päättynyt 2 - 5
Jokerit RED
 
 

Uusi turnausvaihe (2)

Ma 18.4.2022
19   Neloset DEF
16:45
Areena kellopääty
Blues 14 - sininen
Päättynyt 7 - 6
EPS Oilers
 
 
20   Kolmoset DEF
16:45
Areena katsomopääty
EVU U8 Punainen
Päättynyt 3 - 2
Kiekko-Vantaa Punainen
 
 
21   Kakkoset DEF
16:45
Harjoitusjäähalli kellopääty
Kiekko-Espoo EKS White
Päättynyt 8 - 6
KooKoo Kraken
 
 
22   Ykköset DEF
16:45
Harjoitusjäähalli katsomapääty
Kiekko-Vantaa Sininen
Päättynyt 6 - 8
Kiekko-Ahma Sininen
 
 
23   Neloset DEF
17:30
Areena kellopääty
Blues 14 - Musta
Päättynyt 10 - 7
Blues 14 - sininen
 
 
24   Kolmoset DEF
17:30
Areena katsomopääty
KooKoo Hurricanes
Päättynyt 7 - 9
EVU U8 Punainen
 
 
25   Kakkoset DEF
17:30
Harjoitusjäähalli kellopääty
Jokerit RED
Päättynyt 6 - 9
Kiekko-Espoo EKS White
 
 
26   Ykköset DEF
17:30
Harjoitusjäähalli katsomapääty
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 8 - 6
Kiekko-Vantaa Sininen
 
 
27   Neloset DEF
18:00
Areena kellopääty
EPS Oilers
Päättynyt 5 - 4
Blues 14 - Musta
 
 
28   Kolmoset DEF
18:00
Areena katsomopääty
Kiekko-Vantaa Punainen
Päättynyt 5 - 9
KooKoo Hurricanes
 
 
29   Kakkoset DEF
18:00
Harjoitusjäähalli kellopääty
KooKoo Kraken
Päättynyt 4 - 4
Jokerit RED
 
 
30   Ykköset DEF
18:00
Harjoitusjäähalli katsomapääty
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 11 - 0
Kiekko-Ahma Valkoinen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com