Powered by GameResultsOnline.com tournament management

RANTALAKEUS-TURNAUS U9 2022

13.5. - 14.5.2022 Oulunsalon jäähalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Pe 13.5.2022
1   Lohko A
17:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 4 - 3
Kiekko-Laser U8
 
2   Lohko B
17:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Musta
Päättynyt 5 - 2
Kärpät Punainen
 
3   Lohko A
18:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Oulu
Päättynyt 8 - 0
Kiekko-Laser U8
 
4   Lohko B
18:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Keltainen
Päättynyt 3 - 4
Kiekko-Laser U9 Punainen
 
5   Lohko A
18:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät Keltainen
Päättynyt 7 - 3
Kärpät Valkoinen
 
6   Lohko B
18:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Saijat
Päättynyt 0 - 9
Kärpät Musta
 
7   Lohko A
19:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät Keltainen
Päättynyt 4 - 4
MuJk U9
 
8   Lohko B
19:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Keltainen
Päättynyt 0 - 7
Kärpät Punainen
 
9   Lohko A
19:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
MuJk U9
Päättynyt 6 - 5
Kärpät Valkoinen
 
10   Lohko B
19:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Punainen
Päättynyt 4 - 4
Kärpät Saijat
 
La 14.5.2022
11   Lohko A
08:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
Kiekko-Oulu
 
12   Lohko B
08:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Musta
Päättynyt 6 - 3
Kiekko-Laser U9 Keltainen
 
13   Lohko A
09:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U8
Päättynyt 2 - 12
Kärpät Keltainen
 
14   Lohko B
09:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Punainen
Päättynyt 13 - 0
VTS U9
 
15   Lohko A
09:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Oulu
Päättynyt 0 - 2
Kärpät Valkoinen
 
16   Lohko B
09:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Punainen
Päättynyt 1 - 3
Kärpät Punainen
 
17   Lohko A
10:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 5 - 6
Sups U9
 
18   Lohko B
10:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
VTS U9
Päättynyt 3 - 5
Kärpät Saijat
 
19   Lohko A
10:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
MuJk U9
Päättynyt 0 - 1
Kiekko-Oulu
 
20   Lohko B
10:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Jht U9
Päättynyt 3 - 12
Kärpät Musta
 
21   Lohko A
11:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Sups U9
Päättynyt 3 - 3
Kärpät Valkoinen
 
22   Lohko B
11:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
VTS U9
Päättynyt 6 - 4
Kiekko-Laser U9 Keltainen
 
23   Lohko A
12:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 3 - 3
Kärpät Keltainen
 
24   Lohko B
12:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Punainen
Päättynyt 6 - 5
Jht U9
 
25   Lohko A
12:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
MuJk U9
Päättynyt 11 - 1
Sups U9
 
26   Lohko B
12:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Keltainen
Päättynyt 3 - 0
Kärpät Saijat
 
27   Lohko A
13:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Oulu
Päättynyt 3 - 2
Kärpät Keltainen
 
28   Lohko B
13:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Punainen
Päättynyt 9 - 0
Kärpät Saijat
 
29   Lohko A
13:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U8
Päättynyt 3 - 8
Sups U9
 
30   Lohko B
13:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Punainen
Päättynyt 7 - 3
VTS U9
 
31   Lohko A
14:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 3 - 7
Kärpät Valkoinen
 
32   Lohko B
14:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Jht U9
Päättynyt 1 - 9
Kärpät Punainen
 
33   Lohko A
14:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U8
Päättynyt 2 - 5
Kärpät Valkoinen
 
34   Lohko B
14:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
VTS U9
Päättynyt 0 - 12
Kärpät Musta
 
35   Lohko A
15:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 1 - 3
MuJk U9
 
36   Lohko B
15:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Jht U9
Päättynyt 5 - 10
Kiekko-Laser U9 Keltainen
 
37   Lohko A
16:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Sups U9
Päättynyt 0 - 11
Kiekko-Oulu
 
38   Lohko B
16:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Musta
Päättynyt 4 - 2
Kiekko-Laser U9 Punainen
 
39   Lohko A
16:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät Keltainen
Päättynyt 8 - 6
Sups U9
 
40   Lohko B
16:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Saijat
Päättynyt 3 - 4
Jht U9
 
41   Lohko A
17:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
MuJk U9
Päättynyt 8 - 0
Kiekko-Laser U8
 
42   Lohko B
17:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Jht U9
Päättynyt 3 - 4
VTS U9
 

Sijoitusottelut

La 14.5.2022
43   Sijat 13 -14
17:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser U8
Päättynyt 7 - 4
 JA
Jht U9
 
17:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser U9 Valkoinen
Päättynyt 0 - 3
Kärpät Saijat
 
45   Sijat 9 - 10
18:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Sups U9
Päättynyt 6 - 7
Kiekko-Laser U9 Keltainen
 
46   Sijat 7 - 8
18:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät Valkoinen
Päättynyt 0 - 6
VTS U9
 
47   Sijat 5 -6
18:55
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät Keltainen
Päättynyt 3 - 10
Kiekko-Laser U9 Punainen
 
48   Sijat 3 - 4
18:55
Kenttä 2 Tulostaulupääty
MuJk U9
Päättynyt 3 - 4
Kärpät Punainen
 
49   Sijat 1 - 2
19:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Oulu
Päättynyt 2 - 1
 JA
Kärpät Musta
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com