Powered by GameResultsOnline.com tournament management

LILLIPUTTI-TURNAUS 2021, U9/2013 SYNTYNEILLE

11.9.2021 Oulunsalon liikuntakeskus (Oulu) | Suomi

Otteluohjelma

Uusi turnausvaihe (1)

La 11.9.2021
1   Lohko A
09:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Punainen
Päättynyt 6 - 8
Kärpät musta
 
2   Lohko C
09:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser Keltainen
Päättynyt 2 - 8
Kärpät punainen
 
3   Lohko B
09:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Valkoinen
Päättynyt 1 - 11
Oulun Kärpät U9 keltainen
 
4   Lohko D
09:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
KKP
Päättynyt 5 - 8
Kärpät valkoinen
 
5   Lohko A
10:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Punainen
Päättynyt 15 - 2
Cobrat
 
6   Lohko C
10:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser Keltainen
Päättynyt 9 - 2
TIHC U08-09 länsi
 
7   Lohko B
10:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Valkoinen
Päättynyt 5 - 3
Kiekko Oulu
 
8   Lohko D
10:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
KKP
Päättynyt 0 - 13
Kiekko-Laser Musta
 
9   Lohko A
11:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Cobrat
Päättynyt 1 - 6
Suomussalmen Palloseura / Sups
 
10   Lohko C
11:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
TIHC U08-09 länsi
Päättynyt 2 - 8
Muhoksen jääklubi u9
 
11   Lohko B
11:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko Oulu
Päättynyt 6 - 2
Limingan kiekko U9-2013
 
12   Lohko D
11:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser Musta
Päättynyt 5 - 1
TIHC U08-09 Itä
 
13   Lohko A
12:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät musta
Päättynyt 14 - 1
Cobrat
 
14   Lohko C
12:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät punainen
Päättynyt 13 - 1
TIHC U08-09 länsi
 
15   Lohko B
12:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Oulun Kärpät U9 keltainen
Päättynyt 5 - 2
Kiekko Oulu
 
16   Lohko D
12:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät valkoinen
Päättynyt 4 - 10
Kiekko-Laser Musta
 
17   Lohko A
13:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Punainen
Päättynyt 11 - 3
Suomussalmen Palloseura / Sups
 
18   Lohko C
13:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser Keltainen
Päättynyt 5 - 1
Muhoksen jääklubi u9
 
19   Lohko B
14:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Valkoinen
Päättynyt 3 - 3
Limingan kiekko U9-2013
 
20   Lohko D
14:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
KKP
Päättynyt 6 - 3
TIHC U08-09 Itä
 
21   Lohko A
14:30
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät musta
Päättynyt 5 - 3
Suomussalmen Palloseura / Sups
 
22   Lohko C
14:30
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät punainen
Päättynyt 14 - 2
Muhoksen jääklubi u9
 
23   Lohko B
15:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Oulun Kärpät U9 keltainen
Päättynyt 17 - 0
Limingan kiekko U9-2013
 
24   Lohko D
15:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät valkoinen
Päättynyt 10 - 2
TIHC U08-09 Itä
 

Jatkopelit

La 11.9.2021
25   Välierät 1
15:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kärpät musta
Päättynyt 2 - 8
Oulun Kärpät U9 keltainen
 
26   Välierät 2
15:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät punainen
Päättynyt 7 - 4
Kiekko-Laser Musta
 
16:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Kiekko-Laser Punainen
Päättynyt 6 - 4
Kiekko-Laser Valkoinen
 
28   Sijoituspeli
16:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kiekko-Laser Keltainen
Päättynyt 7 - 6
Kärpät valkoinen
 
29   Sijoituspeli
16:45
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Suomussalmen Palloseura / Sups
Päättynyt 2 - 3
Kiekko Oulu
 
30   Sijoituspeli
16:45
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Muhoksen jääklubi u9
Päättynyt 7 - 3
KKP
 
31   Sijoituspeli
17:15
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Cobrat
Päättynyt 3 - 6
Limingan kiekko U9-2013
 
32   Sijoituspeli
17:15
Kenttä 1 Pukukoppipääty
TIHC U08-09 länsi
Päättynyt 2 - 4
TIHC U08-09 Itä
 

Mitallipelit

La 11.9.2021
33   Finaali
18:00
Kenttä 2 Tulostaulupääty
Oulun Kärpät U9 keltainen
Päättynyt 4 - 10
Kärpät punainen
 
18:00
Kenttä 1 Pukukoppipääty
Kärpät musta
Päättynyt 4 - 9
Kiekko-Laser Musta
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com