Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ketterän U9 Kevät-turnaus 27.4.2024

27.4. - 28.4.2024 1-Halli, Kenttä B, 1-Halli, Kenttä A, 2-Halli, Kenttä C, 2-Halli, Kenttä D | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarjat

La 27.4.2024
1   Vuoksi
09:30
1-Halli, Kenttä A
Ketterä Jemput
-
SaiPa 1
 
 
2   Vuoksi
09:30
1-Halli, Kenttä B
Savitaipaleen Urheilijat
-
Ketterä Mikot
 
 
09:40
2-Halli, Kenttä C
Ketterä Santerit
-
Ketterä Krisut
 
 
09:40
2-Halli, Kenttä D
SaiPa 3
-
SaiPa 2
 
 
5   Vuoksi
10:00
1-Halli, Kenttä A
SaiPa 1
-
Jokipojat valkoinen
 
 
6   Vuoksi
10:00
1-Halli, Kenttä B
Savitaipaleen Urheilijat
-
Jokipojat musta
 
 
10:10
2-Halli, Kenttä C
IHK 2
-
Ketterä Santerit
 
 
10:10
2-Halli, Kenttä D
SaiPa 3
-
Jokipojat punamusta
 
 
9   Vuoksi
10:45
1-Halli, Kenttä A
IHK 1
-
Ketterä Jemput
 
 
10   Vuoksi
10:45
1-Halli, Kenttä B
Savitaipaleen Urheilijat
-
SaiPa 1
 
 
11   Imatrankoski
10:55
2-Halli, Kenttä C
Ketterä Krisut
-
Jokipojat punamusta
 
 
12   Imatrankoski
10:55
2-Halli, Kenttä D
IHK 2
-
Jokipojat punainen
 
 
13   Vuoksi
11:15
1-Halli, Kenttä A
IHK 1
-
Jokipojat valkoinen
 
 
14   Vuoksi
11:15
1-Halli, Kenttä B
Ketterä Mikot
-
Jokipojat musta
 
 
15   Imatrankoski
11:25
2-Halli, Kenttä C
SaiPa 2
-
Jokipojat punainen
 
 
16   Imatrankoski
11:25
2-Halli, Kenttä D
SaiPa 3
-
IHK 2
 
 
17   Vuoksi
12:20
1-Halli, Kenttä A
Savitaipaleen Urheilijat
-
IHK 1
 
 
18   Vuoksi
12:20
1-Halli, Kenttä B
Ketterä Mikot
-
SaiPa 1
 
 
19   Imatrankoski
12:30
2-Halli, Kenttä C
Ketterä Krisut
-
SaiPa 2
 
 
20   Imatrankoski
12:30
2-Halli, Kenttä D
Jokipojat punainen
-
Ketterä Santerit
 
 
21   Vuoksi
12:50
1-Halli, Kenttä A
Jokipojat valkoinen
-
Ketterä Jemput
 
 
22   Vuoksi
12:50
1-Halli, Kenttä B
Ketterä Mikot
-
IHK 1
 
 
23   Imatrankoski
13:00
2-Halli, Kenttä D
Ketterä Krisut
-
IHK 2
 
 
24   Imatrankoski
13:00
2-Halli, Kenttä D
SaiPa 2
-
Jokipojat punamusta
 
 
25   Vuoksi
13:35
1-Halli, Kenttä A
Ketterä Jemput
-
Savitaipaleen Urheilijat
 
 
26   Vuoksi
13:35
1-Halli, Kenttä B
SaiPa 1
-
Jokipojat musta
 
 
27   Imatrankoski
13:45
2-Halli, Kenttä D
Jokipojat punamusta
-
IHK 2
 
 
28   Imatrankoski
13:45
2-Halli, Kenttä C
Ketterä Santerit
-
SaiPa 3
 
 
29   Vuoksi
14:05
1-Halli, Kenttä A
Ketterä Jemput
-
Ketterä Mikot
 
 
30   Vuoksi
14:05
1-Halli, Kenttä B
Jokipojat musta
-
IHK 1
 
 
31   Imatrankoski
14:15
2-Halli, Kenttä C
Jokipojat punainen
-
SaiPa 3
 
 
32   Imatrankoski
14:15
2-Halli, Kenttä D
Ketterä Santerit
-
Jokipojat punamusta
 
 
33   Vuoksi
14:50
1-Halli, Kenttä A
Jokipojat valkoinen
-
Savitaipaleen Urheilijat
 
 
34   Vuoksi
14:50
1-Halli, Kenttä B
Ketterä Jemput
-
Jokipojat musta
 
 
35   Imatrankoski
15:00
2-Halli, Kenttä C
Jokipojat punamusta
-
Jokipojat punainen
 
 
36   Imatrankoski
15:00
2-Halli, Kenttä D
Ketterä Santerit
-
SaiPa 2
 
 
37   Vuoksi
15:20
1-Halli, Kenttä A
Jokipojat valkoinen
-
Ketterä Mikot
 
 
38   Vuoksi
15:20
1-Halli, Kenttä B
SaiPa 1
-
IHK 1
 
 
39   Imatrankoski
15:30
2-Halli, Kenttä C
SaiPa 2
-
IHK 2
 
 
40   Imatrankoski
15:30
2-Halli, Kenttä D
Jokipojat punainen
-
Ketterä Krisut
 
 
41   Vuoksi
16:05
1-Halli, Kenttä A
Jokipojat musta
-
Jokipojat valkoinen
 
 
42   Imatrankoski
16:05
1-Halli, Kenttä B
SaiPa 3
-
Ketterä Krisut
 
 

New Phase (2)

La 27.4.2024
43   Finaali
18:05
1-Halli, Kenttä A
Vuoksi | Sija 1
-
Imatrankoski | Sija 1
 
 
44   Pronssipeli
18:05
1-Halli, Kenttä B
Vuoksi | Sija 2
-
Imatrankoski | Sija 2
 
 
45   Sijat 5.-6
17:50
2-Halli, Kenttä C
Vuoksi | Sija 3
-
Imatrankoski | Sija 3
 
 
46   Sijat 7.-8
17:20
1-Halli, Kenttä B
Vuoksi | Sija 4
-
Imatrankoski | Sija 4
 
 
47   Sijat 9.-10
17:20
1-Halli, Kenttä A
Vuoksi | Sija 5
-
Imatrankoski | Sija 5
 
 
48   Sijat 11.-12
17:20
2-Halli, Kenttä C
Vuoksi | Sija 6
-
Imatrankoski | Sija 6
 
 
49   Sijat 13.-14
17:20
2-Halli, Kenttä D
Vuoksi | Sija 7
-
Imatrankoski | Sija 7
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com