Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Saimaa Trophy 2019 D1-05

19.4. - 20.4.2019 Mikkeli | Suomi
Lauantai 20.4.2019
Mikkeli, KILPAHALLI @ 16:00
Diskos
HC Nokia/Uplakers

Diskos

HC Nokia/Uplakers

2 - 4

(Päättynyt)
 
Maalit
 
07:15
0 - 1
Koivula Axel (Suontausta Eemeli)
07:15
0 - 1
Koivula Axel (Suontausta Eemeli)
17:16
0 - 2
Lehti Joonatan YV (Frantsila Konsta)
17:16
0 - 2
Lehti Joonatan yv (Frantsila Konsta)
18:41
0 - 3
Lehti Joonatan
18:41
0 - 3
Lehti Joonatan
Moilanen Niklas
1 - 3
19:15
19:15
1 - 3
Moilanen Niklas
21:32
1 - 4
Setälä Noah (Frantsila Konsta)
21:32
1 - 4
Setälä Noah (Frantsila Konsta)
Janatuinen Iidaliina IM (Pajarinen Nuutti)
2 - 4
39:29
39:29
2 - 4
Janatuinen Iidaliina im (Pajarinen Nuutti)
 
Rangaistukset
 
04:06
2 min
Koskela Jarkko (Kampitus)
04:06
2 min
Koskela Jarkko (Kampitus)
Prittinen Eetu (Liian monta pelaajaa jäällä)
2 min
12:38
12:38
2 min
Prittinen Eetu (Liian monta pelaajaa jäällä)
Laukkanen Valtteri (Kiinnipitäminen)
2 min
15:47
15:47
2 min
Laukkanen Valtteri (Kiinnipitäminen)
33:15
2 min
Frantsila Konsta (Estäminen)
33:15
2 min
Frantsila Konsta (Estäminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Mansikka-Aho joona 19 + 14 + 0
 
Ekola Niilo 6 + 18 + 0
Diskos, Mansikka-Aho joona
19 + 14 + 0
HC Nokia/Uplakers, Ekola Niilo
6 + 18 + 0
 
Kokoonpanot
 
Mansikka-Aho joona1
Janatuinen Iidaliina2
Saarinen Miso3
Mennala Roni4
Kinnunen Niilo5
Kalliomäki Laura7
Jäntti Jimi8(A)
Pyrhönen Konsta9
Moilanen Niklas10
Varakas Mirko16(A)
Himanen Mikael17
Pajarinen Nuutti18
Laukkanen Valtteri19
Immonen Vilho26(C)
Ukkonen Joona27
Matilainen Veeti29
Prittinen Eetu30
 
11Mäkinen Turo
30Laurikka Jerry
35Ekola Niilo
15Lehti Joonatan
16Niva Aleksi
(A)17Vilppola Jusa
20Välimäki Elmeri
25Kossi Topias
3Korpela Onni
8Setälä Noah
12Suontausta Eemeli
13Blomqvist Joona
23Tuomola Juan
28Salonen Oiva
57Frantsila Konsta
80Koskela Jarkko
82Koivula Axel
(C)88Mäkelä Oskari
Diskos
1
Mansikka-Aho joona
2
Janatuinen Iidaliina
3
Saarinen Miso
4
Mennala Roni
5
Kinnunen Niilo
7
Kalliomäki Laura
8
(A)
Jäntti Jimi
9
Pyrhönen Konsta
10
Moilanen Niklas
16
(A)
Varakas Mirko
17
Himanen Mikael
18
Pajarinen Nuutti
19
Laukkanen Valtteri
26
(C)
Immonen Vilho
27
Ukkonen Joona
29
Matilainen Veeti
30
Prittinen Eetu
HC Nokia/Uplakers
11
Mäkinen Turo
30
Laurikka Jerry
35
Ekola Niilo
15
Lehti Joonatan
16
Niva Aleksi
17
(A)
Vilppola Jusa
20
Välimäki Elmeri
25
Kossi Topias
3
Korpela Onni
8
Setälä Noah
12
Suontausta Eemeli
13
Blomqvist Joona
23
Tuomola Juan
28
Salonen Oiva
57
Frantsila Konsta
80
Koskela Jarkko
82
Koivula Axel
88
(C)
Mäkelä Oskari
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2020 GameResultsOnline.com