Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Jukurit U9 Kevätturnaus (TÄYNNÄ)

1.4.2023 Harjoitushalli, Ikioma Areena | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

La 1.4.2023
1   Lohko A
09:00
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Jukurit Keltainen
Päättynyt 2 - 11
Kookoo Black
 
2   Lohko B
09:00
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
KJT Blue
Päättynyt 2 - 13
KooKoo White
 
3   Lohko C
09:30
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Päättynyt 6 - 5
KalPa U9 Pohjoinen Yellow
 
4   Lohko D
09:30
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
KalPa U9 Pohjoinen Black
Päättynyt 4 - 6
KooKoo Orange
 
5   Lohko A
09:40
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
HIFK Blue
Päättynyt 0 - 27
Ilves Seattle
 
6   Lohko B
09:40
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
HIFK White
Päättynyt 4 - 15
Ilves Washington
 
7   Lohko C
10:10
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
HIFK Red
Päättynyt 2 - 20
Ilves Vancouver
 
8   Lohko D
10:10
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
KJT White
Päättynyt 6 - 3
Ilves Winnipeg
 
9   Lohko A
10:35
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Jukurit Keltainen
Päättynyt 0 - 23
Ilves Seattle
 
10   Lohko B
10:35
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
Ilves Washington
Päättynyt 11 - 3
KJT Blue
 
11   Lohko C
11:05
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Ilves Vancouver
Päättynyt 11 - 2
KalPa U9 Pohjoinen Yellow
 
12   Lohko D
11:05
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Ilves Winnipeg
Päättynyt 4 - 7
KalPa U9 Pohjoinen Black
 
13   Lohko A
11:15
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Kookoo Black
Päättynyt 15 - 3
HIFK Blue
 
14   Lohko B
11:15
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
KooKoo White
Päättynyt 22 - 2
HIFK White
 
15   Lohko C
11:45
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Päättynyt 5 - 11
HIFK Red
 
16   Lohko D
11:45
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
KooKoo Orange
Päättynyt 14 - 8
KJT White
 
17   Lohko A
12:25
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Jukurit Keltainen
Päättynyt 10 - 5
HIFK Blue
 
18   Lohko B
12:25
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
KJT Blue
Päättynyt 9 - 8
HIFK White
 
19   Lohko C
12:40
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
KalPa U9 Pohjoinen Yellow
Päättynyt 8 - 7
HIFK Red
 
20   Lohko D
12:40
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
KJT White
Päättynyt 10 - 5
KalPa U9 Pohjoinen Black
 
21   Lohko A
13:05
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Kookoo Black
Päättynyt 4 - 13
Ilves Seattle
 
22   Lohko B
13:05
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
KooKoo White
Päättynyt 10 - 5
Ilves Washington
 
23   Lohko C
13:20
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Päättynyt 2 - 20
Ilves Vancouver
 
24   Lohko D
13:20
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
KooKoo Orange
Päättynyt 8 - 4
Ilves Winnipeg
 

Jatkopelit

La 1.4.2023
14:15
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Ilves Seattle
Päättynyt 15 - 1
KooKoo White
 
14:15
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
Kookoo Black
Päättynyt 0 - 8
Ilves Washington
 
14:45
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Keltainen
Päättynyt 7 - 10
KJT Blue
 
14:45
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
HIFK Blue
Päättynyt 4 - 7
HIFK White
 
14:55
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Ilves Vancouver
Päättynyt 13 - 2
KooKoo Orange
 
14:55
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
KalPa U9 Pohjoinen Yellow
Päättynyt 7 - 6
KJT White
 
15:25
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
HIFK Red
Päättynyt 1 - 8
KalPa U9 Pohjoinen Black
 
15:25
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jukurit Sininen
Päättynyt 2 - 11
Ilves Winnipeg
 

Sijoitusottelut

La 1.4.2023
33   Pronssipeli
15:50
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
KooKoo White
Päättynyt 10 - 6
KooKoo Orange
 
34   Sijat 5-6
15:50
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
Ilves Washington
Päättynyt 10 - 2
KalPa U9 Pohjoinen Yellow
 
35   Sijat 9-10
16:20
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
KJT Blue
Päättynyt 4 - 11
KalPa U9 Pohjoinen Black
 
36   Sijat 15-16
16:20
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
HIFK Blue
Päättynyt 6 - 11
Jukurit Sininen
 
37   Finaali
16:30
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 1
Ilves Seattle
Päättynyt 8 - 3
Ilves Vancouver
 
38   Sijat 7-8
16:30
Ikioma Areena, Ikioma Areena, 2
Kookoo Black
Päättynyt 14 - 5
KJT White
 
39   Sijat 11-12
17:00
Harjoitushalli, Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Keltainen
Päättynyt 9 - 10
HIFK Red
 
40   Sijat 13-14
17:00
Harjoitushalli, Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
HIFK White
Päättynyt 4 - 5
Ilves Winnipeg
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com