Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Haukat U9 kevätturnaus 2024 TÄYNNÄ

21.4.2024 K-Rauta Areena, Harjoitushalli | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarjat

Su 21.4.2024
1   A
09:00
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Haukat Hurricanes
Päättynyt 4 - 7
KiVa Avalanche
 
2   B
09:00
K-Rauta Areena, Kellopääty
KiVa Hurricanes
Päättynyt 1 - 7
Haukat Rangers
 
3   C
09:15
Harjoitushalli, Portaat
EKS Valkoinen
Päättynyt 2 - 3
KiVa Panthers
 
4   D
09:15
Harjoitushalli, Jääkone
Haukat Devils
Päättynyt 6 - 1
Evu white
 
5   A
09:30
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Evu Red
Päättynyt 9 - 6
KiVa Avalanche
 
6   B
09:30
K-Rauta Areena, Kellopääty
EKS Sininen
Päättynyt 5 - 8
Haukat Rangers
 
7   C
09:45
Harjoitushalli, Portaat
Haukat Panthers
Päättynyt 14 - 2
KiVa Panthers
 
8   D
09:45
Harjoitushalli, Jääkone
KiVa Stars
Päättynyt 7 - 3
Evu white
 
9   A
10:00
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Evu Red
Päättynyt 3 - 2
Juniorpelicans u8-10 Heinola
 
10   B
10:00
K-Rauta Areena, Kellopääty
EKS Sininen
Päättynyt 6 - 2
HPK Hietaset
 
11   C
10:15
Harjoitushalli, Portaat
Haukat Panthers
Päättynyt 1 - 3
HPK Tuulolat
 
12   D
10:15
Harjoitushalli, Jääkone
KiVa Stars
Päättynyt 14 - 4
HKKJ Salmiset
 
13   A
10:45
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Kurikan Ryhti
Päättynyt 4 - 10
HPK Miettiset
 
14   B
10:45
K-Rauta Areena, Kellopääty
HKKJ Kuparit
Päättynyt 6 - 6
RNK / Joelit
 
15   C
11:00
Harjoitushalli, Portaat
RNK / Taret
Päättynyt 6 - 2
HKKJ Väisäset
 
16   D
11:00
Harjoitushalli, Jääkone
HPK Kapaset
Päättynyt 0 - 5
RNK / Vänet
 
17   A
11:15
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Kurikan Ryhti
11 min 1 - 3
Haukat Hurricanes
 
18   B
11:15
K-Rauta Areena, Kellopääty
HKKJ Kuparit
6 min 5 - 4
KiVa Hurricanes
 
19   C
11:30
Harjoitushalli, Portaat
RNK / Taret
-
EKS Valkoinen
 
 
20   D
11:30
Harjoitushalli, Jääkone
HPK Kapaset
-
Haukat Devils
 
 
21   A
11:45
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Juniorpelicans u8-10 Heinola
-
Haukat Hurricanes
 
 
22   B
11:45
K-Rauta Areena, Kellopääty
HPK Hietaset
-
KiVa Hurricanes
 
 
23   C
12:00
Harjoitushalli, Portaat
HPK Tuulolat
-
EKS Valkoinen
 
 
24   D
12:00
Harjoitushalli, Jääkone
HKKJ Salmiset
-
Haukat Devils
 
 
25   A
12:30
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Juniorpelicans u8-10 Heinola
-
KiVa Avalanche
 
 
26   B
12:30
K-Rauta Areena, Kellopääty
HPK Hietaset
-
Haukat Rangers
 
 
27   C
12:45
Harjoitushalli, Portaat
HPK Tuulolat
-
KiVa Panthers
 
 
28   D
12:45
Harjoitushalli, Jääkone
HKKJ Salmiset
-
Evu white
 
 
29   C
13:00
K-Rauta Areena, Kahviopääty
HKKJ Väisäset
-
Haukat Panthers
 
 
30   D
13:00
K-Rauta Areena, Kellopääty
RNK / Vänet
-
KiVa Stars
 
 
31   A
13:15
Harjoitushalli, Portaat
HPK Miettiset
-
Evu Red
 
 
32   B
13:15
Harjoitushalli, Jääkone
RNK / Joelit
-
EKS Sininen
 
 
33   C
13:30
K-Rauta Areena, Kahviopääty
RNK / Taret
-
Haukat Panthers
 
 
34   D
13:30
K-Rauta Areena, Kellopääty
HPK Kapaset
-
KiVa Stars
 
 
35   A
13:45
Harjoitushalli, Portaat
Kurikan Ryhti
-
Evu Red
 
 
36   B
13:45
Harjoitushalli, Jääkone
HKKJ Kuparit
-
EKS Sininen
 
 
37   C
14:15
K-Rauta Areena, Kahviopääty
KiVa Panthers
-
RNK / Taret
 
 
38   D
14:15
K-Rauta Areena, Kellopääty
Evu white
-
HPK Kapaset
 
 
39   A
14:30
Harjoitushalli, Portaat
KiVa Avalanche
-
Kurikan Ryhti
 
 
40   B
14:30
Harjoitushalli, Jääkone
Haukat Rangers
-
HKKJ Kuparit
 
 
41   C
14:45
K-Rauta Areena, Kahviopääty
KiVa Panthers
-
HKKJ Väisäset
 
 
42   D
14:45
K-Rauta Areena, Kellopääty
Evu white
-
RNK / Vänet
 
 
43   A
15:00
Harjoitushalli, Portaat
KiVa Avalanche
-
HPK Miettiset
 
 
44   B
15:00
Harjoitushalli, Jääkone
Haukat Rangers
-
RNK / Joelit
 
 
45   C
15:15
K-Rauta Areena, Kahviopääty
EKS Valkoinen
-
HKKJ Väisäset
 
 
46   D
15:15
K-Rauta Areena, Kellopääty
Haukat Devils
-
RNK / Vänet
 
 
47   A
15:30
Harjoitushalli, Portaat
Haukat Hurricanes
-
HPK Miettiset
 
 
48   B
15:30
Harjoitushalli, Jääkone
KiVa Hurricanes
-
RNK / Joelit
 
 
49   C
16:00
K-Rauta Areena, Kahviopääty
EKS Valkoinen
-
Haukat Panthers
 
 
50   D
16:00
K-Rauta Areena, Kellopääty
Haukat Devils
-
KiVa Stars
 
 
51   A
16:15
Harjoitushalli, Portaat
Haukat Hurricanes
-
Evu Red
 
 
52   B
16:15
Harjoitushalli, Jääkone
KiVa Hurricanes
-
EKS Sininen
 
 
53   C
16:30
K-Rauta Areena, Kahviopääty
RNK / Taret
-
HPK Tuulolat
 
 
54   D
16:30
K-Rauta Areena, Kellopääty
HPK Kapaset
-
HKKJ Salmiset
 
 
55   A
16:45
Harjoitushalli, Portaat
Kurikan Ryhti
-
Juniorpelicans u8-10 Heinola
 
 
56   B
16:45
Harjoitushalli, Jääkone
HKKJ Kuparit
-
HPK Hietaset
 
 
57   C
17:00
K-Rauta Areena, Kahviopääty
HKKJ Väisäset
-
HPK Tuulolat
 
 
58   D
17:00
K-Rauta Areena, Kellopääty
RNK / Vänet
-
HKKJ Salmiset
 
 
59   A
17:15
Harjoitushalli, Portaat
HPK Miettiset
-
Juniorpelicans u8-10 Heinola
 
 
60   B
17:15
Harjoitushalli, Jääkone
RNK / Joelit
-
HPK Hietaset
 
 

Puolivälierät

Su 21.4.2024
18:15
K-Rauta Areena, Kahviopääty
B | Sija 1
-
D | Sija 2
 
 
18:15
K-Rauta Areena, Kellopääty
D | Sija 1
-
B | Sija 2
 
 
18:15
Harjoitushalli, Portaat
A | Sija 1
-
C | Sija 2
 
 
18:15
Harjoitushalli, Jääkone
C | Sija 1
-
A | Sija 2
 
 

Välierät

Su 21.4.2024
65   Välierä 1
18:50
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Puolivälierä 1 | Sija 1
-
Puolivälierä 2 | Sija 1
 
 
66   Välierä 2
18:50
K-Rauta Areena, Kellopääty
Puolivälierä 3 | Sija 1
-
Puolivälierä 4 | Sija 1
 
 

Pronssi

Su 21.4.2024
67   Pronssi
19:25
K-Rauta Areena, Kellopääty
Välierä 1 | Sija 2
-
Välierä 2 | Sija 2
 
 

Finaali

Su 21.4.2024
68   Finaali
19:25
K-Rauta Areena, Kahviopääty
Välierä 1 | Sija 1
-
Välierä 2 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com