Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Pirkkahalliturnaus 2022

15.1. - 16.1.2022 Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), Jalitsu-halli, TURNAUS ON PERUTTU | Suomi

T8
Otteluohjelma

0  
Ilves
FC Nokia
 
 
-1  
FC Kirkkonummi Pink
FC Kirkkonummi Black
 
 
-1  
Ilves-Kissat
Pallo-Iirot
 
 
-1  
Ilves Keltainen
Ilves Vihreä
 
 
-1  
FC Kirkkonummi White
Laihian Luja
 
 
-1  
FC Haka
Pallo-Iirot Sininen
 
 

T8

Su 16.1.2022
0  
10:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
FC Kirkkonummi Pink
-
Ilves
 
 
1  
10:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Ilves-Kissat
-
FC Nokia
 
 
2  
10:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Pallo-Iirot
-
FC Kirkkonummi Black
 
 
3  
10:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
FC Kirkkonummi White
-
Ilves Keltainen
 
 
4  
11:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
FC Haka
-
Ilves Vihreä
 
 
5  
11:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Pallo-Iirot Sininen
-
Laihian Luja
 
 
6  
11:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Ilves
-
Ilves-Kissat
 
 
7  
11:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Pallo-Iirot
-
FC Kirkkonummi Pink
 
 
8  
12:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
FC Kirkkonummi Black
-
FC Nokia
 
 
9  
12:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Ilves Keltainen
-
FC Haka
 
 
10  
12:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Pallo-Iirot Sininen
-
FC Kirkkonummi White
 
 
11  
12:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Laihian Luja
-
Ilves Vihreä
 
 
12  
13:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Pallo-Iirot
-
Ilves
 
 
13  
13:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
FC Kirkkonummi Black
-
Ilves-Kissat
 
 
14  
13:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
FC Nokia
-
FC Kirkkonummi Pink
 
 
15  
13:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Pallo-Iirot Sininen
-
Ilves Keltainen
 
 
16  
14:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Laihian Luja
-
FC Haka
 
 
17  
14:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Ilves Vihreä
-
FC Kirkkonummi White
 
 
18  
14:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Ilves
-
FC Kirkkonummi Black
 
 
19  
14:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
FC Nokia
-
Pallo-Iirot
 
 
20  
15:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
FC Kirkkonummi Pink
-
Ilves-Kissat
 
 
21  
15:00
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
Ilves Keltainen
-
Laihian Luja
 
 
22  
15:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A1
Ilves Vihreä
-
Pallo-Iirot Sininen
 
 
23  
15:30
Pirkkahalli (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus), A2
FC Kirkkonummi White
-
FC Haka
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com