Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilves Cup 2024

11.5. - 12.5.2024 Tammelan Stadion, Kaupin Urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P12
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 11.5.2024
1   Lohko A
08:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Keltainen
-
PPJ
 
 
2   Lohko A
08:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
RoPS
-
TuNL
 
 
3   Lohko B
08:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Levadia I
-
Jippo
 
 
4   Lohko B
08:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
HauPa
-
FC Reipas
 
 
5   Lohko C
09:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Virkiä
-
FC Jazz
 
 
6   Lohko C
09:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
TPS
-
KuPS
 
 
7   Lohko D
10:20
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Vihreä
-
Keski-Suomi United
 
 
8   Lohko D
10:20
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
OLS
-
RCDE
 
 
9   Lohko A
11:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
PPJ
-
RoPS
 
 
10   Lohko A
11:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
TuNL
-
SJK
 
 
11   Lohko B
11:55
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Levadia I
-
HauPa
 
 
12   Lohko B
11:55
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
VPS
-
FC Reipas
 
 
13   Lohko C
12:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
HJK
-
Virkiä
 
 
14   Lohko C
12:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
TPS
-
FC Jazz
 
 
15   Lohko D
13:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
OLS
-
HJK Sininen
 
 
16   Lohko D
13:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
RCDE
-
Keski-Suomi United
 
 
17   Lohko A
14:20
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
RoPS
-
Ilves Keltainen
 
 
18   Lohko A
14:20
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
PPJ
-
SJK
 
 
19   Lohko B
15:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
HauPa
-
VPS
 
 
20   Lohko B
15:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Reipas
-
Jippo
 
 
21   Lohko C
16:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
KuPS
-
HJK
 
 
22   Lohko C
16:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Virkiä
-
TPS
 
 
23   Lohko D
16:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
HJK Sininen
-
Ilves Vihreä
 
 
24   Lohko D
16:45
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Keski-Suomi United
-
OLS
 
 
25   Lohko A
17:35
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
SJK
-
Ilves Keltainen
 
 
26   Lohko A
17:35
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
TuNL
-
PPJ
 
 
27   Lohko B
18:25
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Jippo
-
VPS
 
 
28   Lohko B
18:25
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Reipas
-
FC Levadia I
 
 
29   Lohko C
19:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Jazz
-
HJK
 
 
30   Lohko C
19:10
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
KuPS
-
Virkiä
 
 
31   Lohko D
20:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
RCDE
-
Ilves Vihreä
 
 
32   Lohko D
20:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Keski-Suomi United
-
HJK Sininen
 
 
Su 12.5.2024
33   Lohko A
09:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Keltainen
-
TuNL
 
 
34   Lohko A
09:00
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
SJK
-
RoPS
 
 
35   Lohko B
09:50
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
VPS
-
FC Levadia I
 
 
36   Lohko B
09:50
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Jippo
-
HauPa
 
 
37   Lohko C
10:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Jazz
-
KuPS
 
 
38   Lohko C
10:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
HJK
-
TPS
 
 
39   Lohko D
11:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Vihreä
-
OLS
 
 
40   Lohko D
11:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
HJK Sininen
-
RCDE
 
 

Sijoitusottelut (1)

Su 12.5.2024
12:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
12:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
13:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Lohko C | Sija 3
-
Lohko D | Sija 3
 
 
13:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Lohko C | Sija 2
-
Lohko D | Sija 2
 
 
14:20
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
14:20
Lohko C | Sija 1
-
Lohko D | Sija 1
 
 
15:10
Lohko A | Sija 4
-
Lohko B | Sija 4
 
 
15:10
Lohko C | Sija 4
-
Lohko D | Sija 4
 
 
16:00
Lohko A | Sija 5
-
Lohko B | Sija 5
 
 
16:00
Lohko C | Sija 5
-
Lohko D | Sija 5
 
 

Sijoitusottelut (2)

Su 12.5.2024
51   Sijat 11-12
16:50
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Sijat 9-12 (1) | Sija 2
-
Sijat 9-12 (2) | Sija 2
 
 
52   Sijat 9-10
16:50
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sijat 9-12 (1) | Sija 1
-
Sijat 9-12 (2) | Sija 1
 
 
53   Sijat 15-16
17:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
Sijat 13-16 (1) | Sija 2
-
Sijat 13-16 (2) | Sija 2
 
 
54   Sijat 13-14
17:40
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sijat 13-16 (1) | Sija 1
-
Sijat 13-16 (2) | Sija 1
 
 
55   Sijat 19-20
18:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 A
SIjat 17-20 (1) | Sija 2
-
Sijat 17-20 (2) | Sija 2
 
 
56   Sijat 17-18
18:30
Kaupin Urheilupuisto, Kauppi 3 B
SIjat 17-20 (1) | Sija 1
-
Sijat 17-20 (2) | Sija 1
 
 
57   Sijat 7-8
16:30
Tammelan Stadion, Tammela 1
Sijat 5-8 (1) | Sija 2
-
Sijat 5-8 (2) | Sija 2
 
 
58   Sijat 5-6
16:30
Tammelan Stadion, Tammela 2
Sijat 5-8 (1) | Sija 1
-
Sijat 5-8 (2) | Sija 1
 
 
59   Sijat 3-4
18:10
Tammelan Stadion, Tammela 1
Sijat 1-4 (1) | Sija 2
-
Sijat 1-4 (2) | Sija 2
 
 
60   Sijat 1-2
18:10
Tammelan Stadion, Tammela 2
Sijat 1-4 (1) | Sija 1
-
Sijat 1-4 (2) | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com