Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilves Cup 2022

18.6. - 19.6.2022 Tampere, Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P11
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 18.6.2022
1   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltainen
Päättynyt 2 - 0
Ilves yj
 
 
2   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
LAUTP
Päättynyt 0 - 6
PK-35
 
 
3   Lohko B
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
PPS Musta
Päättynyt 0 - 6
Pallo-Iirot
 
 
4   Lohko B
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC Inter Musta
Päättynyt 2 - 4
HJK
 
 
5   Lohko C
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Jazz
Päättynyt 4 - 1
TuTo
 
 
6   Lohko C
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
HJK Sininen
Päättynyt 3 - 2
PPJ
 
 
7   Lohko D
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Kuusysi
Päättynyt 4 - 1
Hercules yj
 
 
8   Lohko D
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
TPS
Päättynyt 1 - 3
Ilves
 
 
9   Lohko A
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves yj
Päättynyt 1 - 3
FC Honka Pre Akatemia
 
 
10   Lohko A
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
PK-35
Päättynyt 3 - 0
Ilves Keltainen
 
 
11   Lohko B
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
KuPS
Päättynyt 2 - 3
Pallo-Iirot
 
 
12   Lohko B
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
HJK
Päättynyt 10 - 0
PPS Musta
 
 
13   Lohko C
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
TuTo
Päättynyt 1 - 6
EPS Akatemia
 
 
14   Lohko C
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC Jazz
Päättynyt 0 - 4
HJK Sininen
 
 
15   Lohko D
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
KäPa United
Päättynyt 3 - 1
Hercules yj
 
 
16   Lohko D
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
TPS
Päättynyt 1 - 3
FC Kuusysi
 
 
17   Lohko A
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Honka Pre Akatemia
Päättynyt 3 - 1
LAUTP
 
 
18   Lohko A
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
PK-35
Päättynyt 10 - 0
Ilves yj
 
 
19   Lohko B
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
KuPS
Päättynyt 5 - 1
FC Inter Musta
 
 
20   Lohko B
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Pallo-Iirot
Päättynyt 0 - 8
HJK
 
 
21   Lohko C
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
PPJ
Päättynyt 0 - 1
EPS Akatemia
 
 
22   Lohko C
17:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
HJK Sininen
Päättynyt 16 - 0
TuTo
 
 
23   Lohko D
17:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves
Päättynyt 8 - 0
KäPa United
 
 
24   Lohko D
17:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Hercules yj
Päättynyt 3 - 2
TPS
 
 
25   Lohko A
18:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltainen
Päättynyt 2 - 3
FC Honka Pre Akatemia
 
 
26   Lohko A
18:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Ilves yj
Päättynyt 0 - 4
LAUTP
 
 
27   Lohko B
19:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
PPS Musta
Päättynyt 0 - 8
KuPS
 
 
28   Lohko B
19:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Pallo-Iirot
Päättynyt 3 - 2
FC Inter Musta
 
 
29   Lohko C
19:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
EPS Akatemia
Päättynyt 2 - 0
FC Jazz
 
 
30   Lohko C
19:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
TuTo
Päättynyt 1 - 5
PPJ
 
 
31   Lohko D
19:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Kuusysi
Päättynyt 4 - 1
KäPa United
 
 
32   Lohko D
19:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Hercules yj
Päättynyt 1 - 12
Ilves
 
 
Su 19.6.2022
33   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
LAUTP
Päättynyt 0 - 0
Ilves Keltainen
 
 
34   Lohko A
08:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC Honka Pre Akatemia
Päättynyt 0 - 2
PK-35
 
 
35   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
HJK
Päättynyt 3 - 1
KuPS
 
 
36   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Inter Musta
Päättynyt 2 - 1
PPS Musta
 
 
37   Lohko C
09:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
PPJ
Päättynyt 1 - 4
FC Jazz
 
 
38   Lohko C
09:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
EPS Akatemia
Päättynyt 2 - 3
HJK Sininen
 
 
39   Lohko D
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
KäPa United
Päättynyt 3 - 3
TPS
 
 
40   Lohko D
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Ilves
Päättynyt 3 - 1
FC Kuusysi
 
 

Sijoitusottelut (1)

Su 19.6.2022
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves yj
Päättynyt 4 - 2
PPS Musta
 
 
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
TuTo
Päättynyt 5 - 4
 RPK
TPS
 
 
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
LAUTP
Päättynyt 2 - 1
FC Inter Musta
 
 
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
PPJ
Päättynyt 4 - 1
Hercules yj
 
 
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltainen
Päättynyt 1 - 2
KuPS
 
 
12:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
FC Jazz
Päättynyt 4 - 0
KäPa United
 
 
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Honka Pre Akatemia
Päättynyt 2 - 5
Pallo-Iirot
 
 
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
EPS Akatemia
Päättynyt 2 - 3
FC Kuusysi
 
 
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
HJK Sininen
Päättynyt 0 - 4
Ilves
 
 
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
PK-35
Päättynyt 1 - 2
 RPK
HJK
 
 

Sijoitusottelut (2)

Su 19.6.2022
51   Sijat 19-20
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
PPS Musta
Päättynyt 3 - 4
 RPK
TPS
 
 
52   Sijat 17-18
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Ilves yj
Päättynyt 4 - 0
TuTo
 
 
53   Sijat 15-16
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
FC Inter Musta
Päättynyt 1 - 5
Hercules yj
 
 
54   Sijat 13-14
15:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
LAUTP
Päättynyt 2 - 3
PPJ
 
 
55   Sijat 11-12
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ilves Keltainen
Päättynyt 2 - 1
KäPa United
 
 
56   Sijat 9-10
16:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
KuPS
Päättynyt 4 - 2
FC Jazz
 
 
57   Sijat 7-8
16:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
FC Honka Pre Akatemia
Päättynyt 3 - 0
EPS Akatemia
 
 
58   Sijat 5-6
16:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Pallo-Iirot
Päättynyt 2 - 1
FC Kuusysi
 
 
59   Sijat 3-4
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
PK-35
Päättynyt 4 - 1
HJK Sininen
 
 
60   Sijat 1-2
16:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
HJK
Päättynyt 0 - 1
 RPK
Ilves
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com