Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilves Cup 2021

19.6. - 20.6.2021 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P10
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 19.6.2021
1   Lohko A
08:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
PPJ
Päättynyt 7 - 0
KuPS
 
 
2   Lohko A
08:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Viikingit
Päättynyt 2 - 2
Pallo-Iirot
 
 
3   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
Ilves
Päättynyt 2 - 0
LauTP
 
 
4   Lohko B
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
OLS
Päättynyt 5 - 0
KäPa United
 
 
5   Lohko C
09:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
HJK
Päättynyt 12 - 0
FC Inter
 
 
6   Lohko C
09:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
EPS
Päättynyt 0 - 1
HoDy
 
 
7   Lohko D
10:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
PK-35
Päättynyt 3 - 1
TPS
 
 
8   Lohko D
10:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Jazz United
Päättynyt 0 - 2
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
9   Lohko A
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
FC Viikingit
Päättynyt 3 - 5
PPJ
 
 
10   Lohko A
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
Pallo-Iirot
Päättynyt 3 - 3
KuPS
 
 
11   Lohko B
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
OLS
Päättynyt 1 - 6
Ilves
 
 
12   Lohko B
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
KäPa United
Päättynyt 0 - 0
LauTP
 
 
13   Lohko C
12:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
EPS
Päättynyt 0 - 5
HJK
 
 
14   Lohko C
12:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
HoDy
Päättynyt 1 - 6
FC Inter
 
 
15   Lohko D
13:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
FC Jazz United
Päättynyt 0 - 4
PK-35
 
 
16   Lohko D
13:05
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Honka Pre-Akatemia
Päättynyt 3 - 0
TPS
 
 
17   Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
PPJ
Päättynyt 5 - 1
Pallo-Iirot
 
 
18   Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
KuPS
Päättynyt 3 - 2
FC Viikingit
 
 
19   Lohko B
14:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
Ilves
Päättynyt 3 - 0
KäPa United
 
 
20   Lohko B
14:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
LauTP
Päättynyt 0 - 0
OLS
 
 
21   Lohko C
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
HJK
Päättynyt 8 - 1
HoDy
 
 
22   Lohko C
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
FC Inter
Päättynyt 0 - 5
EPS
 
 
23   Lohko D
16:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1A
PK-35
Päättynyt 2 - 0
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
24   Lohko D
16:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1B
TPS
Päättynyt 1 - 2
FC Jazz United
 
 

Sijoitusottelut (1)

Su 20.6.2021
10:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Viikingit
Päättynyt 1 - 3
 RPK
HoDy
 
 
10:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
KäPa United
Päättynyt 1 - 3
TPS
 
 
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
Pallo-Iirot
Päättynyt 5 - 0
FC Inter
 
 
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
LauTP
Päättynyt 1 - 2
FC Jazz United
 
 
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
KuPS
Päättynyt 0 - 1
EPS
 
 
11:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
OLS
Päättynyt 5 - 1
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
PPJ
Päättynyt 3 - 7
HJK
 
 
11:15
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
Ilves
Päättynyt 3 - 0
PK-35
 
 

Sijoitusottelut (2)

Su 20.6.2021
33   Sijat 15-16
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
FC Viikingit
Päättynyt 4 - 1
KäPa United
 
 
34   Sijat 13-14
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
HoDy
Päättynyt 0 - 7
TPS
 
 
35   Sijat 11-12
14:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
FC Inter
Päättynyt 0 - 6
LauTP
 
 
36   Sijat 9-10
14:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
Pallo-Iirot
Päättynyt 3 - 2
FC Jazz United
 
 
37   Sijat 7-8
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3A
KuPS
Päättynyt 1 - 2
FC Honka Pre-Akatemia
 
 
38   Sijat 5-6
14:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3B
EPS
Päättynyt 0 - 3
OLS
 
 
39   Sijat 3-4
15:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2A
PPJ
Päättynyt 1 - 6
PK-35
 
 
40   Sijat 1-2
15:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2B
HJK
Päättynyt 1 - 2
Ilves
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com