Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Ilveksen Pääsiäisturnaus 2023

7.4. - 10.4.2023 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä Vuores | Suomi

Ilmoittautuneet joukkueet

P12 Kilpa (2011-syntyneet):

  1. Ilves
  2. MuSa Black
  3. TiPS
  4. NoPS
  5. FC Reipas Oranssi
  6. PPJ Eira
  7. FC Honka Musta
  8. LauTP

P12 Haaste (2011-syntyneet):

  1. Ilves Keltainen
  2. MuSa White
  3. TiPS 2
  4. NoPS Musta
  5. FC Siili
  6. FC Saupa
  7. FC Honka Musta
  8. LauTP

P11 Kilpa (2012-syntyneet):

  1. Ilves
  2. FCFJ East
  3. Tampere United
  4. TuPS
  5. LAUTP
  6. Ylöjärven Ilves
  7. SJK
  8. MaPS

P11 Haaste (2012-syntyneet):

  1. Ilves Keltainen
  2. LeKi-futis/ViiPV yj
  3. FCFJ East Sininen
  4. Ilves-Kissat
  5. TP-49
  6. FC Rauma
  7. FC Kuusysi
  8. TuPS Vihreä
  9. Ylöjärven Ilves Punainen
  10. SJK

 

P10 Kilpa (2013-syntyneet):

  1. Ilves
  2. TP-49
  3. SJK
  4. NJS Musta
  5. Ylöjärven Ilves
  6. Helsingin Ponnistus Musta
  7. NoPS
  8. TuNL Sininen
  9. LeKi-futis
  10. FC Haka

P10 Haaste (2013-syntyneet):

  1. Ilves Keltainen
  2. Nokian Pyry
  3. TP-49
  4. SJK
  5. FC Kuusysi
  6. FC Kuusysi
  7. NJS Sininen
  8. Ylöjärven Ilves Punainen
  9. Helsingin Ponnistus Punainen
  10.  

Varalla:

  1. NoPS

P9 Kilpa (2014-syntyneet): 

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. KP-75
  4. Tampere United
  5. LoPa Musta
  6. TP-49
  7. JJK
  8. FC Haka Valkoinen
  9. MuSa Black
  10. MuSa White
  11. ViiPV
  12. SJK
  13. Ylöjärven Ilves
  14. PK-35
  15. ÅIFK
  16.  

P9 Haaste (2014-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. Ilves Keltavihreä
  3. KP-75 Vihreä
  4. KP-75 Keltainen
  5. Tampere United Vihreä
  6. LoPa Valkoinen
  7. TP-49 Valkoinen
  8. JJK
  9. FC Haka Musta
  10. ViiPV
  11. MuSa Red
  12. MuSa Blue
  13. Ylöjärven Ilves Punainen
  14. PK-35
  15. ÅIFK Svart
  16.  

P8 Kilpa (2015-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. SJK
  4. Pallo-Iirot
  5. MuSa Black
  6. LeKi-futis Sininen
  7. FC Haka Valkoinen
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  

P8 Haaste (2015-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. Ilves Keltavihreä
  3. SJK
  4. Pallo-Iirot
  5. Pallo-Iirot
  6. MuSa White
  7. MuSa Red
  8. MuSa Green
  9. LeKi-futis Valkoinen
  10. FC Haka Musta
  11. Helsingin Ponnistus
  12.  

 

T13 (2010-syntyneet):

  1. Ilves
  2. HauPa
  3. LeKi-futis
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  

T12 (2011-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. HauPa
  4. Sibbo Vargarna
  5. LeKi-futis
  6. Karhu-Futis
  7. PU-62
  8. Äänekosken Huima

T11 (2012-syntyneet):

  1. Ilves
  2. FC Nokia
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  

T10 (2013-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  

T9 Kilpa (2014-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3. JyPK 1
  4. FC Nokia Sininen
  5. FC Vapsi Sininen
  6. FC Haka Valkoinen
  7. Ylöjärven Ilves
  8.  

T9 Haaste (2014-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. JyPK 2
  3. FC Nokia Valkoinen
  4. FC Vapsi Valkoinen
  5. FC Haka Musta
  6. Ylöjärven Ilves Punainen
  7. LeKi-futis
  8. RiPS

 

T8 Kilpa (2015-syntyneet):

  1. Ilves
  2. Ilves Keltainen
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  

T8 Haaste (2015-syntyneet):

  1. Ilves Vihreä
  2. Ilves Keltavihreä
  3. FC Haka Punainen
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  

 

 

 

 

 

 

 

GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2023 GameResultsOnline.com