Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Panda Cup 2022 syksy

29.10. - 30.10.2022 Opinmäen tekonurmi, Matinkylä, Toppelund, Westend, Kauniaisten keskuskenttä | Suomi

T2010 Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 29.10.2022
1   A
09:00
Matinkylä, 2A
LePa T0910
Päättynyt 0 - 3
Ponnistus
 
 
2   A
09:00
Matinkylä, 2B
I-HK Valkoinen
Päättynyt 0 - 2
FCFJ T10-11 sininen
 
 
3   B
09:30
Matinkylä, 2A
EPS T10 Musta
Päättynyt 1 - 3
HJK City T10 Valkoinen
 
 
4   B
09:30
Matinkylä, 2B
Kopse musta
Päättynyt 0 - 2
FCFJ T10-11 valkoinen
 
 
5   A
10:00
Matinkylä, 2A
Ponnistus
Päättynyt 4 - 0
I-HK Valkoinen
 
 
6   A
10:00
Matinkylä, 2B
LePa T0910
Päättynyt 2 - 2
FCFJ T10-11 sininen
 
 
7   B
10:30
Matinkylä, 2A
HJK City T10 Valkoinen
Päättynyt 4 - 0
Kopse musta
 
 
8   B
10:30
Matinkylä, 2B
EPS T10 Musta
Päättynyt 1 - 0
FCFJ T10-11 valkoinen
 
 
9   A
11:00
Matinkylä, 2A
FCFJ T10-11 sininen
Päättynyt 0 - 1
Ponnistus
 
 
10   A
11:00
Matinkylä, 2B
I-HK Valkoinen
Päättynyt 1 - 2
LePa T0910
 
 
11   C
11:30
Matinkylä, 2A
HooGee GrIFK YJ3
Päättynyt 0 - 1
HJK City T10 Keltainen
 
 
12   C
11:30
Matinkylä, 2B
FCT Pesukarhut
Päättynyt 0 - 4
SV T10 Blå
 
 
13   D
12:00
Matinkylä, 2A
NuPS T10-11/Punainen
Päättynyt 0 - 0
PuiU t10-11
 
 
14   B
12:00
Matinkylä, 2B
FCFJ T10-11 valkoinen
Päättynyt 1 - 4
HJK City T10 Valkoinen
 
 
15   C
12:30
Matinkylä, 2A
HJK City T10 Keltainen
Päättynyt 1 - 0
FCT Pesukarhut
 
 
16   C
12:30
Matinkylä, 2B
HooGee GrIFK YJ3
Päättynyt 1 - 0
SV T10 Blå
 
 
17   D
13:00
Matinkylä, 2A
PuiU t10-11
Päättynyt 2 - 0
HyPS T10/11 sininen
 
 
18   B
13:00
Matinkylä, 2B
Kopse musta
Päättynyt 1 - 3
EPS T10 Musta
 
 
19   C
13:30
Matinkylä, 2A
SV T10 Blå
Päättynyt 1 - 0
HJK City T10 Keltainen
 
 
20   C
13:30
Matinkylä, 2B
FCT Pesukarhut
Päättynyt 0 - 1
HooGee GrIFK YJ3
 
 
21   D
14:00
Matinkylä, 2A
HyPS T10/11 sininen
Päättynyt 0 - 6
NuPS T10-11/Punainen
 
 

Jatko-ottelut

La 29.10.2022
22   13-15
14:00
Matinkylä, 2B
I-HK Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
Kopse musta
 
 
23   9-12 AB
14:30
Matinkylä, 2A
LePa T0910
Päättynyt 2 - 0
FCFJ T10-11 valkoinen
 
 
24   1-4 AB
14:30
Matinkylä, 2B
Ponnistus
Päättynyt 1 - 0
 RPK
HJK City T10 Valkoinen
 
 
25   5-8 AB
15:00
Matinkylä, 2A
FCFJ T10-11 sininen
Päättynyt 0 - 1
 RPK
EPS T10 Musta
 
 
26   13-15
15:00
Matinkylä, 2B
FCT Pesukarhut
Päättynyt 2 - 0
I-HK Valkoinen
 
 
27   9-12 CD
15:30
Matinkylä, 2A
HooGee GrIFK YJ3
Päättynyt 0 - 1
 RPK
HyPS T10/11 sininen
 
 
28   1-4 CD
15:30
Matinkylä, 2B
SV T10 Blå
Päättynyt 0 - 1
 RPK
NuPS T10-11/Punainen
 
 
29   5-8 CD
16:00
Matinkylä, 2A
HJK City T10 Keltainen
Päättynyt 1 - 2
PuiU t10-11
 
 
30   13-15
16:00
Matinkylä, 2B
Kopse musta
Päättynyt 0 - 0
FCT Pesukarhut
 
 

Sijoitusottelut

La 29.10.2022
31   11-12
16:30
Matinkylä, 2A
FCFJ T10-11 valkoinen
Päättynyt 1 - 0
 RPK
HooGee GrIFK YJ3
 
 
32   9-10
16:30
Matinkylä, 2B
LePa T0910
Päättynyt 3 - 2
HyPS T10/11 sininen
 
 
33   7-8
17:00
Matinkylä, 2A
FCFJ T10-11 sininen
Päättynyt 2 - 1
HJK City T10 Keltainen
 
 
34   5-6
17:00
Matinkylä, 2B
EPS T10 Musta
Päättynyt 1 - 2
PuiU t10-11
 
 
35   3-4
17:30
Matinkylä, 2A
HJK City T10 Valkoinen
Päättynyt 0 - 1
SV T10 Blå
 
 
36   1-2
17:30
Matinkylä, 2B
Ponnistus
Päättynyt 0 - 1
 RPK
NuPS T10-11/Punainen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com