Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Hokkareiden U9 Syysturnaus

18.9.2021 Hämeenkyrö | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

La 18.9.2021
1   Lohko A
09:30
Kenttä 1
HC Nokia Mustat
Päättynyt 14 - 4
Hokkarit Valkoinen
 
 
Eino Alho
2   Lohko B
09:30
Kenttä 2
HC Nokia Oranssit
Päättynyt 12 - 1
Hokkarit Sininen
 
 
Juuso Kalliola
3   Lohko A
10:00
Kenttä 1
HC Nokia Mustat
Päättynyt 18 - 3
Kiekko-Ahma Valkoinen
 
 
Eino Alho
4   Lohko B
10:00
Kenttä 2
HC Nokia Oranssit
Päättynyt 5 - 4
Kiekko-Ahma Sininen
 
 
Juuso Kalliola
5   Lohko A
10:50
Kenttä 1
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 2 - 9
Sisu-Hockey Punainen
 
 
Eino Alho
6   Lohko B
10:50
Kenttä 2
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 2 - 8
Sisu-Hockey Valkoinen
 
 
Juuso Kalliola
7   Lohko A
11:20
Kenttä 1
Sisu-Hockey Punainen
Päättynyt 7 - 4
Hokkarit Valkoinen
 
 
Eino Alho
8   Lohko B
11:20
Kenttä 2
Sisu-Hockey Valkoinen
Päättynyt 11 - 0
Hokkarit Sininen
 
 
Juuso Kalliola
9   Lohko A
12:10
Kenttä 1
Kurra Hockey Oranssi
Päättynyt 15 - 1
Hokkarit Valkoinen
 
 
Vihtori Talonen
10   Lohko B
12:10
Kenttä 2
Kurra Hockey Musta
Päättynyt 11 - 0
Hokkarit Sininen
 
 
Onni Viitaharju
11   Lohko A
12:40
Kenttä 1
HC Nokia Mustat
Päättynyt 0 - 4
Kurra Hockey Oranssi
 
 
Vihtori Talonen
12   Lohko B
12:40
Kenttä 2
HC Nokia Oranssit
Päättynyt 0 - 8
Kurra Hockey Musta
 
 
Onni Viitaharju
13   Lohko A
13:30
Kenttä 1
Sisu-Hockey Punainen
Päättynyt 10 - 7
HC Nokia Mustat
 
 
Vihtori Talonen
14   Lohko B
13:30
Kenttä 2
Sisu-Hockey Valkoinen
Päättynyt 8 - 3
HC Nokia Oranssit
 
 
Onni Viitaharju
15   Lohko A
14:00
Kenttä 1
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 3 - 9
Hokkarit Valkoinen
 
 
Vihtori Talonen
16   Lohko B
14:00
Kenttä 2
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 11 - 0
Hokkarit Sininen
 
 
Onni Viitaharju
17   Lohko A
14:50
Kenttä 1
Sisu-Hockey Punainen
Päättynyt 6 - 8
Kurra Hockey Oranssi
 
 
Vilho Tomperi
18   Lohko B
14:50
Kenttä 2
Sisu-Hockey Valkoinen
Päättynyt 5 - 7
Kurra Hockey Musta
 
 
Vihtori Talonen
19   Lohko A
15:20
Kenttä 1
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 1 - 18
Kurra Hockey Oranssi
 
 
Vilho Tomperi
20   Lohko B
15:20
Kenttä 2
Kiekko-Ahma Sininen
Päättynyt 1 - 8
Kurra Hockey Musta
 
 
Vihtori Talonen

Sijoitusottelut

La 18.9.2021
21   Sijat 9-10
16:10
Kenttä 1
Kiekko-Ahma Valkoinen
Päättynyt 16 - 2
Hokkarit Sininen
 
 
Vilho Tomperi
22   Sijat 7-8
16:10
Kenttä 2
Hokkarit Valkoinen
Päättynyt 1 - 5
Kiekko-Ahma Sininen
 
 
Onni Viitaharju
23   Sijat 5-6
16:40
Kenttä 1
HC Nokia Mustat
Päättynyt 9 - 6
HC Nokia Oranssit
 
 
Vilho Tomperi
24   Sijat 3-4
16:40
Kenttä 2
Sisu-Hockey Punainen
Päättynyt 4 - 11
Sisu-Hockey Valkoinen
 
 
Onni Viitaharju
25   Sijat 1-2
17:30
Kenttä 1
Kurra Hockey Oranssi
Päättynyt 7 - 4
Kurra Hockey Musta
 
 
Vilho Tomperi
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com