Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HARRASTENAISTEN TALVISARJA 2021/2022

1.10. - 31.3.2022 Töölön kupla, Pajamäen kupla, Talin jalkapalllohalli, muu, oma halli, HUOM! OTTELU SIIRTYY MYÖHEMPÄÄN AJANKOHTAAN! | Suomi

Naiset Harraste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 23.10.2021
1   lohko 1
14:00
Pajamäen kupla
PPS Voimanaiset
Päättynyt 2 - 2
Gnistan Akat
 
2   lohko 2
14:45
Pajamäen kupla
FC Idän Helmet
Päättynyt 2 - 2
HJK Klubin Gimmat
 
3   lohko 3
15:30
Pajamäen kupla
FC TimAntti
Päättynyt 4 - 0
Tups Ladies/Punainen
 
4   lohko 4
16:15
Pajamäen kupla
Hifk Stadin mimmit blue
Päättynyt 3 - 3
HJK Socrut
 
5   lohko 1
17:00
Pajamäen kupla
Lepakot
Päättynyt 9 - 0
FC Muuri
 
6   lohko 2
17:45
Pajamäen kupla
Ponnistus Mimmit
Päättynyt 1 - 2
FC Viikingit/Helgat
 
7   lohko 4
18:30
Pajamäen kupla
Tups Ladies/Vihreä
Päättynyt 2 - 0
FC Kasiysi Espoo
 
La 30.10.2021
8   lohko 2
15:00
Pajamäen kupla
FC Viikingit/Helgat
Päättynyt 0 - 4
HJK Klubin Gimmat
 
Su 31.10.2021
9   lohko 1
15:00
Talin jalkapalllohalli, A
Lepakot
Päättynyt 1 - 3
PPS Voimanaiset
 
10   lohko 3
15:00
Talin jalkapalllohalli, B
HIFK Stadin Mimmit Black
Päättynyt 1 - 7
FC TimAntti
 
11   lohko 4
15:45
Talin jalkapalllohalli, A
FC Kasiysi Espoo
Päättynyt 1 - 6
HJK Socrut
 
12   lohko 1
15:45
Talin jalkapalllohalli, B
FC Muuri
Päättynyt 0 - 5
Gnistan Akat
 
La 6.11.2021
13   lohko 3
14:00
Talin jalkapalllohalli, A
FC Munkki
Päättynyt 1 - 3
HIFK Stadin Mimmit Black
 
Su 7.11.2021
14   lohko 2
15:00
Talin jalkapalllohalli, A
Ponnistus Mimmit
Päättynyt 0 - 4
FC Idän Helmet
 
15   lohko 3
15:00
Talin jalkapalllohalli, B
FC Munkki
Päättynyt 1 - 2
Tups Ladies/Punainen
 
16   lohko 1
15:45
Talin jalkapalllohalli, A
PPS Voimanaiset
Päättynyt 1 - 1
FC Muuri
 
17   lohko 4
15:45
Talin jalkapalllohalli, B
HJK Socrut
Päättynyt 1 - 1
Tups Ladies/Vihreä
 
Su 14.11.2021
18   lohko 4
15:00
Talin jalkapalllohalli, A
Tups Ladies/Vihreä
Päättynyt 1 - 2
Hifk Stadin mimmit blue
 
19   lohko 2
15:00
Talin jalkapalllohalli, B
FC Idän Helmet
Päättynyt 6 - 1
FC Viikingit/Helgat
 
20   lohko 3
15:45
Talin jalkapalllohalli, A
Tups Ladies/Punainen
Päättynyt 5 - 1
HIFK Stadin Mimmit Black
 
Su 21.11.2021
21   lohko 4
15:00
Talin jalkapalllohalli, A
Hifk Stadin mimmit blue
Päättynyt 1 - 1
FC Kasiysi Espoo
 
22   lohko 2
15:45
Talin jalkapalllohalli, A
HJK Klubin Gimmat
Päättynyt 7 - 0
Ponnistus Mimmit
 
23   lohko 1
19:30
muu, oma halli
Gnistan Akat
Päättynyt 4 - 1
Lepakot
 
Su 28.11.2021
24   lohko 3
15:00
Talin jalkapalllohalli, A
FC TimAntti
Päättynyt 8 - 0
FC Munkki
 

Jatko 1

La 12.2.2022
25   Jatko B (11)
18:00
Töölön kupla, A
HIFK Stadin Mimmit Black
Päättynyt 1 - 1
FC Kasiysi Espoo
 
La 19.2.2022
26   Jatko A (5)
19:00
Töölön kupla, A
Gnistan Akat
Päättynyt 3 - 4
FC Idän Helmet
 
Su 20.2.2022
27   Jatko A (8)
20:00
Töölön kupla, B
HJK Socrut
Päättynyt 2 - 4
Tups Ladies/Punainen
 
La 26.2.2022
28   Jatko A (6)
18:00
Töölön kupla, A
HJK Klubin Gimmat
Päättynyt 2 - 4
PPS Voimanaiset
 
29   Jatko A (7)
18:00
Töölön kupla, B
FC TimAntti
Päättynyt 0 - 4
Hifk Stadin mimmit blue
 
30   Jatko B (9)
19:00
Töölön kupla, A
Lepakot
Päättynyt 3 - 0
Ponnistus Mimmit
 
31   Jatko B (12)
19:00
Töölön kupla, B
Tups Ladies/Vihreä
Päättynyt 4 - 1
FC Munkki
 
Pe 4.3.2022
32   Jatko B (10)
20:00
muu, oma halli
FC Viikingit/Helgat
Päättynyt 4 - 5
FC Muuri
 

Jatko 2

La 19.3.2022
33   Jatko A (13)
17:00
Töölön kupla, B
FC Idän Helmet
Päättynyt 0 - 1
Hifk Stadin mimmit blue
 
34   Jatko A (14)
18:00
Töölön kupla, A
PPS Voimanaiset
Päättynyt 5 - 2
Tups Ladies/Punainen
 
35   Jatko A (15)
18:00
Töölön kupla, B
Gnistan Akat
Päättynyt 5 - 4
FC TimAntti
 
36   Jatko A (16)
19:00
Töölön kupla, A
HJK Klubin Gimmat
Päättynyt 5 - 6
HJK Socrut
 
37   Jatko B (18)
20:00
Töölön kupla, A
FC Muuri
Päättynyt 1 - 3
Tups Ladies/Vihreä
 
38   Jatko B (20)
19:00
Töölön kupla, B
FC Viikingit/Helgat
Päättynyt 2 - 0
FC Munkki
 
39   Jatko B (19)
20:00
Töölön kupla, B
Ponnistus Mimmit
Päättynyt 3 - 2
FC Kasiysi Espoo
 
Su 20.3.2022
40   Jatko B (17)
20:00
Töölön kupla, A
Lepakot
Päättynyt 1 - 3
HIFK Stadin Mimmit Black
 

Sijoitusottelut

La 26.3.2022
41   sijat 15-16
17:00
Töölön kupla, A
FC Kasiysi Espoo
Päättynyt 5 - 1
FC Munkki
 
42   sijat 13-14
17:00
Töölön kupla, B
Ponnistus Mimmit
Päättynyt 3 - 0
FC Viikingit/Helgat
 
43   sijat 11-12
18:00
Töölön kupla, A
Lepakot
Päättynyt 4 - 0
FC Muuri
 
44   sijat 9-10
18:00
Töölön kupla, B
HIFK Stadin Mimmit Black
Päättynyt 1 - 0
Tups Ladies/Vihreä
 
45   sijat 7-8
19:00
Töölön kupla, A
FC TimAntti
Päättynyt 2 - 1
HJK Klubin Gimmat
 
46   sijat 5-6
19:00
Töölön kupla, B
Gnistan Akat
-
HJK Socrut
 
 
47   sijat 3-4
20:00
Töölön kupla, A
FC Idän Helmet
Päättynyt 3 - 1
Tups Ladies/Punainen
 
48   sijat 1-2
20:00
Töölön kupla, B
Hifk Stadin mimmit blue
Päättynyt 5 - 2
PPS Voimanaiset
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com