Powered by GameResultsOnline.com tournament management

TyttöSiili 2022

24.9. - 25.9.2022 Ahmo | Suomi

Tytöt 10 (2012)
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 24.9.2022
1   B
09:10
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
KuPS T10 Keltainen
Päättynyt 1 - 4
FC Siili
 
 
Eeli
2   A
10:00
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
Klubi-36/Revontulet
Päättynyt 3 - 4
KuPS T10 Musta
 
 
Noel
3   B
10:50
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
Klubi-36/Salamat
Päättynyt 0 - 4
Ylämyllyn Yllätys T1213
 
 
Nea
4   A
11:40
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
Fc Hertta -12
Päättynyt 1 - 2
Huima T12
 
 
Eeli
5   B
12:30
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
FC Siili
Päättynyt 4 - 0
Klubi-36/Salamat
 
 
Noel
6   A
13:20
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
KuPS T10 Musta
Päättynyt 3 - 0
Fc Hertta -12
 
 
Nea
7   B
14:10
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
KuPS T10 Keltainen
Päättynyt 4 - 2
Ylämyllyn Yllätys T1213
 
 
Eeli
8   A
15:00
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
Huima T12
Päättynyt 3 - 0
Klubi-36/Revontulet
 
 
Nea
9   B
15:00
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Ylämyllyn Yllätys T1213
Päättynyt 0 - 7
FC Siili
 
 
Noel
10   A
15:50
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
KuPS T10 Musta
Päättynyt 0 - 3
Huima T12
 
 
Nea
11   B
15:50
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Klubi-36/Salamat
Päättynyt 0 - 6
KuPS T10 Keltainen
 
 
Noel
12   A
16:40
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
Klubi-36/Revontulet
Päättynyt 1 - 3
Fc Hertta -12
 
 
Eeli

Välierät ja sijoitusottelut

Su 25.9.2022
10:00
Peeässä TN1 (tekonurmi 1)
Fc Hertta -12
Päättynyt 1 - 0
Klubi-36/Salamat
 
 
Matias
10:00
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Ylämyllyn Yllätys T1213
Päättynyt 1 - 0
 RPK
Klubi-36/Revontulet
 
 
Werneri
15   Välierä 1
10:50
Peeässä TN1 (tekonurmi 1)
Huima T12
Päättynyt 2 - 1
 RPK
KuPS T10 Keltainen
 
 
Miika
16   Välierä 2
10:50
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
FC Siili
Päättynyt 2 - 0
KuPS T10 Musta
 
 
Justus

Finaali

Su 25.9.2022
17   Sijat 7-8
11:40
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Klubi-36/Revontulet
Päättynyt 0 - 4
Klubi-36/Salamat
 
 
Werneri
18   Sijat 5-6
12:30
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Fc Hertta -12
Päättynyt 1 - 2
 RPK
Ylämyllyn Yllätys T1213
 
 
Justus
13:25
K-Supermarket Herkkupata LN4 (urheilukenttä 4)
KuPS T10 Keltainen
Päättynyt 2 - 1
KuPS T10 Musta
 
 
Werneri
20   Finaali
14:15
Intersport Siilinjärvi TN2 (tekonurmi 2)
Huima T12
Päättynyt 0 - 1
FC Siili
 
 
Justus
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com