Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Vesijohtoliike J. Laitinen OY - loppiaisturnaus

6.1.2020 Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Espoonlahden Forum | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Ma 6.1.2020
1
09:00
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
EPS Capitals
GrIFK White
2
09:00
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
EPS Oilers
Kiekko-Tiikerit Black
3
09:15
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
EPS Hurricanes
Kiekko-Tiikerit Orange
4
09:15
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
EPS Panthers
GrIFK Black
5
09:30
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
FoPS 1
EPS Flames
6
09:30
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
Eurajoen Lätkä
TPS Tompat
7
09:45
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
GrIFK Green
TPS Stounit
8
09:45
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
FoPS 2
TPS Sakut
9
10:00
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
FoPS 1
EPS Capitals
10
10:00
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
Eurajoen Lätkä
EPS Oilers
11
10:15
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
GrIFK Green
EPS Hurricanes
12
10:15
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
FoPS 2
EPS Panthers
13
10:45
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
EPS Flames
GrIFK White
14
10:45
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
TPS Tompat
Kiekko-Tiikerit Black
15
11:00
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
TPS Stounit
Kiekko-Tiikerit Orange
16
11:00
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
TPS Sakut
GrIFK Black
17
11:15
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
EPS Capitals
EPS Flames
18
11:15
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
EPS Oilers
TPS Tompat
19
11:30
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
EPS Panthers
TPS Sakut
20
11:30
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
EPS Hurricanes
TPS Stounit
21
11:45
Lohko A
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
GrIFK White
FoPS 1
22
11:45
Lohko B
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
Kiekko-Tiikerit Black
Eurajoen Lätkä
23
12:00
Lohko C
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
Kiekko-Tiikerit Orange
GrIFK Green
24
12:00
Lohko D
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
GrIFK Black
FoPS 2

Jatko-ottelut I

Ma 6.1.2020
25
12:30
J1: A1 - B1
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
1
2
26
12:30
J3: A2 - B2
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
1
2
27
12:45
J2: C1 - D1
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
1
2
28
12:45
J4: C2 - D2
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
1
2
29
13:00
J5: A3 - B3
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
1
2
30
13:00
J7: A4 - B4
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
1
2
31
13:15
J6: C3 - D3
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
1
2
32
13:15
J8: C4 - D4
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
1
2

Jatko-ottelut II

Ma 6.1.2020
33
13:30
Voittajat J1-J2
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
1
2
34
13:30
Voittajat J3-J4
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
1
2
35
13:45
Häviäjät J1-J2
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
1
2
36
13:45
Häviäjät J3-J4
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
1
2
37
14:15
Voittajat J5-J6
Espoonlahden Forum, Lapti -pääty
1
2
38
14:15
Voittajat J7-J8
Espoonlahden Forum, Duudsonit Activity Park -pääty
1
2
39
14:30
Häviäjät J5-J6
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Autokorjaamo S. Öhman -pääty
1
2
40
14:30
Häviäjät J7-J8
Espoonlahden Harjoitusjäähalli, Streethockey Jr. Cup -pääty
1
2
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2019 GameResultsOnline.com