Powered by GameResultsOnline.com tournament management

U10 Karpaloturnaus 2022

9.4. - 10.4.2022 Astora Areena | Suomi

Seka-12 Haaste
Otteluohjelma

Alkulohkot

La 9.4.2022
1   Lohko A
09:00
1 Kellopääty
Ässät Wild
Päättynyt 1 - 2
TPS Pärät
 
 
2   Lohko A
09:00
2 Pukuhuone pääty
HC Nokia
Päättynyt 1 - 3
Ilves Vihreä
 
 
3   Lohko B
09:25
1 Kellopääty
KuKi Black
Päättynyt 4 - 3
Tappara Oranssi
 
 
4   Lohko B
09:25
2 Pukuhuone pääty
TPS Virot
Päättynyt 2 - 2
Jokerit Black
 
 
5   Lohko C
09:50
1 Kellopääty
TPS Eetut
Päättynyt 1 - 5
S-Kiekko Sininen
 
 
6   Lohko C
09:50
2 Pukuhuone pääty
Tappara Sininen
Päättynyt 4 - 1
Ilves Keltainen
 
 
7   Lohko A
10:15
1 Kellopääty
TPS Pärät
Päättynyt 1 - 3
HC Nokia
 
 
8   Lohko A
10:15
2 Pukuhuone pääty
Ilves Vihreä
Päättynyt 4 - 3
Ässät Wild
 
 
9   Lohko D
10:50
1 Kellopääty
Ässät Sharks
Päättynyt 2 - 1
S-Kiekko Punainen
 
 
10   Lohko D
10:50
2 Pukuhuone pääty
Jokerit White
Päättynyt 4 - 5
Eurajoen Lätkä
 
 
11   Lohko B
11:15
1 Kellopääty
Tappara Oranssi
Päättynyt 8 - 1
TPS Virot
 
 
12   Lohko B
11:15
2 Pukuhuone pääty
Jokerit Black
Päättynyt 2 - 1
KuKi Black
 
 
13   Lohko D
11:40
1 Kellopääty
Ässät Sharks
Päättynyt 4 - 3
Eurajoen Lätkä
 
 
14   Lohko D
11:40
2 Pukuhuone pääty
S-Kiekko Punainen
Päättynyt 5 - 3
Jokerit White
 
 
15   Lohko C
12:05
1 Kellopääty
Tappara Sininen
Päättynyt 6 - 1
TPS Eetut
 
 
16   Lohko C
12:05
2 Pukuhuone pääty
Ilves Keltainen
Päättynyt 1 - 3
S-Kiekko Sininen
 
 
17   Lohko A
12:40
1 Kellopääty
Ässät Wild
Päättynyt 2 - 3
HC Nokia
 
 
18   Lohko A
12:40
2 Pukuhuone pääty
Ilves Vihreä
Päättynyt 1 - 1
TPS Pärät
 
 
19   Lohko C
13:05
1 Kellopääty
TPS Eetut
Päättynyt 0 - 4
Ilves Keltainen
 
 
20   Lohko C
13:05
2 Pukuhuone pääty
S-Kiekko Sininen
Päättynyt 2 - 3
Tappara Sininen
 
 
21   Lohko B
13:30
1 Kellopääty
KuKi Black
Päättynyt 3 - 3
TPS Virot
 
 
22   Lohko B
13:30
2 Pukuhuone pääty
Jokerit Black
Päättynyt 1 - 1
Tappara Oranssi
 
 
23   Lohko D
13:55
1 Kellopääty
Jokerit White
Päättynyt 0 - 3
Ässät Sharks
 
 
24   Lohko D
13:55
2 Pukuhuone pääty
Eurajoen Lätkä
Päättynyt 3 - 6
S-Kiekko Punainen
 
 

Jatkosarja

La 9.4.2022
25   CD 4
14:45
1 Kellopääty
TPS Eetut
Päättynyt 3 - 2
Jokerit White
 
 
26   AB 4
14:45
2 Pukuhuone pääty
Ässät Wild
Päättynyt 4 - 2
TPS Virot
 
 
27   AB 3
15:15
1 Kellopääty
TPS Pärät
Päättynyt 3 - 4
Tappara Oranssi
 
 
28   CD 3
15:15
2 Pukuhuone pääty
Ilves Keltainen
Päättynyt 5 - 3
Eurajoen Lätkä
 
 
29   CD 2
15:45
1 Kellopääty
S-Kiekko Sininen
Päättynyt 0 - 2
S-Kiekko Punainen
 
 
30   AB 2
15:45
2 Pukuhuone pääty
HC Nokia
Päättynyt 4 - 0
KuKi Black
 
 
31   AB 1
16:15
1 Kellopääty
Ilves Vihreä
Päättynyt 1 - 4
Jokerit Black
 
 
32   CD 1
16:15
2 Pukuhuone pääty
Tappara Sininen
Päättynyt 5 - 0
Ässät Sharks
 
 

Sijoitusottelut

La 9.4.2022
33   Sijat 15-16
16:50
1 Kellopääty
TPS Virot
Päättynyt 2 - 3
Jokerit White
 
 
34   Sijat 13-14
16:50
2 Pukuhuone pääty
Ässät Wild
Päättynyt 8 - 3
TPS Eetut
 
 
35   Sijat 11-12
17:20
1 Kellopääty
TPS Pärät
Päättynyt 1 - 3
Eurajoen Lätkä
 
 
36   Sijat 9-10
17:20
2 Pukuhuone pääty
Tappara Oranssi
Päättynyt 4 - 2
Ilves Keltainen
 
 
37   Sijat 7-8
17:50
1 Kellopääty
KuKi Black
Päättynyt 3 - 0
S-Kiekko Sininen
 
 
38   Sijat 5-6
17:50
2 Pukuhuone pääty
HC Nokia
Päättynyt 2 - 1
S-Kiekko Punainen
 
 
18:20
1 Kellopääty
Ilves Vihreä
Päättynyt 2 - 3
Ässät Sharks
 
 
40   Finaali
18:20
2 Pukuhuone pääty
Jokerit Black
Päättynyt 3 - 4
Tappara Sininen
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com