Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
Amber of Liepaja 2023
13.7. - 15.7.2023 Palmbeach, Florida, Miami, Haiti, Bali | Latvia
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group K (Places 19-28)
Men competition
Lohkotilanteet
Group K (Places 19-28)
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Francesco Raffi (ITA)
4
3
1
98 - 73
25
3
2
Robert Lätt (EST)
4
3
1
94 - 73
21
3
3
Pavol Kubosko (SVK)
4
3
1
92 - 60
32
3
4
Andrea Lazzarini (ITA)
4
1
3
66 - 85
-19
1
5
Didier Berthiau (FRA)
4
0
4
35 - 94
-59
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
Second Round
Pe 14.7.2023
57
Group K (Places 19-28)
10:15
Haiti
Pavol Kubosko (SVK)
Pavol Kubosko (SVK)
Päättynyt
2 - 0
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
(12-0, 11-3)
Kalewi Aittola (FIN)
58
Group K (Places 19-28)
10:15
Bali
Robert Lätt (EST)
Robert Lätt (EST)
Päättynyt
2 - 1
Andrea Lazzarini (ITA)
Andrea Lazzarini (ITA)
(11-4, 7-11, 11-7)
Dāvids Eļjaševics (LAT)
89
Group K (Places 19-28)
16:15
Haiti
Andrea Lazzarini (ITA)
Andrea Lazzarini (ITA)
Päättynyt
0 - 2
Pavol Kubosko (SVK)
Pavol Kubosko (SVK)
(2-11, 5-11)
Jonas Riester (GER)
90
Group K (Places 19-28)
16:15
Bali
Francesco Raffi (ITA)
Francesco Raffi (ITA)
Päättynyt
2 - 0
Robert Lätt (EST)
Robert Lätt (EST)
(13-10, 11-9)
Konrad Schlatter (SUI)
La 15.7.2023
102
Group K (Places 19-28)
09:00
Miami
Pavol Kubosko (SVK)
Pavol Kubosko (SVK)
Päättynyt
0 - 2
Robert Lätt (EST)
Robert Lätt (EST)
(6-11, 6-11)
Artūrs Kalniņš (LAT)
103
Group K (Places 19-28)
09:00
Florida
Francesco Raffi (ITA)
Francesco Raffi (ITA)
Päättynyt
2 - 0
Andrea Lazzarini (ITA)
Andrea Lazzarini (ITA)
(12-7, 11-6)
Lubomir Prask (POL)
105
Group K (Places 19-28)
11:30
Florida
Andrea Lazzarini (ITA)
Andrea Lazzarini (ITA)
Päättynyt
2 - 0
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
(12-5, 12-6)
Kalewi Aittola (FIN)
106
Group K (Places 19-28)
11:30
Palmbeach
Francesco Raffi (ITA)
Francesco Raffi (ITA)
Päättynyt
1 - 2
Pavol Kubosko (SVK)
Pavol Kubosko (SVK)
(15-13, 5-11, 8-11)
Dāvids Eļjaševics (LAT)
111
Group K (Places 19-28)
14:15
Bali
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
Päättynyt
0 - 2
Francesco Raffi (ITA)
Francesco Raffi (ITA)
(0-12, 6-11)
Kalewi Aittola (FIN)
117
Group K (Places 19-28)
15:15
Bali
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
Päättynyt
0 - 2
Robert Lätt (EST)
Robert Lätt (EST)
(11-13, 4-11)
Dāvids Eļjaševics (LAT)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com