Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
Amber of Liepaja 2023
13.7. - 15.7.2023 Palmbeach, Florida, Miami, Haiti, Bali | Latvia
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group D
Men competition
Lohkotilanteet
Group D
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Christoff Eilers (BEL)
4
4
0
89 - 33
56
4
2
Marco Carrai (ITA)
4
3
1
87 - 52
35
3
3
Jelle Stuer (BEL)
4
2
2
71 - 70
1
2
4
David Hájek (CZE)
4
1
3
53 - 81
-28
1
5
Didier Berthiau (FRA)
4
0
4
33 - 97
-64
0
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
First Round
To 13.7.2023
4
Group D
08:30
Haiti
Jelle Stuer (BEL)
Jelle Stuer (BEL)
Päättynyt
0 - 2
Christoff Eilers (BEL)
Christoff Eilers (BEL)
(6-11, 6-11)
Dāvids Eļjaševics (LAT)
8
Group D
08:55
Miami
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
Päättynyt
0 - 2
David Hájek (CZE)
David Hájek (CZE)
(9-11, 2-11)
Kalewi Aittola (FIN)
16
Group D
10:10
Miami
Marco Carrai (ITA)
Marco Carrai (ITA)
Päättynyt
2 - 0
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
(12-4, 12-4)
Dāvids Eļjaševics (LAT)
20
Group D
10:35
Palmbeach
Christoff Eilers (BEL)
Christoff Eilers (BEL)
Päättynyt
2 - 0
David Hájek (CZE)
David Hájek (CZE)
(11-1, 11-3)
Kalewi Aittola (FIN)
28
Group D
11:50
Florida
Christoff Eilers (BEL)
Christoff Eilers (BEL)
Päättynyt
2 - 0
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
(11-1, 12-0)
Artūrs Būda (LAT)
32
Group D
12:15
Florida
Marco Carrai (ITA)
Marco Carrai (ITA)
Päättynyt
2 - 0
Jelle Stuer (BEL)
Jelle Stuer (BEL)
(12-7, 11-0)
Artūrs Būda (LAT)
37
Group D
14:00
Florida
David Hájek (CZE)
David Hájek (CZE)
Päättynyt
0 - 2
Jelle Stuer (BEL)
Jelle Stuer (BEL)
(10-12, 2-12)
Lubomir Prask (POL)
40
Group D
14:50
Palmbeach
Marco Carrai (ITA)
Marco Carrai (ITA)
Päättynyt
2 - 0
David Hájek (CZE)
David Hájek (CZE)
(12-5, 12-10)
Artūrs Būda (LAT)
44
Group D
15:15
Bali
Jelle Stuer (BEL)
Jelle Stuer (BEL)
Päättynyt
2 - 1
Didier Berthiau (FRA)
Didier Berthiau (FRA)
(11-2, 5-11, 12-0)
Konrad Schlatter (SUI)
52
Group D
16:30
Miami
Christoff Eilers (BEL)
Christoff Eilers (BEL)
Päättynyt
2 - 0
Marco Carrai (ITA)
Marco Carrai (ITA)
(11-8, 11-8)
Artūrs Būda (LAT)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com